Pozrite si ukážku z e-knihy
EPUB PDF MOBI

Povedal, že budem štastná  E-KNIHA

Adriana Gregorová  ·  Vydavateľstvo: Elist, 2016
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

EPUB

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

MOBI

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

TOP #21       (70)
Objednajte si tovar spolu nad 39,00 € a poštovné máte zadarmo!

Poštovné zadarmo nad 39,00 €!

Pri objednávke nad 39,00 € neplatíte v našom obchode poštovné. Kompletné podmienky poštovného.

Naša cena:
5,95 €
Bežná cena:
8,95 €
Ušetríte:
34% (3,00 €)

Okamžite na stiahnutie

Čo znamená tento údaj? Pozrite sa ako prebieha vybavovanie objednávky.E-knihu môžete aj darovať!

Túto elektronickú knihu možno aj darovať inému používateľovi. Stačí dokončiť nákup a v E-knižnici zvoliť možnosť „Darovať e-knihu“. Môžete mu vytlačiť poukážku, poslať ju e-mailom, alebo načasovať, aby mu prišla do e-mailovej schránky vo vami zvolenom dni.
Viac informácií

Pridať do wishlistu
Čo je to wishlist?

Wishlist je zoznam Vašich tajných želaní. Jediným kliknutím si do neho môžete ukladať tituly, ktoré Vás zaujali a ktoré by ste možno v budúcnosti chceli kúpiť pre seba alebo svojich blízkych. Pre používanie wishlistu musíte byť prihlásený.

Pozrieť viac odporúčaní

Zákazníci, ktorí si kúpili túto e-knihu, si kúpili tiež

Nahlásiť chybu

O e-knihe

Miriam a Ján. Manželský pár, ktorý nemohol byť viac odlišný, no napriek tomu ich držalo silné puto – dcéra. Nový život v zahraničí u večnej nespokojnej svokry, otrávenej životom, narušil krehkú schránku ich vzťahu. Ján hľadal potešenie u ctižiadostivej Petry, ktorá očakávala viac, ako jej ponúkal. Pomaly sa zamotal do spleti klamstiev a vlastnou vinou prišiel o dobre platenú prácu. V bezvýchodiskovej situácii spoznal obávaného mafiána, a ten mu dal ponuku, ktorá by sa nemala odmietať. Čo by sa stalo, ak by ju Ján prijal? Zachránil by tým rúcajúce sa manželstvo? A čo Miriam, bola bez viny?
Kniha je jedinečná v tom, že opisuje príbeh z pohľadu muža aj ženy.

Elist

Ďalšie tituly vydavateľstva

Vydavateľstvo Elist vzniklo v máji 2016 ako projekt zameraný na podporu pôvodnej slovenskej tvorby. Od iných vydavateľstiev sa líši už samotnou filozofiou, keď nechce vystupovať ako firma zameraná na zisk, ale ako partner pre spisovateľov, ktorým podáva pomocnú ruku. Prvoradým cieľom vydavateľstva Elist je vytvárať kvalitné knihy, ktoré potešia čitateľov, ale aj autorov. Ani autori, ani ich diela pre nás nie sú len čislami. Ku každému z nich pristupujeme individuálne a snažíme sa z nich dostať maximum potenciálu. Rovnako si vážime aj názory a postrehy čitateľov a každou vydanou knihou sa zlepšujeme. ?

Naše základné hodnoty sú slušnosť, zodpovednosť, ústretovosť, inovatívnosť a kvalita.


Ako vzniklo vydavateľstvo?

Vydavateľstvo Elist založil cestovateľ Peter Hoferek, ktorý je sám autorom úspešnej knihy Okolo sveta s palcom hore. Keď zaniklo vydavateľstvo Druska Books, rozhodol sa podať pomocnú ruku autorom, ktorí tak ostali bez vydavateľstva a zobral ich pod svoje krídla. Jedným z nich bol aj Roman Horňák, známy svojimi jedinečnými detektívkami založenými na skutočných udalostiach. Dnes už vydavateľstvo ponúka viac ako sto kníh rôznych žánrov a spolupracuje s mnohými autormi, korektormi, grafikmi, ale aj tlačiarňami a distribútormi, aby sa knihy, ktoré si to zaslúžia dostali aj k vám.


Aké knihy vydáva vydavateľstvo Elist?

Nedá sa povedať, že by sa špeciálne zameriavalo na jeden žáner, ponuka je tak veľmi pestrá. V ponuke sú viaceré knihy zamerané na cestovanie, ale aj mnoho kníh od Vlada Zlatoša, uznávaného odborníka na zdravú výživu. Okrem toho sú v ponuky výborné detektívne romány od Romana Horňáka a či výborného debutanta Vojtech Benickeho. Najúspešnejším románom je knižka od Adriany Gregorovej, "Povedal, že budem šťastná", ktorá si získala nevídanú pozitívnu odozvu od čitateľov. Skoro celý náklad bol vypredaný už mesiac po vydaní a musela sa rýchlo spraviť dotlač. Čoskoro sa chystá voľné pokračovanie tejto knihy, "V klietke". Vydavateľstvo Elist vydáva aj knihy pre mladšie ročníky, napríklad krásnu rozprávku "Kto si trúfne na Peťa" od Júliusa Belana, alebo Zázračné jazierko od Moniky Jalakšovej. V januári 2017 vychádza zbierka poviedok Muži vs. ženy, v ktorej sa predstavia viac i menej známi autori. Za vśetkých spomeniem aspoň Moniku Wurm, Mareka Zákopčana, Mariu Corvus, Marka E. Pochu, Kristínu Pavelkovú, či Romana Horňáka.

Viac informácií

Zaradené v kategórii

Pokračovať v čítaní

Poslať doplňujúce údaje o eknihe

Kúpte výhodne spolu

Spolu iba za 11,90 €
(ušetríte 6,00 €)
Kúpiť spolu

Podrobnosti

  • Počet strán: 260
  • Jazyk: slovenský
  • Rok vydania: 2016
  • Naše katalógové číslo: 261048


Hodnotenia čitateľov       (hodnotilo 73 ľudí) Pridať hodnotenie

Povedzte svoj názor na tento titul ostatným návštevníkom aj Vy!

Máte túto e-knihu? Čítali ste ju a máte na ňu svoj názor?

Podeľte sa oň s ostatnými čitateľmi! Možno im tak pomôžete pri rozhodovaní.

1
Vaše hodnotenie knihy
2
Chcete navrhnúť vaše ďalšie obľúbené tituly? Kliknite.
3
Recenzie a diskusie sú službou pre návštevníkov Martinus.sk. Príspevky sú uverejnené zvyčajne do 24 hodín, vyhradzujeme si však právo neuverejniť a vymazať najmä tie príspevky, ktoré:
  • sú vulgárne alebo urážlivé
  • nesúvisia s titulom alebo témou
  • porušujú alebo vyzývajú porušovať autorské práva
  • odkazujú na ponuku alebo webové stránky konkurencie
  • obsahujú akékoľvek URL odkazy
  • nie sú podpísané
5 hviezdičiek 68
4 hviezdičky 1
3 hviezdičky 1
2 hviezdičky 0
1 hviezdička 0
Ukázať všetky recenzie

Najnovšie recenzie

...       

Kniha by sama o sebe nebola ani taká zlá, čo jej však musím vytknúť je …

Fajn       

Inteligentne napísaná oddychová kniha, v ktorej vás správanie Jána bude …

Povedal, že budem …       

Kniha sa mi veľmi dobre čítala. Ján ma tak správne čitateľsky …

Najlepšie recenzie Všetky recenzie

Peter
Peter
10. decembra 2016
     
Reagovať

Naozaj skvelé 10

Knihu mi dala do ruky priateľka, ktorá ju priam zhlta za 2 dni.
Myslel som, že to bude dáky sladý zenský román, ale uź samotná obálka naznačovala, že asi tomu celkom tak nebude...
A veru! Kniha je naozaj skvelo napísaná a dej má spád. Stále sa niečo deje a človek sa od nej nemôže odtrhnúť, kým ju nedočíta. Som si najskôr zaumienil, že budem 2x denne čítať po jedenj kapitole, ale nakoniec som to musel dočítať skôr :D

Konanie oboch hlavných postáv bolo uveriteľné a dialógy sa niesli v duchu, ako sa spolu ľudia naozaj rozprávajú... čo v knihách žiaľ nie je až také časté. Preto sa dalo aj lepšie zžiť s postavami.

Už teraz sa tešim na ďalšiu knihu od tejto autorky.
Zobraziť celú recenziu

Milka B.
Milka B.
9. decembra 2016
     
Reagovať

Skvelá kniha 3

Som talentom začínajúcej autorky naozaj milo prekvapená.
Autorke nechýba pestrá slovná zásoba, čo robí knihu ešte pútavejšou. Dej je uveriteľný a postava hlavnej hrdinky si vás rýchlo získa. V knihe sa nájdu aj myšlienkové pochody, ktoré vás nútia zamyslieť sa alebo zmenia vaše doterajšie presvedčenie.
Kniha nesklamala moje očakávania. Čítala som ju vždy keď sa dalo a nerada som ju skladala z ruky. Dej je napísaný tak pútavo, že som nemala pokoj, kým som nebola na konci a pred koncom mi bolo zase ľúto, že sa to už končí.
Jediné, čo sa mi nepáčilo a čo musím vytknúť… maličké písmenká! Pri čítaní ma boleli oči, no aj napriek tomu knihu vrelo odporúčam. Krásna obálka, dej fascinujúci, šokujúci, plný zvratov, intríg, faloše… Jednoducho ju musíte prečítať
Zobraziť celú recenziu

Maca
Maca
28. mája 2017
     
Reagovať

Fajn 2

Inteligentne napísaná oddychová kniha, v ktorej vás správanie Jána bude neskutočne iritovať. :D Nepáčila sa mi iba jedna vec - prvá kapitola je napísaná, akoby si ju autorka po sebe neprečítala resp. akoby ju po nej editorka nekontrolovala, rušili ma niektoré vety, bola trochu odveci. Ale nevzdala som to a od druhej už je kniha písaná výborne. Teší ma, že sa v mori slovenských pseudospisovateliek objavil niekto, kto písať aj naozaj vie. Dej je dynamický, postavy sú dobre rozvinuté. Autorka má talent, držím jej palce a určite si od nej niečo ďalšie prečítam. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (3)   (1)
Dominika
Dominika
14. februára 2017
     
Reagovať

Keď sa kniha stane vašou dennou radosťou :) 2

K čítaniu na pokračovanie od Adrianky som sa dostala náhodou... najprv som si to nechala len tak a neskôr som prečítala všetky zverejnené časti... neskutočne ma to chytilo a odvtedy netrpezlivo čakám na knihy ktoré toto žieňa vydá.
Kniha Povedal, že budem šťastná sa ku mne tiež dostala náhodou spolu s inou knihou, v ktorej je Adrianka spoluautorkou. Ďakujem, že som si mohla prečítať niečo tak úžasné ! je mi cťou podporiť autorku v mojom veku a zároveň má môj obdiv ako všetko zvláda :) a kniha samotná? ja sama som ju zhltla za jedno popoludnie a po mne ju prečítali už ďalší ľudia, vrátane mojej polovičky čo len pridáva na tom, že autorka píše naozaj perfektne ! ;) Slovná zásoba, napätie deja, žiadny dej z klasických ženských románov, to všetko nájdete v tejto knihe. už teraz sa teším na ďalšie a ďalšie knihy a pokračovania a Ajš, prajem Ti aby si mala veľmi trpezlivú a trvácu múzu, nech sa Ti píše ľahko a čo najdlhšie spríjemňuješ chvíle veľmi veľa ľuďom. v mene všetkých Tvojich čitateľov Ti patrí veľké ĎAKUJEM !!!!
Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (4)   (2)
Jana Štefániková
Jana Štefániková
16. januára 2017
     
Reagovať

Vynikajúce čítanie 2

Táto kniha má veľmi pútavý a napínavý dej, keď ju začnete čítať, nebudete ju vedieť odložiť. Ja som ju pri práci a troch deťoch zhltla na dvakrát. Tiež som mala som možnosť čítať tvorbu autorky ešte na začiatku a nikdy som sa nenudila. Knihu vrelo odporúčam a už teraz sa teším na ďalšie knihy od tejto autorky. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (4)   (2)
Zuzana T.
Zuzana T.
1. februára 2017
     
Reagovať

Super kniha ;) 1

Milá Adrianka,
kniha od Teba sa mi veľmi páčila. Zaviedla ma do Ameriky a do jedného normálneho manželstva, ktoré však nebolo úplne normálne, hlavne vďaka Jánovej nevere. Tú totálne odsudzujem, aj keď na chyby vo vzťahu sú vždy dvaja.
Vzťahy, charaktery, dialógy, opisy sú veľmi dobré. Pohľad na situáciu z obidvoch strán hlavných hrdinov, sa mi veľmi páčil, čo mi pomáhalo pochopiť dej, pocity a správanie hrdinov z mužskej aj ženskej strany.
Príbeh zaujme mužov aj ženy, je v ňom zastúpené napätie, vzťahové zápletky, city, ale žiadna sladká romantika, či priveľa erotiky.
Kniha sa číta “sama“ ???? ako mamička som ju čítala postupne po večeroch, ale vždy som sa tešila na ďalšie kapitoly. Teraz túžim po pokračovaní, ktoré bude dúfam čoskoro. A teším sa na ďalšie diela od Teba.
Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (3)   (2)
Martina
Martina
22. novembra 2016
     
Reagovať

Vianocny darcek ako vysity 1

Urcite ano, prijemne oddychove citanie od mladej spisovatelky. Pise knihy v realite, pribehy maju napinavy dej, jej pribehy sa citaju jednym dychom. Mala som moznost citat ju od zaciatku tvorby a nenudila som sa Zobraziť celú recenziu

Lucy Chládecká
Lucy Chládecká
24. januára 2017
     
Reagovať

Knižka na ideálny večer 1

Knižku som si objednala ako meninový darček, veď darčeky samej sebe sú tie naj :-)
Keďže príbeh som už čítala dávnejšie, bola som zvedavá na zmeny a hlavne som sa tešila na pocit držať v rukách knihu.

Nesmierne pútavý príbeh plný emócií, pohľad na život a celú situáciu zo strany Miriam, ale aj Jána je veľmi ľahko uveriteľný.
Zažratá do knihy pri živých opisoch, kedy som mala pocit, že stojím niekde v úzadí a som tichým pozorovateľom celej situácie.
Keby sa dalo, knižku zhltnem na jeden šup, takto som si ju musela popri povinnostiach dávkovať po večeroch.

Knižka má čestné miesto v mojej mini knižnici a taktiež sa teším na ďalšie diela od mladej, talentovanej autorky.
Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (3)   (2)
Majkit
Majkit
28. decembra 2016
     
Reagovať

Zacala som citat a nedalo sa prestat :-)

Netusila som,ze ked zacnem citat tuto knihu,tak ju zhltnem za par hodin pocas jedneho dna. Kazda stranka bola napinava,pribeh skvele opisany a bol to presne zaner,ktory oblubujem. Aj ked vymysleny,ale tak pravdivy! Videla som sa v niektorych postavach a kniha vyvolala rozne pocity a donuti zamysliet sa asi kazdeho. Vzila som sa do deja a skvele som si pri nej oddychla.Tesim sa na pokracovanie a urcite ju odporucam. Uz ju cita aj moja mama :-) Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (2)   (2)
Neullior Aeternum
Neullior Aeternum
14. februára 2017
     
Reagovať

Jedinečná spoločníčka

Priznám sa, že som knihu nezhltla. Nemohla som, pretože som si ju dávkovala po častiach ako nejakú drogu. Robila mi spoločnosť na ceste vlakom - lepšiu spoločníčku si neviem predstaviť, a tak som si ju so silným sebazapieraním delila na strany, čo bolo naozaj dosť ťažké vzhľadom na vždy skvelé vtiahnutie do deja. Obraznosť deja sa skutočne javí veľmi realisticky a zžitie sa s postavami, ako aj celým príbehom je preto veľmi jednoduché a povedala by som, že je priam až nemožné nezžiť sa. Kniha je skvelým príkladom pre oddychové čítanie s ponúknutou možnosťou zamýšľať sa, ale i napriek tomu som sa pri čítaní necítila nijak " mysľou vysilená" :-) Knihy pri ktorých očakávate koniec svojho čítania, ale keď ste na konci, tak vám je ľúto, že kniha nie je hrubšia - sú skvelé. A táto k nim rozhodne patrí.

Zn: Dokonalé vzťahy, väz/b/y a iné putá neexistujú.
Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (2)   (2)

Rezervovať titul v kníhkupectve

SLSP online platba Tatrabanka online platba VÚB online platba Unicredit online platba ČSOB online platba Poštová banka online platba VISA online platba Master online platba Paypal online platba Viamo platba