Knihy
E-knihy
17,47 €

Bežná cena Bežne 20,97 €

Ušetríte 17%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Komplet napínavého príbehu z prostredia sicílskej mafie popretkávaný tajomstvami, mytológiou, napätím, zločinmi i láskou....

Arkádia: Precitnutie: Alcantarovci a Carnevareovci - dve znepriatelené rodiny, dva mafiánske klany bojujúce proti sebe po celé generácie. Rosa Alcantarová prilieta z New Yorku na Sicíliu k svojej talianskej rodine, aby tam začala nový život. V lietadle sa zoznamuje s Alessandrom Carnevarem, ktorý má podobný osud. Jeho chladný pôvab a živočíšnosť Rosu fascinujú a zároveň znepokojujú. Rosa sa učí akceptovať nové pravidlá hry, nemilosrdné zákony sicílskej mafie, ku ktorej jej rodina patrí. Dozvedá sa šokujúcu pravdu nielen o Alessandrovi, ale aj o sebe samej a o ďalších sicílskych klanoch. Neuveriteľné informácie o arkádskych dynastiách, ktoré majú svoj počiatok v starých antických bájach. Prekoná zakázaná láska storočia trvajúcu nenávisť? Prvý diel strhujúcej fantasy trilógie.

Arkádia: V plameňoch: Po násilnej smrti svojej sestry a tety sa Rosa Alcantarová v podstate cez noc stáva hlavou klanu. No aj keď má len osemnásť, nehodlá byť pasívnou figúrkou a zasahuje do všetkých záležitostí rodiny. Jej postoje, rovnako ako vzťah k Alessandrovi Carnevaremu, kápovi znepriatelenej mafiánskej rodiny, vyvolávajú značnú nevôľu u vlastných príbuzných aj v radoch ostatných príslušníkov Cosa Nostry. Rosa neprestáva hľadať informácie o arkádskych dynastiách, čím viac sa však dozvedá, tým viac ďalších znepokojujúcich otázok sa pred ňou vynára.
Čo je zač tajomná organizácia TABULA? Aké hry hrá rodinný advokát Alcantarovcov? A kým bol v skutočnosti jej otec? Navyše, čo pred ňou stále tají Alessandro?

Arkádia: Pád: Rosa s Alessandrom už nechcú skrývať svoje city a to má za následok, že proti sebe poštvú celé klany arkádskych dynastií. Pred hrozbou smrti utekajú naprieč celou Sicíliou a postupne zisťujú, že za sprisahaním, ktoré z nich urobilo hlavných podozrivých z vraždy sudkyne, stojí Hladný muž. Bývalý capo dei capi sa po mnohoročnej väzbe vracia na slobodu a chystá sa znovunastoliť krutý prastarý poriadok. Pátranie mladej dvojice však postupne prináša ovocie, a tak vychádza najavo pravda o TABULE, Rosinom otcovi aj mnohých ďalších záhadách.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Arkádia (komplet) - Kai Meyer
Trojčarodejnícka kolekcia - J.K. Rowling
33,37 €
Ušetríte 8,30 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
344+328+344
Hmotnosť
1050 g
Vydavateľstvo
Fragment
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vekové odporúčanie
16+
Rozmer
135×203 mm
Rok vydania
2016
Naše katalógové číslo
280649

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Arkádia (komplet) - Kai Meyer
Trojčarodejnícka kolekcia - J.K. Rowling
33,37 €
Ušetríte 8,30 €

„Tak ako sa nemá jesť iba pre chuť, nemalo by sa ani čítať iba pre zábavu.“

John Ruskin