Knihy
E-knihy

14 000 důvodů ke štěstí

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Grada, 2017

Máte pocit, že svět za nic nestojí a že není tolik důvodů k radosti jako dřív? Tahle kniha vás přesvědčí o opaku. 14 000 věcí, myšlenek, míst, oslav i všedních dnů, maličkosti, díky nimž si můžeme zachovat pozitivní...

Čítaj viac

8,90 €

Bežná cena Bežne 11,50 €

Ušetríte 23%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Máte pocit, že svět za nic nestojí a že není tolik důvodů k radosti jako dřív? Tahle kniha vás přesvědčí o opaku. 14 000 věcí, myšlenek, míst, oslav i všedních dnů, maličkosti, díky nimž si můžeme zachovat pozitivní myšlení a radost ze života.
Čítaj viac
Kúpte spolu
14 000 důvodů ke štěstí - Barbara Ann Kipfer
Tetovač z Auschwitzu - Heather Morris
17,20 €
Ušetríte 6,20 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
664
Vydavateľstvo
Grada
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
265872
Rok vydania
2017

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,8 / 5

12 hodnotení

5
1
5
0
1

Katarína
28.4.2018
Som sklamaná
Mala som od knižky veľké očakávania, tešila som sa, ako si každé ráno prečítam zopár viet a usmejem sa, ale sklamala som sa v nej. Myslela som si, že tam budú nejaké citátiky, motivačné vety alebo niečo podobné, ale nebolo to nič iné ako holý zoznam vecí typu ,,nočný stolík, kuchyňa, úsmev...".
Čítaj viac
Zuzana
16.6.2015
Názor čitateľa
Ahoj. Nemyslím si, že je angličtina v tejto knihe náročná, keďže sa tu nachádzajú väčšinou len krátke slovné spojenia, vety ;) Určite s tým nebudeš mať žiaden problém.
Čítaj viac

Grada Publishing je největší nakladatelství odborné literatury působící v České republice, v roce 2010 bylo 2. největší mezi českými nakladateli vůbec. Působí také na Slovensku. Vzniklo roku 1991. Pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. V jeho produkci jsou tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život, např. sport a cestování.

Čítaj viac
Kúpte spolu
14 000 důvodů ke štěstí - Barbara Ann Kipfer
Tetovač z Auschwitzu - Heather Morris
17,20 €
Ušetríte 6,20 €