Zaklínač (SK)

Pozrite si ukážku z e-knihy
EPUB PDF MOBI

Zaklínač IV.: Čas opovrhnutia  E-KNIHA

Andrzej Sapkowski  ·  Vydavateľstvo: Plus, 2017
Séria: Zaklínač (SK) (diel 4 z vydaných 7)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

EPUB

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

MOBI

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

      (112)
Objednajte si tovar spolu nad 39,00 € a poštovné máte zadarmo!

Poštovné zadarmo nad 39,00 €!

Pri objednávke nad 39,00 € neplatíte v našom obchode poštovné. Kompletné podmienky poštovného.

Naša cena:
7,80 €
Bežná cena:
12,99 €
Ušetríte:
40% (5,19 €)

Okamžite na stiahnutie

Čo znamená tento údaj? Pozrite sa ako prebieha vybavovanie objednávky.E-knihu môžete aj darovať!

Túto elektronickú knihu možno aj darovať inému používateľovi. Stačí dokončiť nákup a v E-knižnici zvoliť možnosť „Darovať e-knihu“. Môžete mu vytlačiť poukážku, poslať ju e-mailom, alebo načasovať, aby mu prišla do e-mailovej schránky vo vami zvolenom dni.
Viac informácií

Pridať do wishlistu
Čo je to wishlist?

Wishlist je zoznam Vašich tajných želaní. Jediným kliknutím si do neho môžete ukladať tituly, ktoré Vás zaujali a ktoré by ste možno v budúcnosti chceli kúpiť pre seba alebo svojich blízkych. Pre používanie wishlistu musíte byť prihlásený.

Pozrieť viac odporúčaní

Zákazníci, ktorí si kúpili túto e-knihu, si kúpili tiež

Nahlásiť chybu

O e-knihe

Magický rozprávač na výprave do hraničných oblastí sveta temnoty a chaosu. Geralt naďalej pátra po zlopovestnom tajomnom Riencovi, ktorý Ciri vytrvalo prenasleduje. Mierová dohoda je krehká a schyľuje sa k vojne s Nilfgaardom. Cintra v jeho područí je tiež ohrozená. Na veľkom sneme čarodejov, ktorých vylúčili z mocenských bojov, dôjde k zákernému prevratu a Ciri v dôsledku intríg len o vlások unikne smrteľnému nebezpečenstvu. Bojuje sa potichu, zákerne a kruto. Na vojnovom besnení sa priživuje čudná zberba, ktorá z neho vzišla, a ľudia zoči -voči smrti opovrhujú svetom plným chaosu. Ciri, opustená a stratená v neznámej púštnej krajine, nemôže uveriť, že ju zradili…

Plus

Ďalšie tituly vydavateľstva

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media o literaturu pro dospělé. Jejich ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu různých žánrů - od lehčích románků nebo humoristického čtení, přes závažnější psychologické a společenské romány, hororové sci-fi povídky nebo historické romány - s osobitým důrazem na angloamerickou a českou prózu. Mezi autory, které vydáváme, patří také spisovatelská esa jako Andrzej Sapkowski, Graham Greene, J.G. Ballard, Michael Chabon, KazuoIshiguro, laureáti Nobelovy ceny José Saramago a Kenzaburóoe; z českých autorů v Plusu vycházejí například Josef Škvorecký, Ján Novák, Petr Placák, Jaroslav Žák, Václav Vokolek či Ondřej Neff.

Viac informácií
Pokračovať v čítaní

Poslať doplňujúce údaje o eknihe

Kúpte výhodne spolu

Spolu iba za 15,60 €
(ušetríte 10,38 €)
Kúpiť spolu

Podrobnosti

  • Počet strán: 328
  • Jazyk: slovenský
  • Rok vydania: 2017
  • Naše katalógové číslo: 274711


Hodnotenia čitateľov       (hodnotilo 117 ľudí) Pridať hodnotenie

Povedzte svoj názor na tento titul ostatným návštevníkom aj Vy!

Máte túto e-knihu? Čítali ste ju a máte na ňu svoj názor?

Podeľte sa oň s ostatnými čitateľmi! Možno im tak pomôžete pri rozhodovaní.

1
Vaše hodnotenie knihy
2
Chcete navrhnúť vaše ďalšie obľúbené tituly? Kliknite.
3
Recenzie a diskusie sú službou pre návštevníkov Martinus.sk. Príspevky sú uverejnené zvyčajne do 24 hodín, vyhradzujeme si však právo neuverejniť a vymazať najmä tie príspevky, ktoré:
  • sú vulgárne alebo urážlivé
  • nesúvisia s titulom alebo témou
  • porušujú alebo vyzývajú porušovať autorské práva
  • odkazujú na ponuku alebo webové stránky konkurencie
  • obsahujú akékoľvek URL odkazy
  • nie sú podpísané
5 hviezdičiek 81
4 hviezdičky 27
3 hviezdičky 4
2 hviezdičky 1
1 hviezdička 0
Ukázať všetky recenzie

Najnovšie recenzie

       

       

       

Najlepšie recenzie Všetky recenzie

Peter
Peter
18. septembra 2016
     
Reagovať

Rušivé nedostatky 22

Po dlhom odklade vydania tohto prekladu som očakával, že kniha bude doladená a po technickej stránke zvládnutá. A tu zrazu "postupovač". "Fennsa nedal zaskočiť". Preklepy v každej kapitole, ktoré vedia úplne pokaziť napinavú chvíľu alebo pútavý opis. Sapkowskeho text teda na 5 hviezdičiek. Chmelov preklad hádam aj za 6. A potom je tu Zuzana Púčeková zodpovedná za jazykovú redakciu. Tej to veľmi nevyšlo a kniha tým utrpela. Zobraziť celú recenziu

Barbora Stránská
Barbora Stránská
5. októbra 2016
     
Reagovať Overený nákup

Overený nákup označuje recenzie od prihlásených používateľov, ktorí si predtým kúpili knihu v našom internetovom obchode.

Výborné, temné, no škoda tých chýb v preklade 15

Už ide do tuhého, Čas opovrhnutia je oveľa temnejší, stretávame viac postáv, ich cesty a motivácie sú prepletené, stretávajú sa, rozchádzajú. Miestami je to ozajstná motanica. Časy začínajú byť drsné a keďže postavy už poznáme po predchádzajúcich chybách oveľa lepšie, mám pocit, že ich trápenie je bolestivejšie, ale aj potešenie oveľa intenzívnejšie :) Môžeme sa pozrieť do Nilfgaardu. Jediné, čo mi na knihe trhalo srdce, boli chyby a preklepy, niekedy nesprávne slovo, niekedy prehodené písmenká. To je obrovská škoda a zakaždým to nepríjemne vytrhne z deja. Čo je pri tejto knižke veľmi, veľmi, veľmi veľká škoda. Radšej by som si na ďalší diel počkala dlhšie a mala ho bez chybičiek. Zobraziť celú recenziu

Filip Gális
Filip Gális
16. novembra 2016
     
Reagovať Overený nákup

Overený nákup označuje recenzie od prihlásených používateľov, ktorí si predtým kúpili knihu v našom internetovom obchode.

Ako vždy perfektné 7

Aj ďalšia časť Zaklínača je plná napätia, zvratov, akcie, jedna vec sa vysvetlí a druhá zamotá. Pri tejto knihe sa jednoducho nedá nudiť. No zo všetkého najlepšia je forma písania. Neviem sa jej nabažiť. Autor nerozpráva len pomocou prvej osoby alebo pozorovateľa alebo opisne či retrospektívne, ale všetko naraz a stále to mení. Niekedy sa môže čitateľa trochu strácať, ale záleží na tom ako sa sústredíte :D.
Jednoznačne odporúčam.
Zobraziť celú recenziu

Dušan
Dušan
6. októbra 2016
     
Reagovať

Tak sme sa dočkali 6

Musím súhlasiť s ostatnými čitateľmi, nechápem ako sa tam dostali toľké chyby, navyše aj kvôli tomu že sme čakali na preklad pól roka. Možno za to mohla choroba prekladateľa, a keď im už čitatelia dávali najavo že sme nedočkavý, tak si redaktorka už nedala pozor na chyby :)
Napriek tomu som si knihu fakt užil! Zatiaľ naj časť, aspoň u mňa :)

Upozorňujem že moderátor sa zase pomýlil s počtom strán. Moja kniha má 321 strán textu, a posledné strany s prednými obálkami už nerátam.
Zobraziť celú recenziu

g72
g72
10. mája 2013
     
Reagovať

Ide do tuheho 2

A je to tu, vojna prepuká, vo svete sa vytvárajú rôzne frakcie a je len otázkou času, kedy si navzájom dajú do držky. Geralt sa síce snaží zubami nechtami ostať nestranný a ochrániť Ciri za každú cenu, ale proti osudu (a odhodlanému autorovi) nezmôže nič ani zaklínač.

A pritom to všetko začína celkom nevinne. Ciri sa učí zvládať svoje magické nadanie, spôsobuje v mladých pisároch rôzne hormonálne reakcie a keď ju chcú strčiť do školy, tak sa začne stavať na zadné. Keby vedela, čo ju čaká.... a keby len ju. Sapkowski sa rozhodol, že je najvyšší čas dať hlavným postavám riadne do držky a zadupať ich do blata.

Pán autor začína pomaličky, nenápadne, občas urobí bububu a na konci knihy ste radi, že si môžete dať pauzu od tej bolesti a beznádeje. Myslím, že je na svoje postavy trošku prehnane zlý a občas mi ich je celkom ľúto.
Zobraziť celú recenziu

Maroš Goč
Maroš Goč
22. septembra 2015
     
Reagovať

Druhý vrchol Geraltovej ságy 1

Zatiaľ čo prvý vrchol série o Geraltovi bol zaznamenaný hneď v prvom dieli poviedok, v Poslednom prianí, to najlepšie Sapkowsi zo seba dokázal následne vytiahnuť až vo 4. knihe Čas opovržení, ktorá je zároveň aj druhou časťou románovej ságy.

Autor tu takmer geniálne rozvádza temnú politickú hru, postavy sa po stránke charaktere konečne poriadne vykryštalizujú, pribudnú nové, nemenej zaujímavé, od polky knihy je spád deja dokonca nezadržateľný. Opisy veľkej slávnosti čarodejníkov, či blúdenia mladej zaklínačky po kamenistej púšti sú fantastickým dôkazom, že Sapkowski tu ako spisovateľ vyzrel ako víno. Fantastická kniha.
Zobraziť celú recenziu

Rezervovať titul v kníhkupectve

SLSP online platba Tatrabanka online platba VÚB online platba Unicredit online platba ČSOB online platba Poštová banka online platba VISA online platba Master online platba Paypal online platba Viamo platba