Knihy
E-knihy

Mačka strakatá pre zvedavé detičky

  Výrobca
  Spinaker, 2016

  Malé deti milujú zvieratká, ich mláďatká, autá, bagre a ďalšie dopravné prostriedky! Mačka strakatá pre ne pripravila videá, v ktorých ich môžu bližšie spoznať. Krásne, pomaly plynúce fotky, pôsobivé, reálne zvuky a komentár 2-ročnej Hanky - to všetko...

  Čítaj viac

  6,64 €

  Bežná cena Bežne 6,99 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do 11 dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  6,64 €

  Viac o titule

  Malé deti milujú zvieratká, ich mláďatká, autá, bagre a ďalšie dopravné prostriedky! Mačka strakatá pre ne pripravila videá, v ktorých ich môžu bližšie spoznať. Krásne, pomaly plynúce fotky, pôsobivé, reálne zvuky a komentár 2-ročnej Hanky - to všetko vytvára ideálny mix, ktorý zaujme a zabaví najmenšie detičky. Akoby ste listovali v nádhernej, pôsobivo ozvučenej knihe, s pomaly rozpohybovanými obrázkami. Veríme, že detičky bude sledovanie videí baviť, že sa im pri nich rozviaže jazýček a že ich budú inšpirovať k ďalšiemu objavovaniu sveta okolo nás.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Mačka strakatá pre zvedavé detičky -
  Malý Yeti - Ben Stassen, Jeremy Degruson
  14,61 €
  Ušetríte 0,37 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

   
  DVD obal
  Dabing
  slovenský
  Naše katalógové číslo
  260051

  Recenzie

  Ako sa vám páčil film?

  5,0 / 5

  1 hodnotenie

  1
  0
  0
  0
  0

  Diana
  14.3.2017
  Dobrý darček pre deti okolo roka až dvoch-troch rokov
  Veľmi pekné DVD, ktoré by mohlo byť medzi prvými pre deti okolo roka až dvoch, ktoré ešte rodič nechce naučiť na klasické sledovanie televízie. Kúpili sme ho ako darček pre kamarátkinho syna, ktorý má obľubu v rôznych vozidlách a už vie text aj zvuky naspamäť:) Na DVD si našla svoje i naša staršia dcéra, ktorú práve zaujímajú kozmonauti a vesmírne rakety a zároveň sa všetci zabávame pri pokusoch o imitáciu zvukov, ktoré su na DVD autentické.
  Čítaj viac

  Kúpte spolu
  Mačka strakatá pre zvedavé detičky -
  Malý Yeti - Ben Stassen, Jeremy Degruson
  14,61 €
  Ušetríte 0,37 €