Knihy
E-knihy

Dedkov veľký útek

Vydavateľstvo
Slovart, 2016

Ďalšia kniha od svetoznámeho britského komika a autora detských kníh Davida Walliamsa je príbehom chlapca, ktorého dedko sa určite vyrovná aj babke gaunerke. Jackov dedko totiž síce chodí do...

Čítaj viac

11,35 €

Bežná cena Bežne 11,95 €

Ušetríte 5%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Ďalšia kniha od svetoznámeho britského komika a autora detských kníh Davida Walliamsa je príbehom chlapca, ktorého dedko sa určite vyrovná aj babke gaunerke. Jackov dedko totiž síce chodí do obchodu v papučiach, na večeru vám väčšinou ponúkne niečo fakt podozrivé z ešte podozrivejšej konzervy a často si nespomenie ani na meno vlastného vnuka, ale ešte stále si dokáže sadnúť do lietadla, vzniesť sa k oblakom a zahrať sa na hrdinu! Pridajte sa k Jackovi a jeho dedkovi a prežite s nimi vzrušujúci let nad Londýnom vo svete plnom snov a nebezpečných dobrodružstiev.

Komu sa kniha môže páčiť: Humor autora Davida Walliamsa je legendárny, inak tomu nebude ani pri novej knihe Dedkov veľký útek, tak ju radšej nečítajte na verejnosti. Hrozí hurónsky smiech do popuku!
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dedkov veľký útek - David Walliams
Chalan v sukni - David Walliams
20,80 €
Ušetríte 1,10 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
494
Hmotnosť
540 g
Rok vydania
2016
Naše katalógové číslo
249245
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovart
Rozmer
125×190 mm
ISBN
9788055624785
Vekové odporúčanie
9+

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

3 hodnotenia

2
1
0
0
0

Branko
3.1.2017
Oplatí sa skúšať
Spisovateľa Davida Walliamsa som doteraz nepoznal, resp. nepočul som o ňom. Táto kniha má však oslovila už na prvý pohľad. Je zábavná, ľahko sa číta a dozvedám sa tam i o vojnových lietadlách. Odporúčam každému :)
Čítaj viac
Marcela Timková
Marcela Timková
2.1.2017
Dobré
Kniha ma ako všetky knihy od Davida Walliamsa oslovila. Bola to milá a zábavná kniha. Ale u mňa má táto kniha štyri hviezdičky z piatich pretože sa v nej veľa rozpráva o lietadlách čo mňa zrovna veľmi nezaujíma ale inak je to pekná kniha.
Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
Dedkov veľký útek - David Walliams
Chalan v sukni - David Walliams
20,80 €
Ušetríte 1,10 €