Knihy
E-knihy

Vítěz je sám

Tympanum, 2017
MP3 na CD
Vydavateľstvo
Tympanum, 2017
Interpret

V audioknize Vítěz je sám Paulo Coelho předkládá čtenářům věrný obraz světa, v němž žijeme a kde se natolik upínáme k bohatství a úspěchu za každou cenu, že mnohdy neslyšíme, co nám říká naše vlastní srdce. Román plný napětí nás zavádína Filmový...

Čítaj viac

17,81 €

Bežná cena Bežne 18,75 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

V audioknize Vítěz je sám Paulo Coelho předkládá čtenářům věrný obraz světa, v němž žijeme a kde se natolik upínáme k bohatství a úspěchu za každou cenu, že mnohdy neslyšíme, co nám říká naše vlastní srdce. Román plný napětí nás zavádína Filmový festival v Cannes, kde se schází takzvaná Supertřída – lidé, kteří se proslavili ve vysněném světě módy a filmu. Někteří z nich se dostali až na samotný vrchol a obávají se, že své skvělé postavení ztratí. V sázce jsou peníze, moc a sláva – tedy hodnoty, pro které je většina lidí ochotna udělat cokoliv a za jakoukoliv cenu. Na tomto moderním „jarmarku marnosti“ se setkávají ruský milionář Igor, král módy Hamid, původem z Blízkého východu, americká herečka Gabriela, dychtící po hlavní roli, ctižádostivý policejní vyšetřovatel Savoy, který doufá, že vyřeší největší případ svého života, a Yasmine, modelka stojící na počátku úspěšné kariéry. Komu z nich se podaří v některém z mnoha snů, které jim okolní svět nabízí, rozpoznat svůj vlastní sen a uskutečnit ho?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vítěz je sám - Paulo Coelho
Veronika se rozhodla zemřít - Paulo Coelho
33,39 €
Ušetríte 1,76 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Il vincitore e solo
Katalógové číslo výrobcu
8594072272639
Dĺžka
14:43
Jazyk
český
Rozmery
127×140 mm
Naše katalógové číslo
271360

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

4,6 / 5

722 hodnotení

Paulo Coelho sa narodil v r.1947 a svoju umeleckú dráhu začal ako divadelník, hudobný publicista a autor televíznych scenárov i textov piesní najznámejších brazílskych spevákov. Po vydaní svojich prvých kníh sa stal úspešným spisovateľom.
 V decembri roku 1998 Paulo Coelho navštívil Bratislavu: "V noci som sa prechádzal po uliciach vášho hlavného mesta a cítil som sa ako doma. Ulice boli prázdne, stretol som akurát len dve dievčiny a jedna ma poznala. Bolo to príjemné a mal som pocit, že z Bratislavy pochádzam..." Spisovateľ bol za svoju tvorbu vyznamenaný prestížnymi medzinárodnými uznaniami a cenami. V roku 1996 mu francúzsky minister kultúry udelil titul Chevalier des Artes et des Letters. Od roku 1997 pôsobí ako špeciálny poradca UNESCO pre program duchovného zbližovania a interkultúrneho dialógu. V roku 1999 mu bola na Svetovom ekonomickom fóre udelená cena Crystal Award, francúzska vláda mu udelila titul Chevalier de l´Ordre National de la Légion d´Honneur a galicijský guvernér ho vyznamenal Zlatou medailou za šírenie významu Svätojakubskej cesty. V októbri 2002 bol vymenovaný za člena Brazílskej akadémie jazyka. Jeho diela sa umiestňujú na popredných miestach v rebríčkoch bestsellerov, ale vyvolávajú aj živé spoločenské a kultúrne diskusie. Paulo Coelho je aj autorom pravidelných novinových stĺpčekov, publikovaných v mnohých krajinách sveta.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Vítěz je sám - Paulo Coelho
Veronika se rozhodla zemřít - Paulo Coelho
33,39 €
Ušetríte 1,76 €

„Je skutočne veľa ľudí, ktorí čítajú iba preto, aby nemuseli myslieť.“

Georg Christoph Lichtenberg