Knihy
E-knihy

Boží zboží

Mindok, 2016
Výrobca
Mindok, 2016

Vžite sa do role dedinčanov, ktorí tvrdo pracujú na výrobe rôznych produktov. Využívajte suroviny, ktoré sú k dispozícii na trhu a vyrábajte tehly, náradie, sudy, topánky, sklo a ďalšie potrebné výrobky...

Čítaj viac

10,93 €

Bežná cena Bežne 11,50 €

Ušetríte 5%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o produkte

Vžite sa do role dedinčanov, ktorí tvrdo pracujú na výrobe rôznych produktov. Využívajte suroviny, ktoré sú k dispozícii na trhu a vyrábajte tehly, náradie, sudy, topánky, sklo a ďalšie potrebné výrobky. Zvíťaziť však môže iba jeden a to ten, komu sa podarí najlepšie využiť svoje produkty vo výrobnom reťazci.

Obsah hry: 110 kariet, pravidlá
Čítaj viac
Kúpte spolu
Boží zboží - Alexander Pfister
Carcassonne - Kupci a stavitelé (2. rozšíření) - Klaus-Jürgen Wrede
25,56 €
Ušetríte 1,34 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Rozmery krabice
100×135 mm
Vekové odporúčanie
10+
Katalógové číslo výrobcu
4288
Naše katalógové číslo
252489
Jazyk
český

Recenzie

Ako sa vám páčila hra?

Vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Jsou to například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games.Ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Na českém trhu působíme od roku 2007 a za tu dobu jsme vydali více než 100 různých her. MINDOK založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí. Jak majitel firmy, tak její zaměstnanci, jsou zkušenými lidmi v oboru moderních společenských her, kteří vycházejí z české hráčské komunity. Prvním hlediskem pro nás tedy vždy bude kvalita našich her.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Boží zboží - Alexander Pfister
Carcassonne - Kupci a stavitelé (2. rozšíření) - Klaus-Jürgen Wrede
25,56 €
Ušetríte 1,34 €

„Písanie je pre mňa jednoducho myslenie cez moje prsty.“

Isaac Asimov