Knihy
E-knihy

To ráno, kdy si pro nás přišli...

Příběhy ze Syrské občanské války

Vydavateľstvo
CPRESS, 2017

Téma občanské války v Sýrii plní již několik let zpravodajské relace sdělovacích prostředků na celém světě. Jako čtenáři a diváci masmédií sledujeme reportáže, dozvídáme se o postojích politiků a celou válku už vnímáme spíše jako sled děsivých...

Čítaj viac

11,39 €

Bežná cena Bežne 11,99 €

Ušetríte 5%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Syrský konflikt očima jejich obyvatel.

Téma občanské války v Sýrii plní již několik let zpravodajské relace sdělovacích prostředků na celém světě. Jako čtenáři a diváci masmédií sledujeme reportáže, dozvídáme se o postojích politiků a celou válku už vnímáme spíše jako sled děsivých čísel. Co je však za těmito čísly? Jsou to především osudy konkrétních lidí, kterým válka sebrala domov, blízké, lidskou důstojnost či je donutila k hromadnému útěku ze země. A právě o těchto lidech je tato kniha. Kniha sestávající z osobních výpovědí, které lépe než co jiné ilustrují co je skutečně válka. Renomovaná novinářka Janine di Giovanni zpovídala během svého několikaletého působení v Sýrii zástupce různých sociálních skupin i odlišného vyznání, bojovníky z řad opozice i představitele vládního režimu. Její kniha je jedinečným svědectvím o syrském konfliktu s plným pochopením pro detail i celkový obraz.
Čítaj viac
Kúpte spolu
To ráno, kdy si pro nás přišli... - Janine di Giovanni
Denníky z Rakky - Samer
19,38 €
Ušetríte 4,60 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Morning They Came for Us
Rozmer
145×205 mm
ISBN
9788026416142
Vekové odporúčanie
15+
Počet strán
208
Hmotnosť
390 g
Rok vydania
2017
Naše katalógové číslo
279470
Väzba
pevná väzba s prebalom
Jazyk
český
Vydavateľstvo
CPRESS

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Nakladateľstvo CPress pružne reaguje na vzrastajúcu popularitu odborov v oblasti odbornej a populárno-náučnej literatúry. Systematicky tak rozširuje svoju knižnú ponuku v oblasti - knižky pre najmenších, cestovanie, história a military, hobby, auto-moto, zdravie a životný štýl, príroda a záhrada, umenie a kultúra a technika a veda.

Novým knižným odborom, ktorý si už pevne vydobyl svoje miesto v nakladateľstve CPress, sú kuchárky pre dospelých, ale aj pre deti.

Knižnou perlou je unikátna edícia Múzeum v knihe, ktorá priniesla na český, ale aj slovenský trh úplne originálne spracovanie kníh s vloženými kópiami dobových dokumentov a historických materiálov. Výbornou obsahovou a grafickou kvalitou kníh potvrdzuje edícia Múzeum v knihe získané ocenenia za najkrajšie knihy na popredných knižných veľtrhoch z posledných rokov.

Čítaj viac
Kúpte spolu
To ráno, kdy si pro nás přišli... - Janine di Giovanni
Denníky z Rakky - Samer
19,38 €
Ušetríte 4,60 €