Knihy
E-knihy

Smoothie z broskyne a manga

Sviečka Heart & Home Veľká

  Sviečky Heart & Home sú vyrobené z vysoko kvalitných komponentov - je používaný sójový vosk, knôty z Nemecka a jedinečné vône sú dodávané od veľmi cenených výrobcov...

  Čítaj viac

  17,09 €

  Bežná cena Bežne 17,99 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do piatich dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  17,09 €

  Viac o produkte

  Sviečky Heart & Home sú vyrobené z vysoko kvalitných komponentov - je používaný sójový vosk, knôty z Nemecka a jedinečné vône sú dodávané od veľmi cenených výrobcov. Vosk pre tieto sviečky bol vyrobený zo sójových bôbov. Vďaka tomu sú sviečky Heart & Home šetrnejšie a prívetivejšie k životnému prostrediu, sú netoxické, a vy tak môžete relaxovať s pocitom, že ste prispeli k tomu, aby naša príroda zostala krásna.
  Heart & Home sviečky horia pri nižších teplotách, než klasické sviečky, a tak presvietia váš domov na dlhú a dlhú dobu… Sójový vosk je aromatizovaný, takže sviečka navodzuje nielen hrejivý pocit, ale váš domov bude aj krásne prevoňaný vôňou, ktorú si vyberiete pre navodenie tej správnej atmosféry. A to aj keď sviečka zrovna nehorí.
  Použitý vosk totiž umožňuje, aby sa esencia s voskom lepšie prepojila, a vôňa sviečok je tak intenzívnejšia. Okrem toho sviečky tiež krásne vypadajú a sú navrhnuté tak, aby sa poháre potom, ako vyhoria, dali použiť aj ako elegantná dóza alebo dekorácia.

  Takže prečo niekoho jedinečného neobdarovať jedinečnou sviečkou, alebo si len tak neurobiť radosť a ponoriť sa do sveta snívania, odpočinku a pohody?

  Stredné sviečky rozžiaria a prevoňajú váš domov až na 70 hodín.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Smoothie z broskyne a manga -
  Klasik 3-mesačný kalendár 2018 s hodinami -
  23,41 €
  Ušetríte 1,23 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  ISBN
  42587
  Rok vydania
  2017
  Naše katalógové číslo
  265062

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  Kúpte spolu
  Smoothie z broskyne a manga -
  Klasik 3-mesačný kalendár 2018 s hodinami -
  23,41 €
  Ušetríte 1,23 €