Knihy
E-knihy

Muži vs. Ženy

  • Kolektív autorov
Elist, 2017
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Elist, 2017

Ženy verzus muži. Oni z Marsu, ony z Venuše. Spojili sa a vytvorili unikátnu zbierku poviedok. Každá z nich je iná. Sú šokujúce, ale aj romantické, drsné, s hriešnou dávkou erotiky, no aj s odkazom na zamyslenie...

Čítaj viac

4,95 €

Bežná cena Bežne 9,95 €

Ušetríte 50%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Ženy verzus muži. Oni z Marsu, ony z Venuše. Spojili sa a vytvorili unikátnu zbierku poviedok. Každá z nich je iná. Sú šokujúce, ale aj romantické, drsné, s hriešnou dávkou erotiky, no aj s odkazom na zamyslenie. Nechajte sa vtiahnuť do sveta štrnástich poviedok mužsko-ženského sveta, ktorý nám vie všetkým niečo dať. Od prvej po poslednú stranu sa ponorte do fascinujúcich príbehov a odhaľte potenciál autorov, ktorí vám v poviedkach ponúkajú kúsok svojho vlastného sveta. V zbierke nájdete poviedky štrnástich autorov. Sedem žien a sedem mužov :Maria Corvus, Emily D.Beňová, Monika Wurm, Gabrielle Bernátová, Adriana Gregorová, Kristína Pavelková, Leila A., Mark E. Pocha, Vojtech Beniczky, Peter Debnár, Marek Zákopčan, Tomáš Beník, Juraj Thal,Roman Horňák
Čítaj viac
Kúpte spolu
Muži vs. Ženy - Kolektív autorov
Slon na Zemplíne - Andrej Bán
12,54 €
Ušetríte 8,40 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
284
Vydavateľstvo
Elist
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
265230
Rok vydania
2017

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

9 hodnotení

9
0
0
0
0

Ivana Pistovičová-Matonogová
Ivana Pistovičová-Matonogová
6. 6. 2018
super kniha poviedok, ktore vas vtiahnu do deja. Pacilo sa mi ako bol autor pred poviedkov opísaný-kto je odkial pochadza a co uz napisal. A myslim že ženy boli o kusok lešie než muži :)
Čítaj viac
Katka S.
9. 8. 2017
Odporúčam.
Táto zbierka poviedok ma zaujala už len názvom Muži vs. Ženy. Tak to aj v zbierke je. Striedajú sa autori a autorky. Každá poviedka má čo povedat svojí dejom a každá z nich je iná. To ma na knihe nenudilo, lebo v inych zbierkach su všetky na jedno kopyto. Tu je to in?, kniha ma zaujala a autori majú moju poklonu. Odporúčam.
Čítaj viac
Mona
25. 4. 2017
Chválim :)
Nezvyknem veľmi čítať knihy, no pekná obálka a zvedavosť ma presvedčili, aby som po tejto knihe siahla. A neľutujem. Super čítanie. Nemám čo vytknúť. Mne sa zbierka naozaj veľmi páčila a určite ju odporúčam ostatným.
Ďakujem za super čítanie.
Čítaj viac
Večernica
14. 3. 2017
Odporúčam
Veľmi zaujímavá kniha. 14 autorov predviedlo, čo sa v nich skrýva a musím povedať, že viacerí ma milo prekvapili. Najmä muži, ktorí sa podľa mňa predviedli vo veľmi dobrom svetle. A poväčšine aj ženy. Celkovo ide o príjemné čítanie a poviedky sú na slušnej úrovni. Odporúčam túto knihu, oplatí sa prečítať.
Čítaj viac
Lenka
5. 3. 2017
odporúčam
Kniha sa čítala super, poviedky sú perfektné, každý si v nich nájde to, čo ho zaujíma. S dvomi poviedkami som sa nezžila, boli jednoducho tématicky mimo môjho vkusu. Knihu odporúčam.
Čítaj viac
Alena Precechtelová
3. 3. 2017
Vynikajúce
MUŽI vs. ŽENY je krásna knižka poviedok od slovenských spisovateľov. Tieto poviedky napísalo sedem žien a sedem mužov. 1.V jemne erotickej poviedke od Márie Corvus sa dozviete, čo dokáže tantrická masáž. 2.V napínavom príbehu od Juraja Thala Vás pohltí strach . 3.Dojímavý príbeh tehotnej ženy, ktorá uteká do Európy za lepšou budúcnosťou, napísala Monika Wurm. 4. V poviedke Marka E. Pochu sa dozviete, čo sa môže prihodiť, keď si ide muž oddýchnuť na psychiatriu . 5.Dokáže rocker milovať aj niečo iné ako hudbu ?- To Vám prezradí Leila A. 6. Vojtech Beznicky Vám prezradí ako môže dopadnúť nevera. 7.Navždy spolu je poviedka od Emily Beňovej -krásna poviedka o láske , ktorá ma dojala k slzám. 8. Pri poviedke Mareka Zákopčana som skoro uverila, že to, čo napísal prežil na vlastnej koži . 9. Krásny príbeh v ktorom sa dozviete, čo dokáže láska napísala Gabrielle Bernátová.
10.Všetko, čo máme berieme ako samozrejmosť, až keď o to prídeme zistíme o čo sme prišli . Či sa to dá ešte zmeniť zistíme v poviedke Petra Debnára . 11. Keď si partneri nevysvetlia rozchod, trpia obaja . Ako to dopadne dozviete sa v krásnej poviedke ajš Gregorovej. 12. Dojímavý príbeh nešťastného chalana, ktorý túžil po priateľovi je poviedka Romana Horňáka . 13. Kristína Pavelková napísala dojímavý príbeh o manželoch, ktorí túžia po dieťati . 14. Fikcia, či skutočnosť je poviedka Stretnutie od Tomáša Beníka.
Čítaj viac
Zuzana Jakubovská
Zuzana Jakubovská
1. 3. 2017
Poviedky :-)
Práve som dočítala túto zbierku. Musím napísať, že bola fantastická, držala ma od začiatku až po koniec :-) Nad niektorými poviedkami som sa smiala, nad niektorými plakala. Boli asi dve, ktoré ma až tak nezaujali, ale to je vec vkusu čítajúceho. Držím všetkým autorom palce v ich ďalšej tvorbe :-) :-*
Čítaj viac
Aďa
11. 2. 2017
Zaujala!
Zbierka sa mi veľmi páčila. Nad niektorými poviedkami som sa smiala, nad niektorými plakala. Boli aj také, ktoré ma až tak nezaujali, ale to je vec vkusu čítajúceho. Držím všetkým autorom palce v ich ďalšej tvorbe.
Čítaj viac
Zuzana Jakubovská
Zuzana Jakubovská
11. 2. 2017
Skvelé :-)
Práve som dočítala túto knižku. Musím napísať, že bola fantastická, držala ma od začiatku až po koniec :-) Skvele napísané, nech sa autorom darí v písaní a aj v súkromnom živote :-)
Čítaj viac

Vydavateľstvo Elist vzniklo v máji 2016 ako projekt zameraný na podporu pôvodnej slovenskej tvorby. Od iných vydavateľstiev sa líši už samotnou filozofiou, keď nechce vystupovať ako firma zameraná na zisk, ale ako partner pre spisovateľov, ktorým podáva pomocnú ruku. Prvoradým cieľom vydavateľstva Elist je vytvárať kvalitné knihy, ktoré potešia čitateľov, ale aj autorov. Ani autori, ani ich diela pre nás nie sú len čislami. Ku každému z nich pristupujeme individuálne a snažíme sa z nich dostať maximum potenciálu. Rovnako si vážime aj názory a postrehy čitateľov a každou vydanou knihou sa zlepšujeme. ?

Naše základné hodnoty sú slušnosť, zodpovednosť, ústretovosť, inovatívnosť a kvalita.


Ako vzniklo vydavateľstvo?

Vydavateľstvo Elist založil cestovateľ Peter Hoferek, ktorý je sám autorom úspešnej knihy Okolo sveta s palcom hore. Keď zaniklo vydavateľstvo Druska Books, rozhodol sa podať pomocnú ruku autorom, ktorí tak ostali bez vydavateľstva a zobral ich pod svoje krídla. Jedným z nich bol aj Roman Horňák, známy svojimi jedinečnými detektívkami založenými na skutočných udalostiach. Dnes už vydavateľstvo ponúka viac ako sto kníh rôznych žánrov a spolupracuje s mnohými autormi, korektormi, grafikmi, ale aj tlačiarňami a distribútormi, aby sa knihy, ktoré si to zaslúžia dostali aj k vám.


Aké knihy vydáva vydavateľstvo Elist?

Nedá sa povedať, že by sa špeciálne zameriavalo na jeden žáner, ponuka je tak veľmi pestrá. V ponuke sú viaceré knihy zamerané na cestovanie, ale aj mnoho kníh od Vlada Zlatoša, uznávaného odborníka na zdravú výživu. Okrem toho sú v ponuky výborné detektívne romány od Romana Horňáka a či výborného debutanta Vojtech Benickeho. Najúspešnejším románom je knižka od Adriany Gregorovej, "Povedal, že budem šťastná", ktorá si získala nevídanú pozitívnu odozvu od čitateľov. Skoro celý náklad bol vypredaný už mesiac po vydaní a musela sa rýchlo spraviť dotlač. Čoskoro sa chystá voľné pokračovanie tejto knihy, "V klietke". Vydavateľstvo Elist vydáva aj knihy pre mladšie ročníky, napríklad krásnu rozprávku "Kto si trúfne na Peťa" od Júliusa Belana, alebo Zázračné jazierko od Moniky Jalakšovej. V januári 2017 vychádza zbierka poviedok Muži vs. ženy, v ktorej sa predstavia viac i menej známi autori. Za vśetkých spomeniem aspoň Moniku Wurm, Mareka Zákopčana, Mariu Corvus, Marka E. Pochu, Kristínu Pavelkovú, či Romana Horňáka.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Muži vs. Ženy - Kolektív autorov
Slon na Zemplíne - Andrej Bán
12,54 €
Ušetríte 8,40 €

„Kniha mala taký účinok, aký obyčajne mávajú dobré knihy: hlupáci po nej zhlúpli, múdri zmúdreli a ostatní čitatelia sa nezmenili.“

Lichtenberg