Knihy
E-knihy

Odkaz slnečnice

Vydavateľstvo
Eva Černá- SUNFL, 2017

MUDr. Mikuláš Štefan sa narodil a vyrastal na Slovensku. Na Karlovej univerzite v Prahe vyštudoval medicínu. Po absolvovaní pôsobil ako detský lekár. Popri lekárskej praxi sa venuje aj alternatívnej liečbe, na ktorú využíva svoje výnimočné schopnosti...

Čítaj viac

21,00 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

MUDr. Mikuláš Štefan sa narodil a vyrastal na Slovensku. Na Karlovej univerzite v Prahe vyštudoval medicínu. Po absolvovaní pôsobil ako detský lekár. Popri lekárskej praxi sa venuje aj alternatívnej liečbe, na ktorú využíva svoje výnimočné schopnosti. V súčasnosti pôsobí ako súkromný lekár vo Viedni. Svoje poznatky a vedomosti odovzdáva na ezoterických kongresoch liečiteľom z celého sveta.
Kniha vznikla na základe otázok a odpovedí autora a jeho klientov. Je to príbeh Samuela, ktorý si pamätá všetky svoje životy a schopnosti v nich nadobudnuté. V jednotlivých kapitolách sa pohybuje časom od súčasnoti až do pradávnej minulosti, priestorom a dianím. Popisuje udalosti, ktoré sa zažil, duchovné záležitosti a energie, ale najmä schopnosti pomáhať druhým. Venuje sa aj správnemu smeru vnímania a poňatiu medziľudských vzťahov a riešeniu ťažkých životnÿch situácií.
Čitateľov, ktorí sa cítia neistí, ktorí nerozumejú ťažkým životným situáciám, ako je smrť blízkeho človeka, rozvod, strata práce, choroba, nefungujúce vzťahy, nasmeruje ako nájsť kontakt so svojou dušou a ako pochopiť, prečo toto všetko zažíva a ako čo najmenej bolestivo to prekonať.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
232
Hmotnosť
450 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Eva Černá- SUNFL
Rozmer
152×217 mm
ISBN
9788097263416
Naše katalógové číslo
292485

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,9 / 5

18 hodnotení

17
1
0
0
0

sonca
23.8.2018
názor na názory
Prečítala som si všetky komenty a nedá mi nepovedať, že všetky negatívne odozvy písala jedna osoba podľa štýlu, ktorý je v nich vložený. Vždy som mala rada slovenčinu a preto mi neunikol tento fakt.
Čítaj viac
Katarína Dóšová
26.7.2018
super, nádherná
Tu nie je čo písať je úžasná, len aby už bol druhý diel, je to krásne čítanie.je to kniha čo na trhu chýbala jednoducho pán doktor to mal vydať už dávno.
Čítaj viac
Leonard
2.7.2018
Som unesený, úžasná kniha.
Kniha je úžasná, tak ako pán doktor. Prečítal som aj českú aj slovenskú verziu. Dala mi do života tak veľa, ako žiadna iná kniha. Ale nepripravení nepochopia.... Tie, ktoré si nižšie dovolia hodnotiť osobnosť pána doktora asi patria k ohrdnutým fanúšičkám. Tak ako na inom portáli, kde si jedna a tá istá osoba, ktorú odmietol, zakladala falošné nicky a vymýšlala príbehy :) Alebo si už aj tu........ :)
Čítaj viac
eiskar
27.6.2018
Slovenske vydanie
Mam ceske vydanie; nie su tam zbytocne volne stranky na (udajne) vlastne myslienky; nikdy by som, do knihy nepisal ... a ak by tu knihu cital niekto iny, nemam pravo ovplyvnovat jeho nazor a aj tak, svoje myslinky by som si poznacil do svojho zositku; tie mam iba na to, aby som si casom uvedomil, ako zivot meni moj pohlad na realitu.
Čítaj viac
aj_ja
22.5.2018
...toto čo malo byť? ...
...neviem či ju vôbec dočítam... Ale chcela som dať M.Š. šancu. Pôsobí na mňa nesympaticky a úlisne, jediné video vyzeralo seriózne a počúvateľne, preto som si kúpila knihu, že snáď tam nájdem zopár motivačných úvah, myšlienok, ktoré by človeka občas mohli nakopnúť, keď mu príde ťažko. Táto kniha je však prudký omyl, to už úprimnejšie a hodnotnejšie bolo (ako by povedal svoje ošúchané slová M.Š.: "...pri všetkej skromnosti a úcte") čítanie od Braňa Mojseja "Vytriezvenie" :-)
Je mi ľúto ľudí, ktorým ublížil a ešte ublíži, oklamal a podviedol... snáď potom vytriezvejú aj oni a budú to brať aspoň ako "skúsenosť, ktorá ich obohatí". Kúpiť knihu a vypočuť prednášky osobne neublížia, , ale na jeho "liečenie" musia pristúpiť ozaj len zúfalí ľudia a zarábať na zúfalej naivite je čisto neetické. To, čo robí, je psychohygiena, možno preto toľko obdivovateľov :-) Zakončím slovami M.Š.: "Nesúdim, len konštatujem" ;-)...
Čítaj viac
Iveta  Dedinská
Iveta Dedinská
5.6.2018
Prosím,napište mi na email: Ivelen@seznam.cz
Čítaj viac
30.5.2018
pre pani IVETU - pošlite mi, prosím, nejaký kontakt na Vás. Rada Vám knihu predám.
Čítaj viac
Iveta
27.5.2018
Ráda knihu od paní koupím,je to dárek nad dárky a ve slovenštině je krásnější než v češtině.
Čítaj viac
Sisa
26.2.2018
Supeeeeer
Práve som ju dočítala a je úplne super. Vždy som vedela, že život nie je len o tom, čo vidíme očami okolo seba. Dôležité je cítiť a ja sa teraz cítim krásne a spokojne. Dúfam, že bude aj pokračovanie :)
Čítaj viac
Michal Rajec
22.2.2018
Výborná, odporúčam.
Kniha je výborná, odporúčam ju každému, kto chce mať spokojnejší život. Ja som v nej našiel pokoj. Rovnako, ako v prednáškach pána Mikuláša. Radosť čítať a počúvať. Ďakujem za všetko.
Čítaj viac
Megi
21.2.2018
Najlepšia kniha, akú som keby čítala
Prečítala som už veľmi veľa kníh, ale táto je výnimočná. Zmenila môj život k lepšiemu, doslova ma zachránila. Mala som to štastie stretnúť pána doktora Štefana aj osobne a tak ako mi dokázal pomôct on, mi nedokázal dlhé roky pomôct nikto. Každý deň ďakujem za to, že mi táto kniha a milý pán doktor prišli do života.
Čítaj viac
Dana Trginova
Dana Trginova
19.4.2018
Kto má záujem o knihu? Po prečítaní darujem. Žiaľ, mám z nej aj ja zmiešané pocity...
Čítaj viac
Laura
20.1.2018
Nič horšie som v živote nečítala
Nechápem, ako na túto knihu môžu byť takéto ódy. Nejako som sa dostala k tomuto pánovi "doktorovi" a knihu som si kúpila na odporúčania. Je to zmes navzájom si odporujúcich myšlienok, o jeho narcizme, píše tam nejaký svoj príbeh, hneď prvých pár strán sa mi zdalo divných, a ďalej to bolo ešte horšie, kde opisuje všelijaké jeho vzťahy. Pripadá mi ako citovo deprivovaný človek a som priam šokovaná, že pod toto mu dal takú recenziu pán Banáš. Nedalo mi to a tak som trošku pátrala a došla som na zaujímavé diskusie na internete a dôkazy, ako manipuluje tento pán rôzne ženy, aj to, ako "lieči". Rada túto knihu darujem niekomu, kto je ochotný takémuto braku venovať svoj drahocenný čas, inak končí v koši. Nič vám to do života nedá, je mnoho hodnotných kníh, v tejto je pár otrepaných fráz nešťastne vložených medzi jeho "životopis". A ešte tá cena knihy, asi naozaj tá veková kategória starších frustrovaných žien mu na to naletí a pravdepodobne aj "dobrý marketing". Ale teda nabudúce, kým investujem do neznámeho autora, si ho najskôr poriadne preverím.
Čítaj viac
jaja
18.4.2018
Veru prazdne slova su v knihe ... lebo, kto nedostal nemoze davat a pan doktor SUDI v praxi ako my vsetci a mozno aj viac ...
Čítaj viac
Zuzana
15.3.2018
Dobrý deň, mala by som záujem si od Vás prevziať knihu, aby som posúdila obsah. Ďakujem
Čítaj viac
T. - konvalinka
19.2.2018

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Prekvapilo ma, na aký post vyzdvihol toto dielo pán Banáš, pán Baričák a pani Eva Černá. Pri čítaní knihy som sa nemohla ubrániť pocitom, že autor si cez písanie rieši vlastné narcistické boliestky a pomedzi to (občas bez ladu a skladu) zaplieta akoby naučené súvetia, či útržky duchovných právd iných (postatne kvalitnejších) autorov, a inde zase naopak odkukané myšlienky z ezoterických brakov. O frázach takzvaných pozitívnych "slniečkárov" tiež v knihe nie je núdza. No verím tomu, že typ ľudí, ktorí patria k veľmi sviatočným čitateľom a pred kúpou tejto knihy sa s hodnotnou duchovnou literatúrou nestretli, môže byť kniha priam fascinujúca. Navyše keď sám autor je odchovancom Karlovej univerzity, k tomu s darom zázračného "liečiteľa", médiami propagovaný ako výnimočný a s talentom (mnohým narsistom daným) ukecaného ľudového zabávača na svojom prednáškovom turné po Slovensku. Autor sám píše, že jeho kniha lieči už len tým, že ju niekto číta. Osobne som sa s autorom po prečítaní knihy dvakrát rozprávala po jeho prednáškach a zažila ako pacientka jedno stretnutie v jeho "ordinácii". Tieto tri moje osobné skúsenosti nepatria na stránku, kde ľudia hľadajú recenzie o knihách, preto na záver pridám odkaz autorovi: Pán doktor, vo všetkej úcte, kľudne si s pokorou a láskou píšte ďalších x kníh, nechajte ich preložiť do všetkých svetových jazykov, potom sa tešte z ich nominácie na knihu roka a spokojne odpovedajte svojim zaľúbeným obdivovateľkám na prejavy lásky vo fanclube a na Vašom facebooku. Slušnú a konštruktívnu kritiku usilovne a rýchlo na svojich stránkach odstraňujte, ak máte problém s tráviacou sústavou a vo chvíli voľna sa hrajte na Highlandera na zdravotných prechádzkach krásnou prírodou. Budete tak určite viac užitočný, ako v ordinácii, alebo prenajatých izbách dvoch slovenských penziónov, kde mnohým ťažko chorým necháte zaplatiť (mimochodom bez potvrdenia o platbe) za chvíľkové pocity zázraku uzdravenia, ktorý je ich poslednou nádejou, aby neskôr pochopili, že si zaplatili vlastnú naivitu a ilúziu o Mudr. Highlanderovi z neviemkoľkej dimenzie a inkarnácie. A samotných pacientov vyjde lacnejšie Vaša (vzhľadom k obsahu) predražená kniha.
Čítaj viac
Eva Konečná
Eva Konečná
13.2.2018
Odkaz pre p. Máriu
p. Laura na moju ponuku podarovať mi knihu, ktorú ako píše chce Darovať, vôbec do dnešného dňa nezareagovala ,asi si ju ani neprečítala.
Bola by som rada, keby som knihu získala, pretože ja som veľký milovník kníh a predstava, že by kniha skončila v koši ako píše p. Laura vo svojej recenzii mi trhá srdce.
Čítaj viac
Mária
3.2.2018
Dobrý deň, ak ste knihu darovali Eve a tá po prečítaní ma rovnaký názor a chcela by ju darovať ďalej, rada by som si ju prečítala. Od kúpy ma odrádza práve Váš príspevok. Poprosím prípadne email na Evu. Ďakujem ...
Čítaj viac
Eva
24.1.2018
Dobrý deň, ak chcete naozaj knihu darovať, rada by som si ju vzala, ak ju ešte nemáte vyhodenú v koši .
Dajte mi prosím vedieť.
Ďakujem Eva
Čítaj viac
Soňa
2.11.2017
Odkaz slnečnice.
Zvláštna, hlboká myšlienka, láskavá zaujímavá, pekná, krásna.
Učí odpustiť. Píše, že ak má na tomto svete niečo zmysel, tak je to láska, láskavosť a pomoc. Bez kritizovania, súdenia a nátlaku, a len do tej miery, kým to neobmedzí nás a našich blížnych.
" Prijmite svoje životné situácie s láskou a humorom."
Čítaj viac
Soňa
12.6.2018
Keď čítam knihy, neskúmam či autor je ženatý, aký je starý, ako vyzerá.....
Čítaj viac
Jaja
18.4.2018
Mila Sona, odpustit sa neda naucit ... mozno preto je aj pan doktor rozvedeny?
Čítaj viac

„Nezáleží na tom, koľko kníh máš, ale aké dobré sú.“

Lucius Annaeus Seneca