Knihy
E-knihy

Sólo pre Girl Online

Slovart, 2017
Vydavateľstvo
Slovart, 2017
3. diel série
Girl Online (SK)

Tretí diel celosvetovo úspešnej trilógie Girl Online začína, keď je Penny single. Navzdory očakávaniam sa nevrátila k svojmu expriateľovi, rockerovi Noahovi Flynnovi. Vlastne by to nešlo, ani keby...

Čítaj viac

11,35 €

Bežná cena Bežne 11,95 €

Ušetríte 5%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Tento titul je dostupný aj v kolekcii za výhodnú cenu!

Tretí príbeh od obľúbenej vloggerky Zoelly!

Tretí diel celosvetovo úspešnej trilógie Girl Online začína, keď je Penny single. Navzdory očakávaniam sa nevrátila k svojmu expriateľovi, rockerovi Noahovi Flynnovi. Vlastne by to nešlo, ani keby chcela - Noah predčasne ukončil turné a zmizol z povrchu zeme. Penny netuší, kam sa vyparil. Školský rok sa pomaly začína a ona nevie, čo ďalej. Megan ju pozve na návštevu na konzervatórium. Penny si tu nájde nových priateľov, a to, že môže pomáhať iným, je útechou aj pre ňu samu. Svojej novej kamarátke Posey radí, ako bojovať s trémou, a aj Elliot zúfalo potrebuje jej podporu. Do predstáv sa jej však čoskoro votrie niekto iný: očarujúci Škót Callum. Penny sa musí rozhodnúť, či sú davy na konzervatóriu pre ňu to pravé a či naozaj dokáže žiť bez Noaha, ktorý jej v srdci zanechal nezmazateľnú stopu...

Komu sa kniha môže páčiť: Čitateľkám s romantickou dušou, milovníčkam dobrých zápletiek alebo fanúšičkám blogerky Zoelly.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Sólo pre Girl Online - Zoe Sugg
Všetkým chalanom, ktorých som milovala - Jenny Han
22,36 €
Ušetríte 1,18 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Girl Online Going Solo
Rozmer
130×210 mm
ISBN
9788055627137
Vekové odporúčanie
12+
Počet strán
272
Hmotnosť
420 g
Rok vydania
2017
Naše katalógové číslo
261984
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovart

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,2 / 5

14 hodnotení

7
4
2
1
0

Cara
10.8.2017
Úžasná záverečná kniha celej triológie
Nemala som veľké očakávanie, lebo Girl Online 1 a Girl online 2 ma veľmi neoslovili. Tento diel je však výnimka. Už na začiatku sa niečo deje. Do konca knihy som bola stále v napätí. Myslím si, že čitateľa zaujme aj obal knihy. Páčilo sa mi, že v knihe sú sms správy. e-maily a články z blogu. Kniha je veľmi oddychová a nenáročná. Veľmi odporúčam.
Čítaj viac
Martina Naništová
Martina Naništová
Martinus
4.7.2017
Názor čitateľa
Pekný deň, v slovenskom jazyku vyšla táto knižka pod názvom "Sólo pre Girl Online" práve teraz a v našej ponuke ju nájdete na https://www.martinus.sk/?uItem=261984, kde si ju môžete aj objednať. :)
Čítaj viac
Nikola
10.7.2017
Dobrý den, nejsem sice z Martinusu, ale kniha vychází za dva dny - tedy 12.7.2017 :)
S pozdravem, Nikola
Čítaj viac
lala
24.3.2017
Názor čitateľa
Slovenská knížka mala by vyísť 26.6 takže podľa mňa to bude okolo toho dátumu. :) ja som to čítala po anglicky a nieje to ťažké je to ľahká angličtina a keď ste čítali predchádzajúce dve tak sa Vám to pekne nadviaže :)
Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
Sólo pre Girl Online - Zoe Sugg
Všetkým chalanom, ktorých som milovala - Jenny Han
22,36 €
Ušetríte 1,18 €

„Literatúra je bohatstvo, beletria je nevyhnutnosť.“

G.K. Chesterton