Knihy
E-knihy

Academia - vedomostná hra

Doplnková sada otázok k hre Bratislava - 176 kartičiek

Výrobca
PanMedvedik, 2016

Bratislava 1778. Osvietená cisárovná Mária Terézia rada navštevuje svojej korunovačné mesto, geniálny vedec Johann Wolfgang von Kempelen tu zostrojuje svoj šachový automat a iné vynálezy a tajomný umelec Franz Xaver Meserschmidt na Vydrici do úmoru...

Čítaj viac

9,79 €

Bežná cena Bežne 10,30 €

Ušetríte 5%

Posielame do 10 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

9,79 €

Viac o produkte

Bratislava 1778. Osvietená cisárovná Mária Terézia rada navštevuje svojej korunovačné mesto, geniálny vedec Johann Wolfgang von Kempelen tu zostrojuje svoj šachový automat a iné vynálezy a tajomný umelec Franz Xaver Meserschmidt na Vydrici do úmoru vyrába čudesné charakterové hlavy. Staň sa absolventom slávnej univerzity Academia Istropolitana. S doplnkovou sadou 176 vedomostných otázok z histórie Bratislavy z obdobia 13.-21. storočia si môžete rozšíriť základnú sadu a aj svoje vedomosti.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Academia - vedomostná hra - Eva Činčalová
Bratislava -
43,90 €
Ušetríte 2,30 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Rozmery krabice
50×75 mm
Naše katalógové číslo
257505
Katalógové číslo výrobcu
8588005937269
Jazyk
slovenský

Recenzie

Ako sa vám páčila hra?

4,0 / 5

2 hodnotenia

1
0
1
0
0

Barbora
8.3.2017
Veľké rozšírenie pôvodnej hry
Hru v krabici s doskou máme, je veľmi pekne spracovaná, obojstranná, otázky k pôvodnej hre sú dosť náročné, ale je pri hre zábava. Pravidlá hry sú dosť krkolomne napísané, ale hráme ju radi. Toto rozšírenie je naozaj super, kartičky máme v krabičke. Ďakujem tvorcom hry za toto rozšírenie.
Čítaj viac
Michaela Rečková
21.2.2017
fajn
Keď som si karty vyzdvihla v Martinuse, nastalo mierne rozhorčenie nad tým, že karty nemajú ani len krabičku. Sú zviazané gumou, z ktorej sa pri používaní vyšmykuju. Kúpila som ich preto, že som nechcela investovať do celej hry za 35 eur s úmyslom, že mi samotné otazkove kartičky stačia, tak ako pri hre I KNOW (kde keď nechcete, nemusíte vôbec použiť hernú dosku ani figúrky, stačia len nejaké zetony, aby ste boli za správnu odpoveď odmeneni). V praxi sa to bez dosky dá hrať, ale tvorcovia zabudli na to, že časť potenciálnych zakaznikov pôvodnú hru nemá, tzn. nie je tam žiadne vysvetlenie ku kartičkam, ktoré sú podľa dedukcie rozdelene do 4 typov vedomostných kategorii. Samotná stolna hra Akadémia nemá na nete ani návod, čiže je to čisto na vašej kreativite. Otázky sú obcas krkolomné a je použitý málo čitateľný ornamentalny font, takže trochu unusefriendly. Človek má na výber z troch možností, kde je jedna vyboldovaná správna. Odporúčam tým, ktorý majú vzťah k BA a histórii.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Academia - vedomostná hra - Eva Činčalová
Bratislava -
43,90 €
Ušetríte 2,30 €