Knihy
E-knihy
39,00 €

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

39,00 €

Viac o produkte

Viac kreatívnych možností, viac tvorivej IKAMIGO® zábavy. Vytvor si z rôznych papierových krabičiek svet podľa vlastnej fantázie. Bez nožníc a bez lepidla. Jednoducho len vymysli, vyformuj, spoj a ozdob. IKAMIGO® - papierový svet vo vašich rukách. IKAMIGO® MIDI je stavebnica určená na domáce použitie pre tvorivú dušu každého veku. Zabaví naraz 1-5 osôb a poskytne vám more príležitostí na nádherné spoločné chvíle s blízkymi, či pokojný relax len pre seba. Fantastický oddych pre deti či dospelých po hodinách strávených za počítačom alebo so smartfónom.
Tvorte a zabávajte sa s IKAMIGO® MIDI. Rozhýbte vaše prsty a rozvíjajte svoju fantáziu, tvorivosť, priestorovú predstavivosť a komunikáciu.

Všetky použité materiály sme podrobili prísnym testom, pretože nám záleží na kvalite a bezpečnosti hračiek, ktoré používate.

Obsah balenia: 100 ks výsekov z hladkej lepenky v šiestich rôznych rozmeroch a 100 ks samolepiacich suchých zipsov v dvoch veľkostiach.


Čítaj viac
Kúpte spolu
IKAMIGO Midi -
MOY TOY Lietadlo jednoplošník -
62,90 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Rozmery krabice
355×175 mm
Naše katalógové číslo
279467

Recenzie

Ako sa vám páčila hra?

Kúpte spolu
IKAMIGO Midi -
MOY TOY Lietadlo jednoplošník -
62,90 €

„Kniha objíma svojimi doskami ľudského ducha.“

Freytag