Knihy
E-knihy
5,70 €

Bežná cena Bežne 6,00 €

Ušetríte 5%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Pokračovanie titulu Ko-Budó, zbrane z Okinawy 2 - Nunčaku, Tonfa

Richard Mason absolvoval univerzitu v Cambrigi. Titul Ph.D. získal na Australské národní univerzitě, kde následně přednášel japonskou historii jako člen Fakulty asijských studií přes třicet let. John Caiger se narodil v Japonsku, vystudoval univerzitu v Sydney a studoval historii na londýnské univerzitě. Titul Ph.D. získal na Australské národní univerzitě, kde od roku 1966 přednáší.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ko-Budó, zbrane z Okinawy 3 - Ronald Haberszetzer
Ko-Budó, zbrane z Okinawy 2 - Ronald Haberszetzer
11,40 €
Ušetríte 0,60 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
160
Hmotnosť
210 g
Naše katalógové číslo
254728
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Rozmer
150×225 mm
Vydavateľstvo
VEDA

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

VEDA, vydavateľstvo Slovenskej akadémie vied, každoročne prispieva do fondu slovenskej knižnej kultúry 60 až 70 novými publikáciami. Za 72 rokov svojej činnosti obohatilo tento fond už vyše 4 150 knižnými titulmi z oblasti vied o neživej a živej prírode, ako aj spoločenskovednej sféry, ktoré tvoria fundamenty slovenskej vedeckého poznania a vzdelanosti. Teší nás, že naše publikácie majú aj spoločenský i čitateľský ohlas. Mnohé z nich zožali úspechy v podobe či už Ceny Slovenskej akadémie vied, Ceny či Prémie Literárneho fondu, alebo iných súťaží. Mnohé z ich sa rýchlo vypredali a vydavateľstvo musí uvažovať o dotlačí či ďalších vydaniach, aby vyšlo v ústrety čitateľskému záujmu, ktorý je pre nás prioritný.

VEDA v posledných rokoch rozvinula aj intenzívnu spoluprácu s významným svetovým nakladateľským domom Peter Lang GmbH, s ktorým vydáva spoločné edičné rady Spectrum Slovakia (ako spoluvydavateľ) a UNI Slovakia (ako editor).

Čítaj viac
Kúpte spolu
Ko-Budó, zbrane z Okinawy 3 - Ronald Haberszetzer
Ko-Budó, zbrane z Okinawy 2 - Ronald Haberszetzer
11,40 €
Ušetríte 0,60 €