Vypočujte si ukážku
MP3
Naša cena:
9,85 €

Okamžite na stiahnutie

Čo znamená tento údaj? Pozrite sa ako prebieha vybavovanie objednávky.Pridať do wishlistu
Čo je to wishlist?

Wishlist je zoznam Vašich tajných želaní. Jediným kliknutím si do neho môžete ukladať tituly, ktoré Vás zaujali a ktoré by ste možno v budúcnosti chceli kúpiť pre seba alebo svojich blízkych. Pre používanie wishlistu musíte byť prihlásený.

Pozrieť viac odporúčaní

Zákazníci, ktorí si kúpili túto audioknihu, si kúpili tiež

Nahlásiť chybu

O audioknihe

Komplet 4 CD shromažďuje unikátní, vtipné a svérázné pohádky Zdeňka Svěráka, psané v šedesátých a osmdesátých letech. Nejprve vznikl příběh Tři auta o starém Fordu, Aerovce a Spartakovi. Auta sivyjedou na výlet, protože je jim před domem na ulici zima. Herecké obsazení je mimořádné- Ljuba Hermanová, Eduard Kohout a Ladislav Trojan. Krápník a Františka je pohádka o hledání štěstí azároveň jinotaj o dvojím světě - zjeveném a tajném- opět se skvělými herci, např. Josefem Kemrem, Iljou Rackem a Jaroslavem Satoranským. Třetí pohádka Kolo se zlatými ráfky, zcela otevřeně vypráví o divném království, kde se nesmí mluvit nahlas a ti, kteří neposlechnou, pak musí zpívat vězeňské lidové písničky v kobkách v podzámčí. Tuto pohádku, nazvanou původně Tiché šlapací království, v Čs. rozhlasu po roce 1968 smazali jako nežádoucí. Její nová verze vznikla o dvacet let později v úžasném obsazení Borise Rösnera, Karla Heřmánka, Jiřího Langmajera a řady dalších, mimo jinéZdeňka Svěráka. Ten je interpretem i posledního souboru příběhů s názvem Radovanovy radovánky, známých také z televizního Večerníčku. Vyprávění o optimistickém zahradnickém synkovi Bohouškovi, který měltu vlastnost, že se ze všeho radoval a proto mu začali říkat Radovan, patří, jako ostatně všechny Svěrákovy pohádky, k těm, jejichž humor milují nejen děti, ale i jejich rodiče. Chytré pohádky pro chytré děti a jejich chytré rodiče!

Pokračovať v čítaní

Poslať doplňujúce údaje o audioknihe

Kúpte výhodne spolu

Spolu iba za 31,06 €
Kúpiť spolu

Podrobnosti

  • Dĺžka: 4:43 hod.
  • Rozmery: 099925617028
  • Naše katalógové číslo: 255889


Hodnotenia čitateľov       (zatiaľ nikto nehodnotil) Pridať hodnotenie

Povedzte svoj názor na tento titul ostatným návštevníkom aj Vy!

Vypočuli ste si už túto audioknihu? Máte na ňu svoj názor?

Podeľte sa oň s ostatnými čitateľmi! Možno im tak pomôžete pri rozhodovaní.

1
Vaše hodnotenie knihy
2
Chcete navrhnúť vaše ďalšie obľúbené tituly? Kliknite.
3
Recenzie a diskusie sú službou pre návštevníkov Martinus.sk. Príspevky sú uverejnené zvyčajne do 24 hodín, vyhradzujeme si však právo neuverejniť a vymazať najmä tie príspevky, ktoré:
  • sú vulgárne alebo urážlivé
  • nesúvisia s titulom alebo témou
  • porušujú alebo vyzývajú porušovať autorské práva
  • odkazujú na ponuku alebo webové stránky konkurencie
  • obsahujú akékoľvek URL odkazy
  • nie sú podpísané

Rezervovať titul v kníhkupectve

SLSP online platba Tatrabanka online platba VÚB online platba Unicredit online platba ČSOB online platba Poštová banka online platba VISA online platba Master online platba Paypal online platba Viamo platba