Knihy
E-knihy

X bere!

  Albi, 2017
  Výrobca
  Albi, 2017

  Vykladanie kariet s číslami do radov? To už tu bolo. X bere! je kartová hra z rodiny 6 bere!. Avšak tentokrát môže byť v každom rade iný počet kariet - a kto zahrá poslednú kartu do príslušného radu, musí si vziať celý radu...

  Čítaj viac

  10,44 €

  Bežná cena Bežne 10,99 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do štyroch dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  X bere! nie je žiadna obyčajná X hra precvičujúca logické myslenie! Vykladanie kariet s číslami do radov? To už tu bolo. Je to kartová hra z rodiny 6 bere!. Avšak tentokrát môže byť v každom rade iný počet kariet - a kto zahrá poslednú kartu do príslušného radu, musí si vziať celý rad. Našťastie máte ešte svoj vlastný rad X, ktorý vás môže ochrániť pred nežiadúcimi kravami. Ale pozor, jediná nesprávna karta môže zničiť celý váš plán.

  Hra X bere! obsahuje: 100 kariet s číslami, 7 kariet radov a pravidlá
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  X bere! -
  Kniha Hravé učenie -
  24,68 €
  Ušetríte 1,30 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Rozmery krabice
  95×125 mm
  Katalógové číslo výrobcu
  72941
  Naše katalógové číslo
  282265

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  ALBI ... malý darček pre veľkú radosť ... Albi, s.r.o. je sieť najväčších darčekových predajní na Slovensku, ktoré ponúkajú komplexný sortiment darčekov, blahoželaní, spoločenských hier a darčekového balenia. Našim cieľom je pomôcť zákazníkom vybrať vhodný darček v dostupných cenách pre každú príležitosť. Pridanou hodnotou je originalita našich darčekov a osobné venovanie, ktoré nájdete na veľkej časti našich produktov.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  X bere! -
  Kniha Hravé učenie -
  24,68 €
  Ušetríte 1,30 €

  „Dovoľte svojmu dieťaťu vyberať v knižnici takú knihu, na ktorú dosiahne rozumom, nie rukou.“

  Novák J.