Knihy
E-knihy

Už zasa ten Paddington

Slovart, 2017
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Slovart, 2017

Paddington je medveď, ktorému sa vždy podarí čosi vyparatiť. Aj napriek tomu, že má dobrú výchovu a jeho úmysly sú čestné, neprejde deň, aby sa medveďovi z Čiernočierneho Peru nestalo čosi...

Čítaj viac

5,59 €

Bežná cena Bežne 7,95 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Paddington je medveď, ktorému sa vždy podarí čosi vyparatiť. Aj napriek tomu, že má dobrú výchovu a jeho úmysly sú čestné, neprejde deň, aby sa medveďovi z Čiernočierneho Peru nestalo čosi nečakané. Nech už ide o nevydarený pokus s prípravou karameliek, ktorý sa takmer skončí operáciou, opravu televízora, pri ktorej musí asistovať polícia, alebo o výhru v televíznej šou, zakaždým sa všetko zvrtne a on z toho musí nejako vycúvať. Tak sa na to pozrime, Paddington je predsa najlepší!
Čítaj viac
Kúpte spolu
Už zasa ten Paddington - Michael Bond
List zo záhrobia - Dominik Dán
15,58 €
Ušetríte 6,32 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
144
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
278860
Rok vydania
2017

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0

Michael Bond was born in Newbury, Berkshire, England on 13th January 1926. He was educated at Presentation College, Reading. During World War II Michael Bond served in both the Royal Air Force and the Middlesex Regiment of the British Army. He began writing in 1945 and sold his first short story to a magazine called London Opinion. This experience helped him decide that he wanted to be a writer. Michael Bond never thought of writing for children but, after producing a number of short stories and radio plays, his agent suggested that he adapt a television play for children. His first book, A Bear Called Paddington, was published in 1958 by William Collins & Sons (now HarperCollins Publishers). At the time, Michael Bond was working as a television cameraman for the BBC. After the first Paddington book was accepted, Michael Bond went on to write a whole series and by 1967 his books were so successful that that he was able to give up his job with the BBC in order to become a full-time writer. In 1997 Michael Bond was awarded to OBE for services to children’s literature. He is married with two adult children and lives in London, not far from Paddington Station.

Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
Už zasa ten Paddington - Michael Bond
List zo záhrobia - Dominik Dán
15,58 €
Ušetríte 6,32 €

„Knihy pokladám za najlepšiu výzbroj na cestu životom a ľutujem všetkých inteligentných ľudí, ktorí ich nemajú.“

Maurois Montaigne