Knihy
E-knihy

Prenasledovaná

Vydavateľstvo
Taktik, 2017

Prenasledovaná je spoločenský román s prvkami trileru, ktorý Vás bude držať v napätí do poslednej strany. Liliana sa po rozpade vzťahu rozhodne venovať len práci a svojim záľubám. Jej pokojné dni sú narušené sledom nezvyčajných udalostí, ktoré postupne...

Čítaj viac

11,31 €

Bežná cena Bežne 11,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Prenasledovaná je spoločenský román s prvkami trileru, ktorý Vás bude držať v napätí do poslednej strany.
Liliana sa po rozpade vzťahu rozhodne venovať len práci a svojim záľubám. Jej pokojné dni sú narušené sledom nezvyčajných udalostí, ktoré postupne naberajú na intenzite.
Atraktívna tridsiatnička sa stáva terčom anonymného psychopata, ktorý jej systematicky narúša súkromie. V jednej nebezpečnej situácii jej do života nečakane vstúpi príťažlivý Oliver.
Liliana si opäť užíva šťastie po boku nového muža, no len do chvíle, kým jej znova nezačne niekto v pravidelných intervaloch dýchať na krk. Vystrašená žena postupne odkrýva pravdu o svojich priateľoch a zisťuje, že nie je všetko iba biele alebo čierne.
Liliana Kollárová sa tak nedobrovoľne stáva terčom prenasledovateľa, ktorý ju dokonale pozná.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Prenasledovaná - Andrea Novosedlíková
Až čas ukáže - Andrea Novosedlíková
21,19 €
Ušetríte 0,61 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
216
Hmotnosť
360 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba s prebalom
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Taktik
Rozmer
145×210 mm
ISBN
9788081800603
Naše katalógové číslo
274974

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

5 hodnotení

5
0
0
0
0

Ruza
8.10.2017
Výborná

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Prekvapila ma kniha Andrejky Novosedlíkovej, ktorá si vybrala na spracovanie pomerne aktuálnu tému, čoraz viac sa objavujúcu v reálnom živote, hoci sa o nej hovorí ešte málo. Akoby sa ženy o nej báli hovoriť, ako by sa za to, že ich niekto sleduje a spôsobuje im strach a traumu, hanbili. Kniha bola od začiatku pútavá, písaná zrozumiteľným štýlom, so skutočnou dávkou napätia, ktoré som pociťovala aj ja. Pristihla som sa, že sa večer strhávam na šuchot, či iné zvuky, hoci zneli z vonka. Priznám sa, Liliana ma rozčuľovala svojou nerozhodnosťou, ísť na políciu, ale v konečnom dôsledku by som sa zachovala tak isto aj ja. Hoci som predvídavý človek, kniha mala toľko zápletiek, ktoré čitateľa miatli, že som sa zamerala nesprávnym smerom na odhalenie vinníka, a na konci ma čakalo naozaj prekvapenie. O to vlastne v Prenasledovanej išlo.
Čítaj viac
Marta
26.8.2017
Názor čitateľa
Kniha Prenasledovaná je pútavá od začiatku až do konca. Prečítala som ju takpovediac jedným dychom. Niektoré časti príbehu boli akoby odrazom udalostí, s ktorými som sa sama stretla. Knihu vrelo odporúčam všetkým ktorí majú radi spoločenské romány okorenené miernou dávkou napätia.
Čítaj viac
Nikol
18.8.2017
Prijemne čítanie
Knihu som prečítala za dva dni. Čítala sa ľahko a bola písaná bez zbytočných opisov a šla priamo k veci. Dej bol prijemne zamotaný. Ku koncu som už tušila záver. Miestami som mala chuť hlavnú hrdinku prefackať aby už konečne pohla rozumom :-) inak prijemne čítanie ku vode a na odpútanie a uvoľnenie
Čítaj viac

Spoločnosť TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.., úspešne pôsobí v oblasti školstva a vzdelávania. V tejto oblasti sa vyprofilovala na osvedčeného partnera učiteľov i žiakov. V súčasnosti spolupracuje s viac ako 1 600 školami v rámci celého Slovenska. Do portfólia spoločnosti patria moderné pracovné zošity pokrývajúce široké spektrum základných učebných predmetov, ako aj medzipredmetové učebné a vzdelávacie pomôcky pre žiakov základných škôl a gymnázií s osemročným štúdiom. V rámci svojej vydavateľskej činnosti spoločnosť úzko spolupracuje so skúsenými a renomovanými pedagógmi z praxe, ktorí sa aktívne podieľajú na tvorbe obsahu vydávaných učebných a vzdelávacích pomôcok. Zárukou vysokej odbornej kvality a súladu s obsahovými a výkonovými štandardmi Štátneho vzdelávacieho programu je aj udelenie odporúčacej doložky a zaradenie vybraných pracovných zošitov do zoznamu odporúčaných materiálnych didaktických prostriedkov Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Udelenie odporúčacej doložky na ďalšie pracovné zošity je v súčasnosti v schvaľovacom procese.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Prenasledovaná - Andrea Novosedlíková
Až čas ukáže - Andrea Novosedlíková
21,19 €
Ušetríte 0,61 €