Knihy
E-knihy

Zmiznuté dievčatá

Ikar, 2017
Okamžitý download
EPUB
MOBI
6-7 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2017
3. diel série
D.I. Kim Stone

Niekto sa chce asi hrat’, ale vybral si hru krutú, bezcitnú a zvrátenú. Unesie dve devät’ročné kamarátky Charlie a Amy a vzápätí pošle obom rodinám esemesku so svojou požiadavkou. Vyzve ich, aby za deti ponúkli určitú sumu...

Čítaj viac

10,40 €

Bežná cena Bežne 14,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Aj e-knihy môžete darovať

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Niekto sa chce asi hrat’, ale vybral si hru krutú, bezcitnú a zvrátenú. Unesie dve devät’ročné kamarátky Charlie a Amy a vzápätí pošle obom rodinám esemesku so svojou požiadavkou. Vyzve ich, aby za deti ponúkli určitú sumu. Kto ponúkne viac, vyhráva. No takýmto spôsobom zároveň vynesie rozsudok smrti nad druhým dievčat’om. Prípadu, ktorý sa nápadne podobá na únos spred roka, sa ujme inšpektorka Kim Stonová. Spočiatku je bezradná a nemá sa čoho zachytit’, lebo únosca starostlivo zametá za sebou každú stopu. Po d’alších esemeskách s desivým obsahom si uvedomuje, že jej súperom je azda ten najšialenejší zloči¬nec, s akým sa kedy vo svojej kariére stretla. Čas neúprosne beží a šanca, že by sa dievčatá vrátili domov živé, sa každou hodinou zmenšuje. Kľúčom k vyriešeniu prípadu by možno bolo odkrytie ¬temných tajomstiev z minulosti oboch rodín. Môže si však Kim dovolit’ tak dlho čakať? Alebo niečie diet’a naozaj zaplatí tú najvyššiu cenu?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zmiznuté dievčatá - Angela Marsons
Hra na smrť - Angela Marsons
20,10 €
Ušetríte 8,70 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
456
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
281428
Rok vydania
2017

Čo si myslíme my

Dominika Zeleňáková
Dominika Zeleňáková
Zástupca manažéra kníhkaviarne
4. decembra 2017

Tretí diel série Kim Stone je zatiaľ pre mňa asi najlepším.
Tentokrát je v hre život dvoch malých dievčat unesených krutým únoscom. Detektívka Kim spolu so svojím tímom sa však snažia urobiť maximum pre to, aby ich dostali živé späť k rodinám.
Dej je opäť plný napätia a dynamiky. Teším sa na ďalšiu knihu :)

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,5 / 5

11 hodnotení

9
1
0
0
1

MartttyDr
11.7.2018
Výborná kniha
Vážne dobre napísaná kniha. Pútavý dej, mi nedovolil pustiť knihu z ruky a aj Kim mi v tej knihe prirástla k srdcu. Takto si ja predstavujem dobrú detektívku. Určite sa pustím aj do dalších kníh od autorky.
Čítaj viac
Jana
26.10.2017
Prosím, mohli by ste mi niekto vysvetliť, aké sú tie správne policajné postupy, ktoré mala autorka použiť? V otázke nie je nič ironické, iba snaha naučiť sa niečo nové. Srdečná vďaka.
Čítaj viac
Sue
2.10.2017
skvelé
Ja a detektívky máme zvláštny vzťah. Mám rada dobré detektívky, to áno, no často sa mi stane, že sa mi do ruky dostane príbeh, ktorý ma nudí. Toto nie je prípad Zmiznutých dievčat. Od začiatku ma autorka udržuje v napätí a zvratmi v deji dáva knihe tú správnu dynamiku, aby sa od nej čitateľ neodtrhol. Navyše postavy sú zaujímavé, nie sú plytké. Niekedy som mala pocit, že sa mi autorka snaží privodiť infarkt. Zmiznuté dievčatá je detektívka, ktorú pokladám za skvelú. Milovníci detektívok si určite prídu na svoje.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Zmiznuté dievčatá - Angela Marsons
Hra na smrť - Angela Marsons
20,10 €
Ušetríte 8,70 €

„Ani slovníky nesmieme brať doslova...“

Stanislaw Jerzy Lec