Knihy
E-knihy

Sabotáž na okraji vesmíru

Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Artis Omnis, 2017
Edícia
Margo

Po konci sveta prežíva hŕstka ľudstva v drsnom prostredí jedinečného mesta. Jedného dňa k nim zo zamorenej zeme zostúpi desivý mutant a tvrdí, že skonštruoval stroj umožňujúci cestovať medzi hviezdami. Znetvorený vedec sľubuje...

Čítaj viac

5,90 €

Bežná cena Bežne 13,00 €

Ušetríte 55%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Po konci sveta prežíva hŕstka ľudstva v drsnom prostredí jedinečného mesta. Jedného dňa k nim zo zamorenej zeme zostúpi desivý mutant a tvrdí, že skonštruoval stroj umožňujúci cestovať medzi hviezdami. Znetvorený vedec sľubuje, že jeho vynález dokáže preniesť užívateľov až za hranice kozmu, aby tam našli to najdôležitejšie – zdroj reality. Zdá sa, že netvor priniesol nádej, ibaže s každým ďalším prívržencom rastie aj jeho vplyv v meste... Kto je Gamini? Koho chce nájsť na okraji vesmíru?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Sabotáž na okraji vesmíru - Richard Brenkuš
Dve tváre pravdy - Michael Connelly
14,89 €
Ušetríte 11,06 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
336
Vydavateľstvo
Artis Omnis
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
268958
Rok vydania
2017

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,2 / 5

5 hodnotení

1
4
0
0
0

Miroslav Svercel
Miroslav Svercel
29.10.2017
velmi dobre
Vzhľadom, že je to autorova románová prvotina, bol som milo prekvapený, ako kvalitne je to napísané. Trošku ma vyviedli z miery pohnútky hlavného hrdinu a jeho družky, ktoré viedli ku strate dôvery v mutantove počínanie. Takisto záver mohol byť lepšie vybruseny.
Čítaj viac
Adhara
20.4.2017
Prekvapivo čítavé slovenské sci-fi.
Temný, drsný, detailov plný román, bez rozvláčnosti a čiernobielych postáv. Jeho vykreslenie života v podzemí patrí aj v svetovom meradle medzi tie uveriteľnejšie a fungujúcejšie. Na rozdiel od niektorých iných začínajúcich spisovateľov tento príbeh nepôsobí ako pozliepaný výlučne z toho, čo autor videl a čítal, ale ponúka hneď niekoľko vlastných neobkukaných nápadov. Kniha vo mne síce zanechala plno nejasností a nezodpovedaných otázok, ale v slovenskej fantastike patrí k tomu najlepšiemu, čo som čítala.
Čítaj viac
Martin Benkovic
Martin Benkovic
19.1.2017
Názor čitateľa
Veľmi zaujímavý a originálny námet, aspoň som teda nič podobné doposiaľ nečítal. Plynulosť knihy mi prišla pomalšia, než na aké som zvyknutý, ale to môže byť aj mnou. Samotná kniha má aj vedecko-technickú stránku, čo ma na SK pomery tiež milo prekvapilo.
Čítaj viac
Erika Jarkovská
Erika Jarkovská
1.1.2017
veľmi dobre napísané
ďakujem autorovi (vraj nováčikovi na liter. nebi) za čitateľský zážitok. S radosťou ponorila do pútavého príbehu, ktorý ma ani chvíľu nenudil, plynul strhujúco vpred, pričom postupne odhaľoval konanie, myslenie, zmenu charakterov, zoskupenie ( ba aj všeličo iné) ľudí, žijúcich v podzemnom meste dve desaťročia po svetovej katastrofe. Vskutku premyslený svet preživších, ktorým nádej na zmenu priniesol mutant a vnukol im víziu nového sveta. Zaujímavo poňaté vykreslenie toho, čo všetko sa môže stať, ak ľudia slepo uveria. Myslím, že odkaz diela je aktuálny aj v súčasnej dobe. Tlieskam autorovi a želám mu ďalšie nové nápady pre písanie takýchto príbehov. :-)
Čítaj viac

Artis Omnis je žilinské vydavateľstvo, ktoré už desiaty rok vydáva slovenskú tvorbu v oddychových i náročnejších žánroch: trilery, fantasy, sci-fi, horor, romantické romány, poézia, populárno-náučné publikácie, knihy pre deti. Je známe medzi fanúšikmi menšinových žánrov – prináša a objavuje kultových domácich autorov. Venuje sa histórii mesta, v ktorom pôsobí, a pomáha autorom i témam z okolia. V rámci súťaže Cena Fantázie udeľuje cenu BÉLA za najlepšiu hororovú poviedku. S vlastným programom sa pravidelne zúčastňuje na viacerých knižných veľtrhoch a festivaloch, napríklad: Bibliotéka, Žilinský literárny festival, IstroCon, SlavCon. Medzi kmeňových autorov vydavateľstva patrí aj najznámejší autor slovenskej fantasy Juraj Červenák či Žilinčan Ľubomír Feldek. Počas desaťročného pôsobenia vydavateľstvo ponúklo čitateľom takmer 60 knižných publikácií a predstavilo viac ako 100 autorov. Od roku 2011 vydávame aj e-knihy. V septembri 2014 na festivale ParCon v Bratislave bola vydavateľstvu udelená cena DRAK, ocenenie slovenských sci-fi klubov.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Sabotáž na okraji vesmíru - Richard Brenkuš
Dve tváre pravdy - Michael Connelly
14,89 €
Ušetríte 11,06 €