Knihy
E-knihy

Catan Big Box

  Albi, 2017
  Výrobca
  Albi, 2017
  Séria
  Osadníci

  Pre všetkých milovníkov ostrova Katan tu je Catan - Big Box. Obsahuje viacero hier v jednom balení - základnú stolovú hru Catan – Osadníci z Katanu, rozšírenie pre 5–6 hráčov, obojstranný herný plán s mapami a 4 rozmanité nové scenáre...

  Čítaj viac

  66,41 €

  Bežná cena Bežne 69,90 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do štyroch dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Pre všetkých milovníkov ostrova Katan tu je Catan - Big Box. Obsahuje viacero hier v jednom balení - základnú stolovú hru Catan – Osadníci z Katanu, rozšírenie pre 5–6 hráčov, obojstranný herný plán s mapami a 4 rozmanité nové scenáre.
  Scenáre môžete kombinovať s herným materiálom základnej hry a všetky sú hrateľné až pre 6 hráčov.

  Catan - Big box to je jednoducho veľký počet komponentov v jednej krabici, viacero hier v jednom balení, nové napínavé scenáre a vlastné nové stratégie.

  Hra Catan Big box obsahuje: 19 šesťhranných dielov s rôznymi typmi krajiny, 6 častí rámu, 95 kariet so surovinami, 25 akčných kariet, 4 karty so stavebnými nákladmi, 2 zvláštne karty, hracie figúrky, 2 priehradky na karty, figúrku zlodeja, 2 kocky, 18 žetónov s číslami.
  Catan rozšírenie pre 5-6 hráčov - 11 šesťhranných dielov krajiny, 25 kariet so surovinami, 9 akčných kariet, 28 žetónov s číslami, 4 častí rámu, 2 súpravy herných figúrok
  .
  Catan - scenár Pomocníci - 10 kariet pomocníkov.
  Catan - scenár Najlepší priatelia - 84 žetónov priazne, 12 žetónov Katanu, 1 podložku cechov.
  Catan - scenár Nemecko - herný plán Nemecka, 12 figúrok dominant nemeckých miest, figurku "Götz z Berlichingenu", 6 kariet Stavebných nákladov.
  Catan - scenár Mallorca - herní plán Mallorca.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Catan Big Box -
  Catan - Duel -
  88,25 €
  Ušetríte 4,64 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Katalógové číslo výrobcu
  73089
  Naše katalógové číslo
  291716

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  ALBI ... malý darček pre veľkú radosť ... Albi, s.r.o. je sieť najväčších darčekových predajní na Slovensku, ktoré ponúkajú komplexný sortiment darčekov, blahoželaní, spoločenských hier a darčekového balenia. Našim cieľom je pomôcť zákazníkom vybrať vhodný darček v dostupných cenách pre každú príležitosť. Pridanou hodnotou je originalita našich darčekov a osobné venovanie, ktoré nájdete na veľkej časti našich produktov.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Catan Big Box -
  Catan - Duel -
  88,25 €
  Ušetríte 4,64 €

  „Dovoľte svojmu dieťaťu vyberať v knižnici takú knihu, na ktorú dosiahne rozumom, nie rukou.“

  Novák J.