Knihy
E-knihy

Star Wars: Dedič rytierov Jedi

Kedysi dávno vo veľmi, veľmi vzdialenej galaxii...

Egmont SK, 2017
Vydavateľstvo
Egmont SK, 2017
Edícia
Star Wars

Vzrušujúce nové dobrodružstvá, ktoré sa odohrávajú medzi epizódami Nová nádej a Impérium vracia úder.Zničenie Hviezdy smrti spravilo z Luka Skywalkera nielen hrdinu povstaleckej Aliancie, ale aj cennú posilu v pokračujúcom boji proti Impériu. Hoci ešte...

Čítaj viac

12,34 €

Bežná cena Bežne 12,99 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Vzrušujúce nové dobrodružstvá, ktoré sa odohrávajú medzi epizódami Nová nádej a Impérium vracia úder.Zničenie Hviezdy smrti spravilo z Luka Skywalkera nielen hrdinu povstaleckej Aliancie, ale aj cennú posilu v pokračujúcom boji proti Impériu. Hoci ešte musí prejsť dlhú cestu k umeniu majstrovského ovládania Sily, niet pochýb o tom, že je neprekonateľný pilot. V očiach vodcov povstaleckej Aliancie, princeznej Leii Organy a admirála Ackbara, niet na uskutočnenie smelej záchrannej misie lepšieho kandidáta. Luke sa strmhlav vrhne do vysokorizikovej špionážnej operácie, pri ktorej musí čeliť nemilosrdným strážcom Impéria, smrtiacim nepriateľským bojovým lodiam, neľútostným nájomným lovcom a monštruóznym mozgožrútskym parazitom. Ak niekedy potreboval múdrosť Obi-Wana Kenobiho, je to teraz. Ale Luke sa bude musieť spoľahnúť len sám na seba, na svojich priateľov a samozrejme na to, ako dokáže ovládať Silu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Star Wars: Dedič rytierov Jedi - Kevin Hearne
Star Wars: Nový úsvit - John Jackson Miller
24,68 €
Ušetríte 1,30 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
280
Hmotnosť
240 g
Rok vydania
2017
Naše katalógové číslo
261118
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Egmont SK
Rozmer
134×202 mm
ISBN
9788025237311
Vekové odporúčanie
7+

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

2 hodnotenia

1
1
0
0
0


Egmont je v súčasnosti jedným z najväčších vydavateľov detských kníh a časopisov na území Českej a Slovenskej republiky. Práve zásluhou Egmontu sa aj našim deťom predstavili postavičky, ktoré poznal celý svet. Patria medzi ne Káčer Donald, Myšiak Mickey, Macko Puf a mnohé ďalšie postavičky, príbehy ktorých už niekoľko generácií podporujú detskú fantáziu. Svet Walta Disneyho detskí čitatelia v 90. rokoch takmer vôbec nepoznali. Nečudo, že mnohé deti bažili po tom, aby sa začítali do príbehov týchto postáv, čo im ako vôbec prvá spoločnosť umožnil práve Egmont.

Knihy z produkcie nakladateľstva predstavujú svojim čitateľom pozitívne vzory a hodnoty našej spoločnosti a vedú ich k tomu, aby dokázali rozlišovať medzi dobrom a zlom a predvídať dôsledky svojho konania. Okrem 350 ročne vydaných detských knižných titulov je Egmont aj najväčším vydavateľom detských časopisov (dnes už viac ako 30).

Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?
Tituly z našej produkcie, ktoré sú určené pre malé a najmenšie deti, vyberáme podľa známych a obľúbených hrdinov z televízie či filmu. Pre staršie deti a teenegerov vyberáme fantasy tituly, ktoré sú dnes najobľúbenejším žánrom. Hlavný hrdina musí byť kladný a vyznáva tradičné hodnoty (priateľstvo, ochrana slabších, sebaovládanie,...)

Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?
Mediálna skupina Egmont Holding, ktorá vydáva svoje knižky a časopisy po celom svete, sídli v Kodani a meno dostala po dánskom zakladateľovi Egmontovi Haraldovi Petersenovi. V roku 1990 prišlo na rad aj otvorenie pobočky v tedajšej ČSFR. Počas svojej existencie si Egmont vydobyl na českom a slovenskom trhu pevnú pozíciu medzi mladými čitateľmi a v súčasnosti je jedným z najväčších vydavateľov detských kníh a časopisov v oboch krajinách.

Na ktorú knihu ste najviac hrdí?
Vzhľadom k množstvu vydávaných titulov je ťažké vyzdvihnúť len jeden titul. K najpredávanejším, v poslednej dobe, patrila určite klasická edícia rozprávok (celkovo 20 titulov) z dielne Walt Disney, ktorej sa vlani na Slovensku v predvianočnom období predalo neuveriteľných 30 000 kusov. Veľmi žiadané sú aj tituly pre dievčatá: Barbie, My Little Pony a hlavne teraz veľmi žiadané Monster High. Z titulov určených pre starších čitateľov, sme hrdí na sériu Hraničiarov učeň, ktorá sa teší veľkej obľube aj na Slovensku.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Star Wars: Dedič rytierov Jedi - Kevin Hearne
Star Wars: Nový úsvit - John Jackson Miller
24,68 €
Ušetríte 1,30 €

„Knihy sa musia držať vedy, nie veda kníh.“

Francis Bacon