Knihy
E-knihy

Celkom iná kuchárka

Pripravujeme
Vydavateľstvo
Motýľ, 2017

Vladia Cobrdová je jednou z tých šikovných Sloveniek, ktorým sa podarilo presadit aj v zahraničí. V Austrálii založila projekt About Life (O živote), prostredníctvom ktorého sa delí o svoje dlhoročné skúsenosti a vedomosti z oblasti gastronómie a...

Čítaj viac

17,71 €

Bežná cena Bežne 20,90 €

Zľava 15%
platí do 19.12.2017

Pripravujeme,
k dispozícii bude 12.12.2017

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude tovar dostupný.

Odporúčané knihy a kolekcie

Popis knihy

Vladia Cobrdová je jednou z tých šikovných Sloveniek, ktorým sa podarilo presadit aj v zahraničí. V Austrálii založila projekt About Life (O živote), prostredníctvom ktorého sa delí o svoje dlhoročné skúsenosti a vedomosti z oblasti gastronómie a výživového poradenstva.

Svoju filozofiu v stravovaní založila na tom, že je dôležité používať čisto prírodné potraviny bez chemikálií, ktoré sú v súlade s naším telom a ročným obdobím. Vo svojej kuchárskej knihe prináša recepty na každý deň plné zdravých pokrmov výbornej chuti, ktoré vás a vaše telo znova privedú do rovnováhy. Nájdete tu recepty na raňajky, nápoje, rôzne omáčky, ale aj šaláty, polievky, obedy a večere. Chýbať nesmú ani sladké či slané maškrty. A aké jedlá má najradšej Vladia? K jej obľúbeným určite patrí chrumkavé kura na kokose a paella z čiernej ryže či mrkvovo-cukinový koláč, ktoré tiež nájdete v jej novej kuchárskej knihe.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Pri zrode vydavateľstva MOTÝĽ bola kniha Liečivé rastliny z Božej záhrady od rakúskej autorky Márie Trebenovej. Kniha vyšla na jar v roku 1991 a veľmi úspešne - v celkovom náklade 200 000 výtlačkov na Slovensku a v Čechách.
V súčasnosti je vydavateľstvo MOTÝĽ moderné dynamické vydavateľstvo, ktoré sa flexibilne prispôsobuje vkusu čitateľov a reaguje na trendy a výzvy súčasnosti. V minulosti pod značkou MOTÝĽA vychádzala aj edícia Skvosty svetovej literatúry, kuchárske knihy, športová literatúra a literatúra o životnom štýle, v súčasnosti sa sústreďuje najmä na ženskú literatúru od slovenských autorov, ale prekladá aj úspešné tituly z mnohých oblastí. Už niekoľko rokov MOTÝĽ úspešne ponúka aj edíciu motivačnej literatúry z oblasti financií. Autorom uvedenej série je Robert T. Kiyosaki, ktorý si získal milióny čitateľov po celom svete.

Čítaj viac