Knihy
E-knihy
11,31 €

Bežná cena Bežne 11,90 €

Ušetríte 5%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Vrcholy a pády, rozchody a návraty, asi takto by sa dal charakterizovať vzťah slávneho hollywoodskeho herca Flynna Godfreyho a učiteľky Natalie Bryantovej.
Flynn sa nevie zmieriť s tým, že Natalie ho opustila a odišla za sestrou. Nahnevalo ju, že jej klamal a tajil pred ňou svoju nebezpečnú pravdu. Ale ona sa všetko dozvedela od Valerie. Flynn je nešťastný, lebo od prvého okamihu, čo ju stretol, si bez nej svoj život nevie vôbec predstaviť. Kvôli nej bol ochotný zmeniť sa, len aby sa stal takým, akým ho chcela mať. Lenže môže sa obrátiť chrbtom k životnému štýlu, ktorý je mu vlastný? Dokáže zavrhnúť túžby, ktoré ho poháňajú, len aby dal Natalie romantickú lásku, akú si zaslúži? Dokáže jej všetko vysvetliť tak, aby to v nej nevyvolalo šok? A aby ho neopustila nadobro?
Natalie už pozná všetky Flynnove tajomstvá a musí sa s tým vyrovnať. Na jednej strane ju šokujú, no na druhej strane vzbudia jej zvedavosť a túžbu po zmierení. Chce byť pre Flynna ideálnou partnerkou a túži po tom, aby mu vyhovela v každom smere. Preto sa odhodlá spolu s ním vstúpiť do neznámych vôd a objavovať také stránky ľúbostného života, aké doteraz ešte nepoznala. Natalie je veľmi neskúsená, ale Flynn má skúseností naozaj dosť... Dni a noci plné vášní patria iba im dvom...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Víťazstvo - M.S. Force
V objatí milenca - Emily D. Beňová
19,85 €
Ušetríte 1,04 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Victorious
Rozmer
135×208 mm
ISBN
9788055152462
Naše katalógové číslo
252732
Počet strán
296
Hmotnosť
360 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba s prebalom
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Ikar

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

2,6 / 5

7 hodnotení

1
2
0
1
3

Martina
24.4.2017
Sklamanie
Sklamanie. Nijako inak nemôžem hodnotiť túto knihu. Na posledných stránkach s poďakovaním autorky som si prečítala vďaku za podporu pretože vďaka nej napísala tri diely v priebehu štyroch mesiacov. Môžem len hádať, že tak "dlho" písala prvé dva diely a na ten tretí jej už nezostal žiadny čas a spichla ho za pár dní. Všetku dejovú líniu tak autorka minula na Odvahu a Cnosť a pre tento diel zostali len nekonečné opisu sexu. Nepomohlo ani to, že otvorený koniec dvojky sa vyriešil už v prvej kapitole a zvyšok bol pre mňa už len núteným čítaním vo viere zvratu či dokonca deja. No nestalo sa tak. Mimo spojenia dvoch postáv, ktoré by si akoby mimochodom uvedomili, že predsalen skúsia dať sa dokopy, hoci tomu nič v knihe nenasvedčovalo, záver bol nudný a kľudne mohol prísť po prvej strane, pretože v deji sa odvtedy nič nezmenilo. A tak ani po vyborných dvoch dielach, ktorými som bola nadšená, nemôžem hodnotiť inak, ako nasilu napísaná kniha, nevhodná na kúpu. Sú to premrhané peniaze a autorka by urobila lepšie, keby zakončila túto sériu druhým dielom s pár stránkami navyše.
Čítaj viac
Vladimíra
20.4.2017
Názor čitateľa

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

pacilo sa mi to ani 3cast nesklamala pribeh Natalie a Flyna pokracoval skoda lenze sa to odvijalo len od sexu hlbsie sa do priibehu neslo ale inak fajn citanie
Čítaj viac
Alena Macháčová
Alena Macháčová
22.2.2017
pokračovanie
3. cast knihy sa velmi podoba 50 odtienom, ale je pohodova na citanie. Pribeh nicim nesklamal ale ani neprekvapil.
Chcem sa spytat ci sa bude vydavat aj navazujuce casti inych protagonistov.
Čítaj viac
ada
18.2.2017
sklamanie
Tak ako som bola nadšená z prvej časti tejto trilógie, som sklamaná z jej záverečnej časti. Viem, že vďaka 50 odtieňom je téma S/M je veľmi populárna v súčasnej romantickej literatúre, ale pravdupovediac bol tento druh "zábavy" v knihe príliš často používaný, celý príbeh sa točil okolo S/M a mňa to teda nudilo. O tom aký plytký bol tento diel, svedčí citát zo strany 178 :"Urobila si sa tak silno, až si omdlela." Slabé, slabé, slabé, chcela som vedieť, či sa hlavní hrdinovia dajú dokopy /veď sme im držali palce od ich prvého stretnutia/, na to, aby som to zistila mi stačilo prečítať si začiatok knihy a ten zvyšok bola len moja strata času :-(
Čítaj viac
Jana72
4.3.2017
Názor čitateľa
takisto ma kniha sklamala ,mala som pocit ,že čítam BDSM a nie romatnický príbeh s erotickým podtónom
Čítaj viac

Vydavateľstvo Ikar je najväčší vydavateľský dom na Slovensku s produkciou cca 230 titulov ročne. Vydávame široké spektrum kníh pre všetky vekové kategórie od domácich aj zahraničných autorov. Medzi autormi, ktorých diela vydávame patria aj svetoví velikáni William Shakespeare, Gabriel García Márquez, či Fiodor Michajlovič Dostojevskij, ale aj autori slovenskej klasiky - Dobroslav Chrobák, Margita Figuli, František Švantner a ďalší. V našom vydaveteľskom dome našli svoje trvalé miesto viacerí úspešní súčasní slovenskí autori – Táňa Keleová-Vasilková, Andrea Coddington, Jozef Banáš, Jozef Karika...

Veľmi bohatá je klubová činnosť vydavateľstva. Media klub je najväčší slovenský čitateľský klub s dlhoročnou tradíciou, ktorý združuje viac ako 70 000 záujemcov o hodnotné a pútavé knihy. Ikar v spolupráci zo Zväzom kníhkupcov Slovenska každoročne oceňuje čitateľsky najúspešnejšie knihy slovenských autorov, ktorým udeľuje Zlaté a Platinové knihy a cenu literárnej kritiky Zlaté pero. Našim krédom je, že o úspech sa treba podeliť. Za úspech, ktorý sme vďaka našim čitateľom dosiahli, sa snažíme poďakovať konkrétnou pomocou ľuďom po celom Slovensku i za jeho hranicami. Podporujeme mnohé športové a kultúrne podujatia najmä s akcentom na znevýhodnené skupiny ľudí z dôvodu zdravotného postihnutia alebo zo zlého sociálneho zázemia.

Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?

Náš vydavateľský dom vznikol v roku 1990. Desať nadšencov si povedalo, že na Slovensku nastal čas rozšíriť ponuku slovenských vydavateľstiev. Viacerí z nás mali skúsenosti z práce vo vydavateľstvách, tlačiarňach alebo v knižnej distribúcii. Desiati akcionári založili vydavateľstvo IKAR, a. s. Už krátko po vzniku vydavateľstva prišli prvé bestsellery, z ktorých dodnes azda najväčší a doteraz neprekonaný titul je Zdravie z Božej lekárne od Márie Trebenovej. Z čiernobielej zošitovej publikácie s farebnou prílohou a v mäkkej väzbe sa predalo takmer 400 tisíc výtlačkov. Našimi knihami sme si spočiatku získali prevažne ženské čitateľky. Postupne sme však na Slovensko „priviezli“ aj mená svetoznámych autorov ako John Grisham alebo Robin Cook. Ich trilery sa aj u nás ihneď stali bestsellermi. Dnes nájdete v našej ponuke pestrý žánrový výber kníh pre všetky vekové kategórie: romány, romance, trilery, zbierky básní, rozprávky, kuchárske knihy, encyklopédie, hobby literatúru pre mužov aj ženy a iné. Za obdobie od vzniku a pôsobenia Ikaru na knižnom trhu sme vydali vyše 4 000 titulov domácich aj zahraničných autorov, z ktorých sme spolu predali viac ako 25 miliónov výtlačkov.

Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?

Pokiaľ ide o zahraničné tituly, sme neustále v kontakte s agentmi a vydavateľstvami, sledujeme, čo je nové a úspešné na knižnom trhu vo svete. Usilujeme si priniesť na Slovensko najväčšie bestsellery a najzaujímavejšie tituly, o ktorých sme presvedčení, že zaujmú aj slovenských čitateľov. Knihy slovenských autorov vyberáme podľa nastavených kritérií, medzi ktoré patria tak kvalita spracovnia ako aj komerčný potenciál literárneho diela. O tom, čo napokon bude zaradené do edičného programu rozhoduje kolektívny orgán Edičná rada.

Na ktorú knihu ste najviac hrdí?

Vybrať z viac ako štyroch tisícok kníh, ktoré sme doteraz vydali jednu, je veľmi ťažké. Sme hrdí na viacero našich projektov. Medzi ne rozhodne patrí, že sme prvý raz na Slovensku prinesli kompletné osem zväzkové vydanie pokladu svetovej literatúry Tisíc a jedna noc v unikátnom dizajnovom prevedení. Rovnako sme napríklad hrdí na vydanie Biblie Dalí v prevední, aké u nás ešte nikdy nevyšlo.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Víťazstvo - M.S. Force
V objatí milenca - Emily D. Beňová
19,85 €
Ušetríte 1,04 €