Knihy
E-knihy

Pasenie mamutov

Vydavateľstvo
FAMA art, 2012

Prvá zbierka poviedok autora, ktorý bol ocenený na viacerých celoslovenských literárnych súťažiach a iných fórach nielen ako prozaik ale aj ako rozhlasový scenárista a dramatik. Kniha je pre čitateľov ponorom do kalných vôd ľudských ne-vzťahov a...

Čítaj viac

7,32 €

Bežná cena Bežne 7,70 €

Ušetríte 5%

Posielame do 10 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

7,32 €

Viac o knihe

Prvá zbierka poviedok autora, ktorý bol ocenený na viacerých celoslovenských literárnych súťažiach a iných fórach nielen ako prozaik ale aj ako rozhlasový scenárista a dramatik.
Kniha je pre čitateľov ponorom do kalných vôd ľudských ne-vzťahov a spodných prúdov, ktoré tečú v človeku, v jeho rodine a mieste. Autor v nej s odstupom chladného pozorovateľa popisuje kazovosť charakterov a bezcieľnosť bytia svojich postáv, ktoré sú zasadené v gobelíne tkanom z pradávnych pradien, pôvodných symbolov a protikladov.
Napriek všadeprítomnej vážnosti tém nestráca autor zmysel pre hru a vtipnú koloratúru poviedky, čím ich naoko odľahčuje ale nezbavuje kritickosti svojho oka.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Pasenie mamutov - Štefan Šimko
Kľúče od neba - Júlia Čurillová
12,55 €
Ušetríte 0,65 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
106
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
FAMA art
Väzba
pevná väzba
ISBN
9788097112929
Naše katalógové číslo
272799
Rozmer
210×210 mm
Rok vydania
2012

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Pasenie mamutov - Štefan Šimko
Kľúče od neba - Júlia Čurillová
12,55 €
Ušetríte 0,65 €