Knihy
E-knihy

Moje malé more

Vydavateľstvo
Petra Štefanková, 2016

Ilustrátorka a grafická dizajnérka Petra Štefanková predstavuje autorskú detskú knihu Moje malé more z produkcie vlastného vydavateľstva. Ilustrácia má kvalitu súborného diela grafických listov, dopĺňa poetický text a dáva priestor fantázii čitateľa na...

Čítaj viac

12,35 €

Bežná cena Bežne 13,00 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

12,35 €

Viac o knihe

Ilustrátorka a grafická dizajnérka Petra Štefanková predstavuje autorskú detskú knihu Moje malé more z produkcie vlastného vydavateľstva. Ilustrácia má kvalitu súborného diela grafických listov, dopĺňa poetický text a dáva priestor fantázii čitateľa na jeho ďalšiu interpretáciu. Obraz je tvorený modernými technologickými postupmi 3D modelovaním v počítači. Tento prístup a výtvarný štýl si získal odborníkov v zahraničí
a ocenila ho aj televízia Channel 4 v súťaži 4Talent v roku 2007. Ilustrácie z tejto knihy sa umiestnili medzi ocenenými v súťaži časopisu o výtvarnom umení Creative Quarterly 42 v New Yorku v roku 2015.

Text ponúka jednoduchý hravý príbeh o chlapcovi, ktorý sníva, že je kapitán na mori a zachráni veľrybu pred pirátmi. Dôraz je na pozitívnom vzťahu k zvieratám a prírode, umocňuje detskú predstavivosť.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Moje malé more - Petra Štefanková
Poklad Krívajúceho Jacka - Oldřich Růžička
19,94 €
Ušetríte 1,05 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
38
Hmotnosť
510 g
Rok vydania
2016
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Petra Štefanková
Rozmer
305×215 mm
ISBN
9788097207168
Naše katalógové číslo
261517

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Moje malé more - Petra Štefanková
Poklad Krívajúceho Jacka - Oldřich Růžička
19,94 €
Ušetríte 1,05 €