Knihy
E-knihy

Základy elektronického obchodovania

EDIS, 2017
Vydavateľstvo
EDIS, 2017

Vysokoškolská učebnica Základy elektronického obchodovania prináša ucelený komplex základných informácií orientovaných na problematiku implementácie a využívania...

Čítaj viac

23,28 €

Bežná cena Bežne 24,50 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

23,28 €

Viac o knihe

Vysokoškolská učebnica Základy elektronického obchodovania prináša ucelený komplex základných informácií orientovaných na problematiku implementácie a využívania informačno-komunikačných technológií v prostredí obchodných procesov. Vznikla ako výsledok projektu KEGA 053ŽU-4/2013 !Skvalitnenie a prepojenie kľúčových predmetov študijného programu Elektronický obchod a manažment" a projektu VEGA1/0721/15 "Výskum vplyvu konvergencie poštových služieb elektronických komunikácií na regulačné prístupy v poštovom sektore". Učebnica je určená pre potreby vyučovania predmetu elektronické obchodovanie, ktorý je zaradený do študijných programov poštové inžinierstvo a elektronický obchod a manažment, vyučovaných Katedrou spojov a zasielateľstvo a logistika zabezpečovným Katedrou cestnej a mestrskej dopravy na Fakulte prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov, Žilinskej univerzity v Žiline. Okrem študentov spomínaných študijných programov je publikácia vhodná aj pre širokú odbornú a laickú verejnosť, ktorá má záujem zuorientovať sa, ale aj ďalej sa vzdelávať v popisovanej problematike.

Mnohí si pod elektronickým obchodovaním predstavujú iba uskutočňovnie nákupu a predaja v prostredí internetu. Jeho dopad je však ďaleko širší. Spôsobuje zmenu vo vzťahoch medzi podnikmi, ale aj medzi zákazníkmi navzájom. Jeho výhodou oproti tradičnému spôsobu predaja je možnosť pohodlného nákupu tovaru z akéhokoľvek miesta, v akomkoľvek čase s alternatívou porovnávania ponuky a výberu dodávateľa.

Obsah predkladanej učebnice je zameraný na vybrané aspekty v súvisiace s elektronickým obchodovaním. V jasnej a prehľadnej forme približuje túto problematiku predovšetkým z pohľadu jeho vzťahu k elektronickému podnikaniu, kreovania nových obchodných modelov, charakteristiky internetu ako podkladovej infreaštruktúry pre elektronické obchodovanie, legislatívneho rámca, klasifikácie finančných transakcií a stanovenia úrovne bezpečnosti procesu elektronického obchodovania.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Základy elektronického obchodovania - Radovan Madleňák, Lucia Madleňáková
Doprava a elektronické podnikanie - Bibiána Buková, Eva Brumerčíková, Radovan Madleňák
31,74 €
Ušetríte 1,66 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
216
Hmotnosť
540 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
EDIS
Rozmer
170×240 mm
ISBN
9788055412948
Naše katalógové číslo
269327

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Základy elektronického obchodovania - Radovan Madleňák, Lucia Madleňáková
Doprava a elektronické podnikanie - Bibiána Buková, Eva Brumerčíková, Radovan Madleňák
31,74 €
Ušetríte 1,66 €

„Knihy nikdy nikomu nepožičiavaj, pretože ti ich nikto nevráti. Jediné knihy v mojej knižnici sú tie, ktoré mi požičali iní.“

France