Knihy
E-knihy

Izmael

Dobrodružstvo mysle a ducha

Vydavateľstvo
Eastone Books, 2017

Keď sa v novinách objaví inzerát, že učiteľ hľadá žiakov, ktorí túžia zachrániť svet, náš hrdina neváha a prihlási sa. Na svoje prekvapenie zistí, že jeho učiteľom je gorila, ktorá mu s obrovským pochopením, súcitom a hlbokou múdrosťou ozrejmí vývoj...

Čítaj viac

9,52 €

Bežná cena Bežne 9,99 €

Ušetríte 5%

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Keď sa v novinách objaví inzerát, že učiteľ hľadá žiakov, ktorí túžia zachrániť svet, náš hrdina neváha a prihlási sa. Na svoje prekvapenie zistí, že jeho učiteľom je gorila, ktorá mu s obrovským pochopením, súcitom a hlbokou múdrosťou ozrejmí vývoj ľudskej spoločnosti, vysvetlí rozdiel medzi životom Berúcich (ľudia) a Nechávajúcich (zvieratá) a dôsledky, ktoré z toho pre našu planétu vyplývajú.

Izmael je jedným z najobľúbenejších a najpredávanejších duchovných románov moderných čias. Oceňujú ho čitatelia aj kritika. Spomedzi 2 500 prihlásených diel vyhral medzinárodnú literárnu súťaž Turner Tomorrow s dotáciou pol milióna dolárov. Z knihy sa predalo viac než milión výtlačkov, bola preložená do vyše 30 jazykov a používa sa ako doplnkové čítanie v školách a kurzoch zameraných na filozofiu, geografiu, ekológiu, archeológiu, históriu, biológiu, zoológiu, antropológiu, polititológiu a ekonomiku na celom svete.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Izmael - Daniel Quinn
7 návykov skutočne efektívnych ľudí - Stephen R. Covey
23,80 €
Ušetríte 2,18 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,2 / 5

5 hodnotení

4
0
0
0
1

Zuza
8.8.2018
Izmael je druhá časť trilógie. Prosím budete mať aj prvú a treriu časť (sorry, viem, že to nie je recenzia)?
Čítala som túto knihu pred rokmi v maďarčine. Všetky dobré knihy majú oveľa skôr, než vy. :-/ Prečo?
Čítaj viac
Lucia Janišová
Martinus
13.8.2018
Pekný deň Zuzana. Ďakujeme za vašu reakciu. Žiaľ, momentálne z vydavateľstva nemáme informáciu o vydaní ďalších častí z trilógie. Odporúčame vám však sledovať autora na našej stránke a v prípade, že vyjde akýkoľvek nový titul, príde vám automatická správa. Pekný zvyšok dňa :)
Čítaj viac
Jovi
2.1.2018
Keby sme si túto knihu vzali k srdcu, dokázali by sme zlepšiť svet :) keby sme sa na chvíľu zastavili a našli si čas zamyslieť sa, mohlo by to tu vyzerať celkom inak... túto knihu odporúčam každému
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Izmael - Daniel Quinn
7 návykov skutočne efektívnych ľudí - Stephen R. Covey
23,80 €
Ušetríte 2,18 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka