Knihy
E-knihy
19,80 €

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

19,80 €

Viac o knihe

Tieto učebné texty sú určené študentom lekárskych fakúlt, obsahuje základné poznatky z rádiológie.

Rádiologické zobrazovacie metódy prežívajú stále výrazný rozvoj vďaka prístrojovej technike, ktorá umožňuje zavádzať nové diagnostické metódy, ako sú USG vyšetrenia s kontrastnou látkou, špeciálne CT vyšetrenia...

Vďaka moderným prístrojom môžeme vykonávať rôzne intervenčné diagnostické aj terapeutické výkony, ako sú biopsie, drenáže...

Publikácia je rozdelená na všeobecnú a špeciálnu časť s následným delením podľa jednotlivých modalít a vyšetrovaných orgánov.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Rádiológia pre medikov - Tatiana Muchová
To - Stephen King
41,56 €
Ušetríte 1,14 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
360
Hmotnosť
930 g
Rok vydania
2017
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
Rozmer
210×297 mm
ISBN
9788081525209
Naše katalógové číslo
292338

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

1,0 / 5

1 hodnotenie

0
0
0
0
1

Nadia
23. 11. 2017
Desivý horor zo sveta slovenskej rádiológie
Veľmi ma prekvapilo, prečo mi webová stránka martinusu odporúča, aby som si spolu s touto publikáciou zakúpila aj horor "To" od Stephena Kinga. Dnes mi je už jasné, že táto učebnica v skutočnosti naozaj patrí do kategórie hororu. Jedná sa o nedbalo a narýchlo zbúchaný text hlboko podceňujúci mentálne schopnosti študentov medicíny doplnený o obrázky, ktoré boli očividne nahodilo posťahované z internetu bez uvedenia zdrojov (akými sú v lepšom prípade rádiologické stránky typu radiologyassistant, v horšom prípade stránky pre laikov typu wikipédia). Jeden z obrázkov (konkrétne obrázok č. 370 na strane 299) bol dokonca skopírovaný aj s upozornením, že obsah je chránený copyrightom a za jeho neautorizované publikovanie hrozí pokuta vo výške 150 000 dolárov. Študentom medicíny odporúčam toto skriptum nekupovať, predajcom odporúčam vyradiť z ponuky.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Rádiológia pre medikov - Tatiana Muchová
To - Stephen King
41,56 €
Ušetríte 1,14 €

„Zistil som, že z knihy sa veľmi poučím; samé však zo mňa človeka neurobia.“

Gotthold Ephraim Lessing