Knihy
E-knihy

Štvorlístok

Vydavateľstvo
Daxe, 2016

Štvorlístok - štyri srdiečka "viera - nádej - láska - šťastie" spojené hrotmi v jednej rastlinke. Dynamické knižné dielo, v ktorom sa spája dievčenská duša, ale aj skúsenosti zrelej ženy, žijúcej v modernom uponáhľanom svete. Ústrednou témou zbierky je...

Čítaj viac

6,27 €

Bežná cena Bežne 6,60 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

6,27 €

Viac o knihe

Štvorlístok - štyri srdiečka "viera - nádej - láska - šťastie" spojené hrotmi v jednej rastlinke. Dynamické knižné dielo, v ktorom sa spája dievčenská duša, ale aj skúsenosti zrelej ženy, žijúcej v modernom uponáhľanom svete. Ústrednou témou zbierky je opäť radosť zo života. Zbierka obsahuje básne neraz prechádzajúce z melanchólie do humoru, erotiky alebo mysticizmu.
Pôžitok z čítania umocňuje výtvarné spracovanie ilustrátorky Michaely Kultánovej, ktorej emócie, sny a skúsenosti sa prelínajú, dopĺňajú a stupňujú s poetkinými. Jej výtvarné spracovanie ďalej vizuálne rozvíja poetkine verše. Symetrickosť a harmónia tohto spojenia je kľúčom k šťastiu, ktoré nosíme v sebe. Na stránkach si určite i vy nájdete ten váš štvorlístok. Šťastie je náladové - niekedy sa ukrýva v stieracom žrebe, niekedy na lúke v tráve a niekedy v regáloch kníhkupectiev.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Štvorlístok - Andrea Berzáková
Vlčí mak - Andrea Berzáková
10,45 €
Ušetríte 0,55 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
64
Hmotnosť
150 g
Rok vydania
2016
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Daxe
Rozmer
115×155 mm
ISBN
9788089429523
Naše katalógové číslo
258802

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Štvorlístok - Andrea Berzáková
Vlčí mak - Andrea Berzáková
10,45 €
Ušetríte 0,55 €