Knihy
E-knihy

Tom Gates: Áno! Nie! (Možno...)

Vydavateľstvo
Slovart, 2017
8. diel série
Tom Gates

Pridajte sa k Tomovi Gatesovi aj v ôsmom pokračovaní tých najstrelenejších dobrodružstiev, srandičiek, výčinov a nových vtipov! Tomova mama si zaumienila, že...

Čítaj viac

7,55 €

Bežná cena Bežne 7,95 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Pridajte sa k Tomovi Gatesovi aj v ôsmom pokračovaní tých najstrelenejších dobrodružstiev, srandičiek, výčinov a nových vtipov! Tomova mama si zaumienila, že uprace celučičký dom. Vyhráža sa mu, že ak sa sám nedokáže rozhodnúť, čoho sa zbaviť – urobí to zaňho! To by bola hotová katastrofa! Našťastie Toma tak ako už mnohokrát predtým zachránia VYKOPÁVKY (zas a znova). Možno to upratovanie nakoniec nebude také hrozné, najlepšie by aj tak bolo, keby sa Tomovi nejakým zázrakom podarilo nemilé povinnosti prehodiť na kráľovnú mrzutosti – Deliu. Myslíte, že sa mu to podarí? Áno? Nie? Možno...

Koho môže kniha zaujať: Decká, ktoré majú radi šialené príbehy plné dobrodružstva, ale hlavne sa radi zasmejú.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Tom Gates: Áno! Nie! (Možno...) - Liz Pichon
Opice z našej police - Krista Bendová
15,83 €
Ušetríte 1,42 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
272
Hmotnosť
300 g
Rok vydania
2017
Naše katalógové číslo
249262
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovart
Rozmer
150×192 mm
ISBN
9788055624792
Vekové odporúčanie
8+

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

3 hodnotenia

3
0
0
0
0

Betty
17.7.2017
Tom Gates: Áno! Nie! (Možno...)
úžasná knižka pre mojich synovcov (10, 13), majú všetky doposiaľ vydané časti Toma Gatesa... čítajú dookola, smejú sa ... aj ich mamina sa sem-tam začíta a dobre sa zasmeje
Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
Tom Gates: Áno! Nie! (Možno...) - Liz Pichon
Opice z našej police - Krista Bendová
15,83 €
Ušetríte 1,42 €