Knihy
E-knihy

Dobrodruh Saša

Vydavateľstvo
STEFANY, 2016

Táto kniha prináša neuveriteľné príhody bratislavského dobrodruha, kráčajúceho sprvu ľahkovážne životom po úzkom mantineli, z ktorého mohol padnúť do priepasti kriminality, zločinu, zatratenia... Osobne sa poznal a stretával s mnohými vekslákmi...

Čítaj viac

11,40 €

Bežná cena Bežne 12,00 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

11,40 €

Viac o knihe

Táto kniha prináša neuveriteľné príhody bratislavského dobrodruha, kráčajúceho sprvu ľahkovážne životom po úzkom mantineli, z ktorého mohol padnúť do priepasti kriminality, zločinu, zatratenia... Osobne sa poznal a stretával s mnohými vekslákmi, pašerákmi a viacerými bossmi bratislavského podsvetia. Podozrievali ho a vyšetrovali kvôli príprave atentátu na Brežneva, za vyhrážanie a bitku, pre pašovanie a predaj heroínu i za kupliarstvo. Za železnú oponu utieklo z ČSSR viacero ľudí, no tento „sympatický darebák“ emigroval až tri krát! A hoci sa po Novembri 1989 vrátil zo Švajčiarska - už ako úspešný a majetný podnikateľ - za hranice Slovenska musel utekať opäť. Z politických dôvodov pred chápadlami štátnej mafie! A to v čase, keď v roku 2002 oslavovala celá krajina zlatý úspech našich hokejistov. Jeho život sa doslova vznáša medzi zemou a nebom, ku ktorému sa v dospelosti priblížil naplnením chlapčenských snov a túžob o lietaní.

Súčasťou knihy je DVD s filmom Oblaky v dlani. Dokumentuje príbeh chlapíka, čo dokázal vytiahnuť vyradenú hrdzavejúcu vojenskú stíhačku z buriny, aby jej vdýchol nový život a aby sa sám vzniesol na jej krídlach k výšinám.

Vydajte sa čítaním tejto knihy po kľukatých dobrodružných cestách osudu chlapca z bratislavskej štvrte „500 bytov“ z prostredie klampiarskych dielní cez Juhosláviu, Rumunsko, Taliansko, Švajčiarsko, USA i Mexiko, cez nočné bary a erotické salóny v Bratislave, v Trenčíne, v Dubnici nad Váhom, až do najluxusnejších obchodných štvrtí v Sydney, Bangkoku, Pattayie a do Hongkongu.

„Škola vás nenaučí ako zarobiť veľké peniaze“ – hovorí dnes úspešný podnikateľ a zodpovedný otec rodiny Alexander Moskalina. Spolu s autorom bestselleru Bohatý otec, chudobný otec Robertom T. Kiyosakim pochopil, že - „v súčasnosti si musia ľudia sami plánovať, ako naložia so svojimi financiami, aby v dôchodku mali z čoho žiť..“
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dobrodruh Saša - Štefan Nižňanský
Support - Michal Truban
24,65 €
Ušetríte 1,30 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Príloha
DVD
Rozmer
165×240 mm
ISBN
9788097206215
Naše katalógové číslo
257593
Počet strán
224
Hmotnosť
690 g
Rok vydania
2016
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
STEFANY

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Dobrodruh Saša - Štefan Nižňanský
Support - Michal Truban
24,65 €
Ušetríte 1,30 €