Knihy
E-knihy

365 obrázků, které dokážete nakreslit

  CPRESS, 2017
  Vydavateľstvo
  CPRESS, 2017

  Fantazie je zrádná věc, která občas funguje jen tehdy, dáte-li jí správný impulz. Jistě, můžete si dál dokola kreslit domečky, srdíčka a stromečky, nebo vymalovávat stále stejné vzory. Ale přiznejte se – copak vás to ještě baví? Ponořte se do...

  Čítaj viac

  9,49 €

  Bežná cena Bežne 9,99 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do piatich dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o knihe

  Nakopněte se k tvořivosti, nastartujte imaginaci a dopřejte si prostor k fantazírování, snění, relaxu i zábavě!

  Fantazie je zrádná věc, která občas funguje jen tehdy, dáte-li jí správný impulz. Jistě, můžete si dál dokola kreslit domečky, srdíčka a stromečky, nebo vymalovávat stále stejné vzory. Ale přiznejte se – copak vás to ještě baví? Ponořte se do netradičních kreslících výzev a vyzkoušejte si, jestli vaše kreativita ještě zcela nezakrněla. Čekají na vás úkoly jednoduché (prostě namalujte jízdní kolo), úkoly, na které nepotřebujete kreslířský talent, pouze velkou dávku fantazie (jen si pěkně lamte hlavu, jak zpodobit taneční kroky!), nebo ty, které by se mohly zdát naprosto jednoduché, ale poskytují vám možnost uměleckého rozletu (nakreslíte vajíčko na hniličku, jako volské oko, nebo natvrdo?). Kniha 365 obrázků, které dokážete nakreslit vás nakopne k tvořivosti, nastartuje vaši imaginaci a poskytne prostor k fantazírování, snění, relaxu i hromadu zábavy.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  365 obrázků, které dokážete nakreslit -
  365 nápadov na kreslenie a maľovanie - Fiona Watt
  19,37 €
  Ušetríte 0,52 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  152
  Hmotnosť
  390 g
  Rok vydania
  2017
  Naše katalógové číslo
  282093
  Väzba
  brožovaná väzba
  Jazyk
  český
  Vydavateľstvo
  CPRESS
  Rozmer
  190×210 mm
  ISBN
  8594050423701
  Vekové odporúčanie
  12+

  Recenzie

  Ako sa vám páčila kniha?

  Nakladateľstvo CPress pružne reaguje na vzrastajúcu popularitu odborov v oblasti odbornej a populárno-náučnej literatúry. Systematicky tak rozširuje svoju knižnú ponuku v oblasti - knižky pre najmenších, cestovanie, história a military, hobby, auto-moto, zdravie a životný štýl, príroda a záhrada, umenie a kultúra a technika a veda.

  Novým knižným odborom, ktorý si už pevne vydobyl svoje miesto v nakladateľstve CPress, sú kuchárky pre dospelých, ale aj pre deti.

  Knižnou perlou je unikátna edícia Múzeum v knihe, ktorá priniesla na český, ale aj slovenský trh úplne originálne spracovanie kníh s vloženými kópiami dobových dokumentov a historických materiálov. Výbornou obsahovou a grafickou kvalitou kníh potvrdzuje edícia Múzeum v knihe získané ocenenia za najkrajšie knihy na popredných knižných veľtrhoch z posledných rokov.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  365 obrázků, které dokážete nakreslit -
  365 nápadov na kreslenie a maľovanie - Fiona Watt
  19,37 €
  Ušetríte 0,52 €

  „Niet takej bezcennej knihy, čo by neobsahovala nič dobré.“

  Johnson S.