Knihy
E-knihy
Opona. Poslední případ Hercula Poirota - Agatha Christie

Opona. Poslední případ Hercula Poirota

Kristián, 2017
MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
Kristián, 2017
Interpret

Kapitán Hastings, Hercule Poirot a zámek Styles – tam ti dva poprvé vyrazili na lov vraha tehdejší majitelky. A tam se také po letech setkávají, aby společně odhalili dalšího mimořádněnebezpečného zločince. Slavný detektiv, sužovaný

Čítaj viac

8,39 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Kapitán Hastings, Hercule Poirot a zámek Styles – tam ti dva poprvé vyrazili na lov vraha tehdejší majitelky. A tam se také po letech setkávají, aby společně odhalili dalšího mimořádněnebezpečného zločince. Slavný detektiv, sužovaný stářím a chorobou, se za pomoci svých malých šedých buněk a věrného přítele naposledy pouští do souboje se zlem v lidské podobě– výhru si však tentokrát vybere nejen spravedlnost (byť ve zcela nečekané podobě), ale i smrt... Detektivní román, kterým se královna zločinu navždy rozloučila s oblíbeným hrdinou, vznikl za druhé světové války, ale světlo světa spatřil až v září 1975.Nyní dílo vychází v podání toho nejpovolanějšího – Jaromíra Meduny, který je pro Čechy hlasem televizního Poirota.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Opona. Poslední případ Hercula Poirota - Agatha Christie
Vychováváme děti a rosteme s nimi - Naomi Aldortová
16,41 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
8:07
Naše katalógové číslo
273975

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

Agatha Christie, anglická spisovateľka, vlastným menom Agatha Mary Clarissa Miller sa narodila v Torquay. Chcela byť opernou speváčkou (študovala spev), ale na vystupovanie bola príliš hanblivá. Osud jej pridelil iné poslanie. Jej spisovateľské začiatky neboli príliš plodné - napísala niekoľko nevydarených románov. Po tom, čo začala písať detektívky a čitateľom predstavila Hercula Poirota v knihe Záhada na zámku Styles začala kariéra Agatha Christie pomaly stúpať. S detektívnym románom Vražda Rogera Acroyda prišiel prvý výrazný úspech, ktorý bol doslova bestsellerom a dodnes patrí medzi jej najlepšie diela. Ďalšou výraznou postavou v jej dielach, okrem Hercula Poirota, ktorý sa objavil v 33 knihách bola slečna Jane Marplová, o ktorej si mohol čitateľ prvý krát prečítať v roku 1931 v knihe Vražda na fare (The Murder at the Vicarage). Množstvo detektívok či už s Herculom Poirotom, alebo slečnou Marplovou bolo sfilmovaných. Agatha Christie písala aj pod pseudonymom Mary Westmacottová - napísala 6 psychologických románov, 19 zväzkov detektívnych poviedok, 14 divadelných hier s detektívnym námetom, 2 diela literatúry faktu a knihu básní. V roku 1976 zomrela vo Wallingforde vo veku 85 rokov.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Opona. Poslední případ Hercula Poirota - Agatha Christie
Vychováváme děti a rosteme s nimi - Naomi Aldortová
16,41 €

„Kniha je často dôležitejšia než veľká bitka.“

Samuel Smiles