Knihy
E-knihy
Ruština do ucha - Kolektív autorov

Ruština do ucha

  • Kolektív autorov
Eddica, 2016
MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
Eddica, 2016
Interpret

Audio učebnica ruštiny pre začiatočníkov až stredne pokročilých, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.

Čítaj viac

10,95 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Ruština do ucha - Kolektív autorov
10,95 €

Viac o audioknihe

Pre začiatočníkov až stredne pokročilých Rusko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Ruština do ucha - veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3200 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Na audioknize nájdete prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnice sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie slovnej zásoby. Obsah: Časovanie mnohých vybraných, používaných slovies Tvorba otázky a záporu Zámená a oslovovanie Skloňovanie vybraných podstatných mien Skloňovanie privlastňovacích zámen Skloňovanie podstatných mien v množnom čísle Prídavné mená a zámená v množnom čísle Vyjadrenie možnosti, potreby, povinnosti a zákazu Nepravidelné skloňovanie podstatných mien Pravidelné časovanie v prítomnom čase Minulý čas slovies a radové číslovky Skloňovanie základných čísloviek nepravidelné časovanie Prehľad základných a radov. čísloviek Stupňovanie prídavných mien Budúci čas, dokonáva a nedokonavý vid Konverzačné témy: Pozdravy a oslovenie Dorozumenia Otázky na cestu Stravovanie Hotel Cestovanie Telefonovanie Nakupovanie V meste Čas, počasie Šport a hry Hudba, literatúra Film a divadlo Rodina Zdravie Vlastnosti Práce, povolania Masmédiá Telefonovanie Štát, vláda, politika Zemepis Nápisy
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ruština do ucha - Kolektív autorov
Angličtina do ucha - Kolektív autorov
32,16 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
4:54
Naše katalógové číslo
255165

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

Kúpte spolu
Ruština do ucha - Kolektív autorov
Angličtina do ucha - Kolektív autorov
32,16 €

„Autor má byť vo svojom diele ako Boh vo vesmíre: všadeprítomný, a pritom neviditeľný.“

Gustave Flaubert