Knihy
E-knihy
Nemčina do ucha - Kolektív autorov

Nemčina do ucha

  • Kolektív autorov
Eddica, 2016
MP3 na stiahnutie
TOP #27
Vydavateľstvo
Eddica, 2016
Interpret

Audio učebnice nemčiny pre začiatočníkov až mierne pokročilých, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.

Čítaj viac

30,37 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Nemčina do ucha - Kolektív autorov
30,37 €

Viac o audioknihe

Pre začiatočníkov až mierne pokročilých Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio podobe. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie slovnej zásoby. Obsah: Sloveso Seina / Kladná a záporná oznamovacia veta / Tvorenie otázky Časovanie pravidelných slovies / Sloveso kommen Člen určitý a neurčitý Skloňovanie podstatných mien Privlastňovacie zámená Časovanie nepravidelných slovies / Rozkazovací spôsob Skloňovanie osobných zámen Spôsobové slovesá Slovesá s odlučiteľnou predponou Predložky sa 3. Pádom Predložky sa 4. pádom Predložky sa 3. a 4. pádom Zvratné slovesá Skloňovanie prídavných mien Prídavné meno a podstatné meno bez člena / Stupňovanie prídavných mien Slovesné predložkové väzby - slovná zásoba Sloveso werden a vyjadrenie zmeny stavu / Budúci čas Minulý čas pravidelných (slabých) slovies Minulý čas nepravidelných (silných) slovies Zpodstatněná prídavné mená Príčastie prítomné Príčastie minulé Trpný rod Infinitivní väzby haben + ZU, Seine + ZU Infinitivní konštrukcia - infinitív s ZU a bez ZU Vedľajšie vety a infinitivní konštrukcia Vyjadrenie podmienky - WÜRDE + infinitív Použitie tvarov spojovacieho préterita Spojovacieho plusquamperfekta Vzťažné vety Modálne slovesá - perfektum a ďalšie použitie Plusquamperfektum a časová súslednosť Nepriama reč Názvy konverzačných tém: Základné frázy, nemeckej číslovky Pýtania sa na cestu V hoteli, ubytovanie Jedlo a nápoje V reštaurácii Nakupovanie Rodina U lekára, ľudské telo Práce, povolania Telefonovanie Mesto Určovanie času Počasie Šport a hry Hudba, literatúra Film a divadlo Ľudské vlastnosti Tv, rádio, tlač Štát, vláda, politika Zemepis Predložkové väzby Hraničný prechod, colné odbavenie Cestovanie vlakom Jazda autom Servi, dopravné priestupky, nehodu Banka, zmenáreň Pošta Dorozumievanie Ospravedlnenie, nespokojnosť a rozhorčenie, reklamácie a chyby Poďakovanie, prosby, rady Súhlas, nesúhlas Osobné údaje Cestovanie lietadlom Cestovanie loďou Mestská doprava Na políciu Návšteva Názvy obchodov
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nemčina do ucha - Kolektív autorov
Adela, ani to neskúšaj! + Strašidelné mesto - Peter Karpinský,Zuzana Holasová
40,37 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
23:32
Naše katalógové číslo
255164

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

4,0 / 5

2 hodnotenia

0
2
0
0
0
Kúpte spolu
Nemčina do ucha - Kolektív autorov
Adela, ani to neskúšaj! + Strašidelné mesto - Peter Karpinský,Zuzana Holasová
40,37 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“