Knihy
E-knihy

Tmavá komora

Ikar, 2017
Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Ikar, 2017

Gavin Cain, inšpektor z oddelenia vrážd sanfranciskej polície, je práve uprostred exhumácie, keď mu zazvoní telefón. Starostu San Francisca Harryho Castelliho ktosi vydiera, preto sa Cain okamžite musí vrátiť do mesta. Helikoptéra je už...

Čítaj viac

9,70 €

Bežná cena Bežne 13,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Gavin Cain, inšpektor z oddelenia vrážd sanfranciskej polície, je práve uprostred exhumácie, keď mu zazvoní telefón. Starostu San Francisca Harryho Castelliho ktosi vydiera, preto sa Cain okamžite musí vrátiť do mesta. Helikoptéra je už na ceste. Truhla a Cainovo vyšetrovanie odloženého prípadu musia počkať, zatiaľ ho zastúpi jeho partner Grassley. Na radnici starosta neochotne ukáže Cainovi štyri fotografie, ktoré dostal od neznámeho odosielateľa. Na prvej je vystrašená blondínka, na druhej nočný stolík s tabletkami, peňaženkou a putami, na tretej žena s fľašou v ruke a na poslednej tá istá osoba takmer nahá, pripútaná k posteli, už v bezvedomí, ale nie mŕtva. Priložený list hovorí jasnou rečou: čoskoro budú nasledovať ešte hrôzostrašnejšie odhalenia, ak si starosta predtým dobrovoľne nevezme život. Cain sa pustí do vyšetrovania, no partner Grassley ho informuje o nečakanom náleze v truhle exhumovaného tela a oba prípady sa komplikujú – alebo ide len o jeden prípad? Tmavá komora, mimoriadne pôsobivý triler so zložitou zápletkou, sleduje in- špektora Caina pri odhaľovaní vydierača a možno aj vraha. Premyslene ho vťahuje do siete utkanej z temnej minulosti, ktorú starosta za seba vrhá ako tieň.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Tmavá komora - Jonathan Moore
Mníchov - Robert Harris
16,69 €
Ušetríte 11,16 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
384
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
282355
Rok vydania
2017

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0

Macmis  Macmis
Macmis Macmis
1. 9. 2018
Výborná kniha
Po dlhej dobe som čítala niečo pútavé kde som na 30 strane nevedela kto je vrah a hlavný vyšetrovateľ nebol na prekvapenie alkoholik .Naozaj dobra kniha kde sa odložený prípad prepletá s politickým prostredím.
Čítaj viac
Mimia
9. 3. 2018
Pútavé
Aj keď nejde o pomerne hrubú knihu a skôr spadá do kategórie " tých, čo rýchlo prečítate" , ide o pomerne zaujímavé a pútavé čítanie, príbehom síce o niečo jednoduchším .Hlavnou postavou je inšpektor Cain, ktorého si obľúbite, rieši pomerne zdanlivo jednoduchý prípad vydierania, avšak to by nebolo na autorovi, keby aj tu nedošlo k vraždám, zamotaniu prípadu . Taká oddychovka.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Tmavá komora - Jonathan Moore
Mníchov - Robert Harris
16,69 €
Ušetríte 11,16 €

„Kniha je záhrada, ktorú môžeš nosiť vo vrecku.“

Arabské príslovie