Knihy
E-knihy

Modelování bojové techniky

Průvodce pro začínající modeláře

CPRESS, 2017
Vydavateľstvo
CPRESS, 2017

Láká vás proniknout do tajů plastikového modelářství, chtěli byste si postavit krásný model tanku či dioráma z druhé světové války? Pokud jste začínajícím modelářem, tak tato kniha je přesně pro vás. Přístupnou a srozumitelnou formou se seznámíte se...

Čítaj viac

14,72 €

Bežná cena Bežne 15,49 €

Ušetríte 5%

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Skvělý průvodce na cestu světem plastikového modelářství

Láká vás proniknout do tajů plastikového modelářství, chtěli byste si postavit krásný model tanku či dioráma z druhé světové války? Pokud jste začínajícím modelářem, tak tato kniha je přesně pro vás. Přístupnou a srozumitelnou formou se seznámíte se všemi aspekty potřebnými pro stavbu modelů – s druhy a výrobci stavebnic, technikami stavby, vybarvováním, patinováním, prací s airbrushem a fotolepty, modelováním terénu atd. Cenné jsou rovněž postřehy autora ohledně kvality výrobců jednotlivých komponentů. I když se publikace primárně zaměřuje na modelování bojové techniky, principy a informace v ní obsažené jsou platné pro všechny obory plastikového modelářství.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Modelování bojové techniky - Jan Novotný
Hra sa skončila - Martin Hanus
26,72 €
Ušetríte 3,07 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
176
Hmotnosť
630 g
Rok vydania
2017
Naše katalógové číslo
263564
Väzba
pevná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
CPRESS
Rozmer
170×243 mm
ISBN
9788026414087
Vekové odporúčanie
10+

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Nakladateľstvo CPress pružne reaguje na vzrastajúcu popularitu odborov v oblasti odbornej a populárno-náučnej literatúry. Systematicky tak rozširuje svoju knižnú ponuku v oblasti - knižky pre najmenších, cestovanie, história a military, hobby, auto-moto, zdravie a životný štýl, príroda a záhrada, umenie a kultúra a technika a veda.

Novým knižným odborom, ktorý si už pevne vydobyl svoje miesto v nakladateľstve CPress, sú kuchárky pre dospelých, ale aj pre deti.

Knižnou perlou je unikátna edícia Múzeum v knihe, ktorá priniesla na český, ale aj slovenský trh úplne originálne spracovanie kníh s vloženými kópiami dobových dokumentov a historických materiálov. Výbornou obsahovou a grafickou kvalitou kníh potvrdzuje edícia Múzeum v knihe získané ocenenia za najkrajšie knihy na popredných knižných veľtrhoch z posledných rokov.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Modelování bojové techniky - Jan Novotný
Hra sa skončila - Martin Hanus
26,72 €
Ušetríte 3,07 €

„Umenie písať je umenie skracovať.“

Anton Pavlovič Čechov