Knihy
E-knihy

LEGO ELVES: Sila temnej mágie

Príbeh, aktivity, ministavebnica

  Vydavateľstvo
  Computer Press, 2017
  Edícia
  LEGO® Elves

  Emily Jonesová už sa nemôže dočkať, kedy opäť uvidí svojich priateľov, a tak kúzelným portálom vstúpi do sveta Elvendale. Tentoraz ju však nasleduje aj jej mladšia sestra, Sophie. Kto je tajomný elf, ktorého stretnú v lese, a čo sa stane Sophie? Prečítaj

  Čítaj viac

  7,97 €

  Bežná cena Bežne 7,99 €

  Posielame do štyroch dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o knihe

  Emily Jonesová už sa nemôže dočkať, kedy opäť uvidí svojich priateľov, a tak kúzelným portálom vstúpi do sveta Elvendale. Tentoraz ju však nasleduje aj jej mladšia sestra, Sophie. Kto je tajomný elf, ktorého stretnú v lese, a čo sa stane Sophie? Prečítaj si napínavý príbeh a zisti to. Potom poskladaj svoju ministavebnicu s havranom a vydaj sa v ústrety dobrodružstvu plnému hádaniek, hlavolamov, goblinov a mnohých kúzelných tajomstiev.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  LEGO ELVES: Sila temnej mágie -
  Princezné - Šaty pre princezné -
  11,34 €
  Ušetríte 0,20 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  32
  Hmotnosť
  180 g
  Rok vydania
  2017
  Naše katalógové číslo
  291304
  Väzba
  brožovaná väzba
  Jazyk
  slovenský
  Vydavateľstvo
  Computer Press
  Rozmer
  205×290 mm
  ISBN
  9788026416241
  Vekové odporúčanie
  7+

  Recenzie

  Ako sa vám páčila kniha?

  Renomované knižné nakladateľstvo počítačovej literatúry a titulov z oblasti digitálnej fotografie s tradíciou od roku 1994 je dominantným lídrom na trhu v odboroch počítačovej literatúry a digitálnej fotografie. V súčasnej dobe ponúka viac ako 1400 knižných titulov, ktoré pokrývajú kompletné spektrum počítačovej problematiky od začínajúcich užívateľov až po knihy pre IT profesionálov.

  Nakladateľstvo svojou ponukou pohotovo reaguje na vývoj v oblasti IT a prichádza tak na trh s titulmi venovanými najnovším verziám produktov a najžiadanejších technológií. Nakladateľstvo Computer Press spolupracuje nielen s renomovanými českými autormi, ale aj s najväčšími zahraničnými vydavateľmi. Cieľom nakladateľstva je aj naďalej prinášať kvalitné, užitočné a moderné knihy a učebnice pre široké spektrum profesií a domácich užívateľov, reagujúce na najnovšie trendy v oblasti informačných technológií, digitálnej fotografie a príbuzných odborov. Nájdete tu tituly, ako 1001 tipov a trikov pro PHP, Jak myslí Steve Jobs či Joomla.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  LEGO ELVES: Sila temnej mágie -
  Princezné - Šaty pre princezné -
  11,34 €
  Ušetríte 0,20 €

  „V školách by sa nemalo učiť o najlepších knihách. Malo by sa učiť milovať čítať.“

  B. F. Skinner