Knihy
E-knihy
11,97 €

Bežná cena Bežne 12,60 €

Ušetríte 5%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Amorální, skandální, velice cynická… a přitom nesmírně pravdivá a nejprodávanější kniha o tom, jak funguje moc.

Někdo nazývá tuto knihu nástroj pro ty, kteří chtějí dosáhnout moc a úspěch. Jiný si myslí, že je to hlavně praktická příručka pro každou příležitost. Pravdou však je, že již dvě desetiletí je to nejprodávanější kniha o fungování moci a zůstane ještě dlouho jednou z nejčtenějších knih na světě na toto téma.

Na stránkách knihy čtenář najde mnoho zajímavých příběhů založených na skutečných faktech ze života slavných historických postav. Robert Greene mluví o cestě na vrchol slávy, moci a bohatství. Ukazuje přesně lidskou podstatu a její velikou touhu dosáhnout úspěchu.

Pokud si o sobě myslíte, že jste ambiciózní, pak je tato kniha pro vás. Naučí vás poznat a ovládnout myšlenky i přání druhých. V návaznosti na rady autora pro vás bude mnohem snazší postupovat po kariérním žebříčku směrem nahoru. Naučíte se chápat, na jaké pozici se nacházejí vaši vůdci, a správně to využít ve svůj prospěch.
A to není fikce! Autor je velký znalec lidské psychologie a ví, co říká. Jeho kniha pomohla tisícům lidí, aby realizovali své plány. Autor popisuje desítky příkladů správného konání v konkrétních situacích. Na skutečných příbězích ukazuje, jak i z prohrané pozice můžete směřovat k vítězství. Čtenář se setká s nestandardními metodami vyjednávání a řízení. Každé své tvrzení autor dokumentuje na konkrétních příkladech.

Bestseller 48 Zákonů moci seznámí čtenáře se základními pravidly chování. Každý postulát v knize je jasně a srozumitelně formulovaný. Všechny zde uvedené zákony mají vědecký základ a doporučené konkrétní způsoby řízení. S pomocí jeho rad můžete každé své slovo, pohyb nebo úsměv změnit na mocnou zbraň. Použijte neznalost svých soupeřu k dosažení svých cílů. Současně se naučíte správně chápat, co se opravdu skrývá za slovy nebo jednáním vašich podřízených, vedoucích nebo kolegy v práci.
Čítaj viac
Kúpte spolu
48 zákonů moci - Robert Greene, Joost Elffers
Okamžiky štěstí - Patrik Hartl
27,86 €
Ušetríte 1,47 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

2,0 / 5

1 hodnotenie

0
0
0
1
0

Jozef
1.3.2017
Rozporuplná
Povedzme si na rovinu, svetu vládnu ľudia bez morálky. Pozrite sa na politikov, alebo vašich nadriadených. Preto aj rady v knihe vybočujú zo zákonov morálky a slušnosti. To by bolo v poriadku. Čo pre mňa nie je v poriadku, niektoré kapitoly si doslova protirečia. A taktiež štýl, nešikovne urobený "výcuc" myšlienok pár mysliteľov, ktorí žili pred stáročiami a pokus aplikovať to v súčasnosti. Je mi ľúto, veľmi ma neobohatila táto kniha.
Čítaj viac

Vznik

Eugeniku založil v roku 1991 Alexander Giertli. Pri jej vzniku stála myšlienka ponúknuť ľuďom na celom Slovensku prostredníctvom distribúcie i priameho predaja kvalitnú literatúru z oblasti ezoteriky, spirituality, populárnej psychológie, osobného rastu i zdravia. Od roku 1994 sa Eugenika začala profilovať aj ako vydavateľstvo vlastných titulov s ambíciami uplatniť sa aj na českom trhu (preto väčšina našich kníh vychádza v českom jazyku). Začiatky boli skromné – v roku 1998 vyšlo osem titulov. Potom ročný priemer stúpol na 25-30. Od roku 2007 sa tento počet zdvojnásobil a objem vydaných kníh ďalej stúpa.O vydavateľstve

Naším cieľom je prinášať do nášho prostredia kvalitné informácie, myšlienky a metódy, ktorých spoločným cieľom je rozširovanie vedomia. Veríme, že v tejto dobe je poctivá práca na svojom vlastnom, individuálnom raste a posun myslenia smerom k prevzatiu zodpovednosti za to, čo prežívame (založenom na myšlienke, že našu realitu formuje to, ako zmýšľame a ako sa cítime), to najlepšie a najzmysluplnejšie, čo sa dá robiť. Naším heslom je: Dobrá kniha môže zmeniť život!

Ako vyberáme tituly

Väčšina našich kníh sú preklady zahraničných titulov. Vyhľadávame knihy, ktoré ponúkajú zaujímavé, prínosné a prakticky uplatniteľné možnosti rozvoja ľudí ako duchovných bytostí, snažiacich sa čo najviac si užiť život vo fyzickom svete. Dôležitým kritériom je, aby boli tieto informácie podané inteligentne a rozumne. Okrem najnovších smerov a svetových „hitov“ sa snažíme mať v ponuke aj niečo z významnej klasiky ezoterickej literatúry.

Na ktorý titul sme najviac hrdí

Určite v tomto zmysle nie je možné uviesť len jedinú knihu. Sme však veľmi hrdí na kompletné dielo v našom slovenskom preklade Esther a Jerryho Hicksovcov, známe aj pod názvom Abraham-Hicks. Tak isto napríklad na dielo (v češtine) pozoruhodného astrológa Martina Schulmana. A radosť máme aj z každoročného obľúbeného Lunárneho kalendára.

Čítaj viac
Kúpte spolu
48 zákonů moci - Robert Greene, Joost Elffers
Okamžiky štěstí - Patrik Hartl
27,86 €
Ušetríte 1,47 €

„Kniha je zrkadlo, ak sa doňho díva opica neodrazí sa v ňom tvár apoštola.“

Georg K. Lichtenberg