Knihy
E-knihy

Spadol z jahody

Elist, 2017
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Elist, 2017

Roztopašný príbeh s kopou dobre mierených faciek s vtipným nábojom, štipkou irónie a kvapkou iskrivých dialógov, ktorý zhltnete na jedno zahryznutie. Táňa má na chlapov vyvinutý šiesty zmysel, ten jej vždy spoľahlivo oznámi...

Čítaj viac

5,95 €

Bežná cena Bežne 7,95 €

Ušetríte 25%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Roztopašný príbeh s kopou dobre mierených faciek s vtipným nábojom, štipkou irónie a kvapkou iskrivých dialógov, ktorý zhltnete na jedno zahryznutie.
Táňa má na chlapov vyvinutý šiesty zmysel, ten jej vždy spoľahlivo oznámi, kedy je čas vziať nohy na plecia a utekať. Pri sebavedomom Brunovi sa jej signalizačný systém nezapne. Nechať odísť pána Vyhliadnutého by bol životný omyl, a tak si zaumieni lapiť ho za každú cenu. Lenže predbehnúť osud sa niekedy nevypláca. O tom sa Táňa presvedčí veľmi rýchlo. Prečo sa jej predstavy v jednom okamihu rozplynú ako obláčik dymu? Kto je skutočný muž „vyrobený“ pre Táňu?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Spadol z jahody - Kristína Pavelková
Zlatokopka 3 - Lucia Sasková
14,45 €
Ušetríte 5,40 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
188
Vydavateľstvo
Elist
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
275525
Rok vydania
2017

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,6 / 5

10 hodnotení

7
2
1
0
0

Milka B.
13.9.2017
Skvelé čítanie
Dnes som prečítala túto knižôčku. Zhltla som ju doslova obratom. Spočiatku mi hlavná hrdinka akosi nesadla. Jej myšlienkové pochody sa mi nepáčili. Prišla mi namyslená a samoľuba, no neskôr som sa dozvedela, že to nie je jej povaha, ale dobre premyslený plán.
Či sa jej podaril? Vyšlo všetko ako málo?
To sa dozviete z tejto skvelej knižôčky. Vrelo odporúčam. Kniha vás pobaví, ale aj prekvapení.
Splnila moje očakávania a určite ma nesklamala.
Ďakujem Kristína Pavelková
Čítaj viac
Romana
31.7.2017
Perfektné čitanie
Knižku som "zhltla" za jeden deň. Krásne pasáže plné vtipu, s dávkou jemnej erotiky. Určite stojí za prečítanie. Myslím, že knižka osloví rovnako mladšiu ako aj staršiu generáciu. Teším sa, čo si pre nás Kristínka ešte pripraví :)
Čítaj viac
Deni
6.7.2017
Príjemná oddychovka
Spadol z jahody je knižka, pri ktorej vás hneď na prvý pohľad zaujme krásna obálka, sľubujúca svieži, letný príbeh, ktorý vám bude verným spoločníkom niekde pri vode. Nenájdete tu žiadnu klasickú romantiku, ale vnímanie vzťahov, a hlavne chlapov ako takých, s nadhľadom a jemnou iróniou. Knižku odporúčam tým, ktorí hľadajú oddychovú jednohubku, svieže dielko, pri ktorom vystriedajú viacero protichodných emócií počnúc smiechom, hnevom, až po spolupatričnosť k hlavnej hrdinke.
Čítaj viac
Janka S.
9.6.2017
Svieze dielko
Super knizka, ktoru som zhltla za vecer. Nemohla som sa od nej odtrhnut, tak som sla spat hladna... ale stalo to za to. Pobavila som sa a posuvam knizku kamoske, myslim, ze sa jej tiez bude pacit. Svieze dielo rovnako ako jeho obalka.
Čítaj viac
Alena Precechtelová
27.5.2017
Vynikajúca
Práve som dočítala knižku SPADOL Z JAHODY, ktorú napísala slovenská spisovateľka Kristínka Pavelková. Skvelá knižka pri ktorej som sa smiala, tešila , hnevala - skrátka som prežívala osud spolu s Táňou. Knižku odporúčam čitateľkám všetkých vekových kategórii a možno si ju radi prečítajú aj muži . Ďakujem Kristínka za krásnu knižku a teším sa na ďalšie diela
Čítaj viac

K písaniu ju priviedol vnútorný pocit a stalo sa jej vášňou a zároveň únikom z reality. Jej prvotina, Takmer dokonalý muž (2015), zaujala mafiánskou zápletkou, román Neobyčajné leto (2015) zasa myšlienkou, ktorú v sebe ukrýva. Tretí román, Mám tridsať čo teraz (2017), je príbeh o žene, ktorá sa rozhodne, že do svojich tridsiatych narodenín zmení svoj nudný a osamelý život. Román, Spadol z jahody (2017), je vtipný príbeh o tom, že lapiť chlapa za každú cenu sa nevypláca. Najnovšia kniha, Krehké šťastie (2018), je voľné pokračovanie románu Neobyčajné leto, v ktorom autorka odkrýva citlivú tému. Autorsky sa spolupodieľala na niekoľkých zbierkach: V zajatí vášne (2016), V zajatí strachu (2017), V zajatí hriechu (2018) a Muži vs. ženy (2017).

Čítaj viac

Vydavateľstvo Elist vzniklo v máji 2016 ako projekt zameraný na podporu pôvodnej slovenskej tvorby. Od iných vydavateľstiev sa líši už samotnou filozofiou, keď nechce vystupovať ako firma zameraná na zisk, ale ako partner pre spisovateľov, ktorým podáva pomocnú ruku. Prvoradým cieľom vydavateľstva Elist je vytvárať kvalitné knihy, ktoré potešia čitateľov, ale aj autorov. Ani autori, ani ich diela pre nás nie sú len čislami. Ku každému z nich pristupujeme individuálne a snažíme sa z nich dostať maximum potenciálu. Rovnako si vážime aj názory a postrehy čitateľov a každou vydanou knihou sa zlepšujeme. ?

Naše základné hodnoty sú slušnosť, zodpovednosť, ústretovosť, inovatívnosť a kvalita.


Ako vzniklo vydavateľstvo?

Vydavateľstvo Elist založil cestovateľ Peter Hoferek, ktorý je sám autorom úspešnej knihy Okolo sveta s palcom hore. Keď zaniklo vydavateľstvo Druska Books, rozhodol sa podať pomocnú ruku autorom, ktorí tak ostali bez vydavateľstva a zobral ich pod svoje krídla. Jedným z nich bol aj Roman Horňák, známy svojimi jedinečnými detektívkami založenými na skutočných udalostiach. Dnes už vydavateľstvo ponúka viac ako sto kníh rôznych žánrov a spolupracuje s mnohými autormi, korektormi, grafikmi, ale aj tlačiarňami a distribútormi, aby sa knihy, ktoré si to zaslúžia dostali aj k vám.


Aké knihy vydáva vydavateľstvo Elist?

Nedá sa povedať, že by sa špeciálne zameriavalo na jeden žáner, ponuka je tak veľmi pestrá. V ponuke sú viaceré knihy zamerané na cestovanie, ale aj mnoho kníh od Vlada Zlatoša, uznávaného odborníka na zdravú výživu. Okrem toho sú v ponuky výborné detektívne romány od Romana Horňáka a či výborného debutanta Vojtech Benickeho. Najúspešnejším románom je knižka od Adriany Gregorovej, "Povedal, že budem šťastná", ktorá si získala nevídanú pozitívnu odozvu od čitateľov. Skoro celý náklad bol vypredaný už mesiac po vydaní a musela sa rýchlo spraviť dotlač. Čoskoro sa chystá voľné pokračovanie tejto knihy, "V klietke". Vydavateľstvo Elist vydáva aj knihy pre mladšie ročníky, napríklad krásnu rozprávku "Kto si trúfne na Peťa" od Júliusa Belana, alebo Zázračné jazierko od Moniky Jalakšovej. V januári 2017 vychádza zbierka poviedok Muži vs. ženy, v ktorej sa predstavia viac i menej známi autori. Za vśetkých spomeniem aspoň Moniku Wurm, Mareka Zákopčana, Mariu Corvus, Marka E. Pochu, Kristínu Pavelkovú, či Romana Horňáka.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Spadol z jahody - Kristína Pavelková
Zlatokopka 3 - Lucia Sasková
14,45 €
Ušetríte 5,40 €

„Dovoľte svojmu dieťaťu vyberať v knižnici takú knihu, na ktorú dosiahne rozumom, nie rukou.“

Novák J.