Knihy
E-knihy

Prvá pomoc

Podrobný sprievodca tiesňovými situáciami

  Slovart, 2017
  Vydavateľstvo
  Slovart, 2017
  Preklad

  Pri zostavovaní tohto podrobného sprievodcu poskytovania prvej pomoci v núdzových situáciách lekári vychádzali z najnovších medicínskych poznatkov, ktoré spracovali do...

  Čítaj viac

  12,30 €

  Bežná cena Bežne 12,95 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do troch dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o knihe

  Pri zostavovaní tohto podrobného sprievodcu poskytovania prvej pomoci v núdzových situáciách lekári vychádzali z najnovších medicínskych poznatkov, ktoré spracovali do jednoduchej a ľahko zapamätateľnej formy. V prvých troch kapitolách príručky sa oboznámite s úlohou poskytovateľa prvej pomoci. Dozviete sa, ako bezpečne zvládnuť situáciu, ktorá si vyžaduje neodkladné ošetrenie, a naučíte sa, ako správne posúdiť stav chorého alebo zraneného človeka. V ďalších kapitolách nájdete rady, ako poskytnúť prvú pomoc pri konkrétnych poraneniach a zdravotných problémoch.

  Kniha obsahuje prehľadné ilustrované postupy, ktoré názorne ukazujú, čo robiť v krízových situáciách.

  Komu sa kniha môže páčiť: Tým, čo neváhajú podať pomocnú ruku.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Prvá pomoc -
  Miznúce mikróby - Martin J. Blaser
  24,60 €
  Ušetríte 1,30 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  288
  Hmotnosť
  570 g
  Rok vydania
  2017
  Väzba
  flexi väzba
  Jazyk
  slovenský
  Vydavateľstvo
  Slovart
  Rozmer
  148×210 mm
  ISBN
  9788055623542
  Naše katalógové číslo
  266434

  Recenzie

  Ako sa vám páčila kniha?

  Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

  Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

  Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

  A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

  "Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Prvá pomoc -
  Miznúce mikróby - Martin J. Blaser
  24,60 €
  Ušetríte 1,30 €

  „Poézia je pravda odetá do sviatočných šiat.“

  Pierre Paul Emile Roux