Knihy
E-knihy

Batoh, medvěd a osm kartonů vodky

Vydavateľstvo
CPRESS, 2017

Jaké to je být malým židovským klukem v Sovětském svazu osmdesátých let? A jak to probíhá, když se rozhodnete emigrovat za oceán do vysněné země? To vše a ještě mnohem více naleznete v autobiografickém románu Lva Golinkina – skvělého...

Čítaj viac

14,17 €

Bežná cena Bežne 14,49 €

Ušetríte 2%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Cesta za snem aneb v Americe nejsou kočky!

Jaké to je být malým židovským klukem v Sovětském svazu osmdesátých let? A jak to probíhá, když se rozhodnete emigrovat za oceán do vysněné země? To vše a ještě mnohem více naleznete v autobiografickém románu Lva Golinkina – skvělého vypravěče i pozorovatele, mistra břitkého humoru i nadsázky. Autorova výpověď je neotřelým popisem kulis rozpadajícího se impéria i strastiplné cesty za lepší budoucností a hledání vlastní identity.

Kniha je však nejen poutavým a zábavným čtením o trampotách rodiny Golinkinových, ale také poselstvím o tom, že lidská nezištnost a solidarita, potřeba být potřebným, je něco co nás všechny spojuje.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Batoh, medvěd a osm kartonů vodky - Lev Golinkin
Letní host - Alison Anderson
31,09 €
Ušetríte 1,21 €

Recenzie, kritiky

Zábavný, dojemný a místy i smutný příběh jedné židovské rodiny prchající koncem 80. let ze Sovětského svazu na západ. Golinkin je báječný spisovatel, který s lehkostí i humorem sobě vlastním dokáže zpracovat jakkoli závažné téma. Skvělá kniha.
New York Times

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Uno zaino, un orso, e otto casse di vodka
Rozmer
145×205 mm
ISBN
9788026416135
Vekové odporúčanie
14+
Počet strán
320
Hmotnosť
570 g
Rok vydania
2017
Naše katalógové číslo
279571
Väzba
pevná väzba s prebalom
Jazyk
český
Vydavateľstvo
CPRESS

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Nakladateľstvo CPress pružne reaguje na vzrastajúcu popularitu odborov v oblasti odbornej a populárno-náučnej literatúry. Systematicky tak rozširuje svoju knižnú ponuku v oblasti - knižky pre najmenších, cestovanie, história a military, hobby, auto-moto, zdravie a životný štýl, príroda a záhrada, umenie a kultúra a technika a veda.

Novým knižným odborom, ktorý si už pevne vydobyl svoje miesto v nakladateľstve CPress, sú kuchárky pre dospelých, ale aj pre deti.

Knižnou perlou je unikátna edícia Múzeum v knihe, ktorá priniesla na český, ale aj slovenský trh úplne originálne spracovanie kníh s vloženými kópiami dobových dokumentov a historických materiálov. Výbornou obsahovou a grafickou kvalitou kníh potvrdzuje edícia Múzeum v knihe získané ocenenia za najkrajšie knihy na popredných knižných veľtrhoch z posledných rokov.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Batoh, medvěd a osm kartonů vodky - Lev Golinkin
Letní host - Alison Anderson
31,09 €
Ušetríte 1,21 €