Knihy
E-knihy

Príbehmi k poznaniu: Bez domova do domova

  Dibuk, 2017
  Okamžitý download
  PDF
  Vydavateľstvo
  Dibuk, 2017

  Sedem ľudí, sedem silných príbehov a jeden e-book. Tetokrát venovaný náročnej téme, ktorá je akýmsi tabu v našej spoločnosti. Čo prežíva biologický rodič, keď svoje dieťa opúšťa za bránami detského domova?

  Čítaj viac

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o e-knihe

  Sedem ľudí, sedem silných príbehov a jeden e-book. Tetokrát venovaný náročnej téme, ktorá je akýmsi tabu v našej spoločnosti. Čo prežíva biologický rodič, keď svoje dieťa opúšťa za bránami detského domova? Na čo myslí dieťa, ktoré zrazu dostane adoptívneho súrodenca? Ako sa cíti mladý človek, keď po odchode z detského domova ide po prvýkrát do biologickej rodiny? Príbehy Bez domova – do domova sú príbehy o hľadaní lásky a precítení silného puta. O hľadaní pokoja a túžbe mať rodinu. A o potrebe byť pre niekoho v živote dôležitým.
  Tento e-book vznikol vďaka podpore Nadácie VÚB.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  23
  Vydavateľstvo
  Dibuk
  Jazyk
  slovenský
  Naše katalógové číslo
  270257
  Rok vydania
  2017

  Recenzie

  Ako sa vám páčila e-kniha?

  „Kniha mala taký účinok, aký obyčajne mávajú dobré knihy: hlupáci po nej zhlúpli, múdri zmúdreli a ostatní čitatelia sa nezmenili.“

  Lichtenberg