Knihy
E-knihy

Aqua maľovanie Slony

  SentoSphére, 2016
  Výrobca
  SentoSphére, 2016
  Séria
  Aquarellum

  Inovatívna a exkluzívna technika maľby na pergamenový papier, rýchlo a jednoducho namaľujete žiarivofarebné obrázky. Vďaka špecialnej úprave šablón sa obrázky ľahko kolorujú, úspech je zaručený...

  Čítaj viac

  9,03 €

  Bežná cena Bežne 9,50 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do troch dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Inovatívna a exkluzívna technika maľby na pergamenový papier, rýchlo a jednoducho namaľujete žiarivofarebné obrázky. Vďaka špecialnej úprave šablón sa obrázky ľahko kolorujú, úspech je zaručený. Rôzne prekrásne motívy a série. Farby sa dajú medzi sebou krásne miešať a kombinovať, dokážete si tak namiešať širokú škálu odtieňov s jemnými prechodmi.
  Set obsahuje šablóny s motívom farebných slonov, paletku s farbami, pipetku, kvalitný štetec, návod
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Aqua maľovanie Slony -
  4 ročné obdobia -
  23,23 €
  Ušetríte 1,22 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Rozmery krabice
  130×175 mm
  Katalógové číslo výrobcu
  217004
  Naše katalógové číslo
  249224

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  VNÍMAVÉ HRAČKY je koncept predajní a e-shopu prinášajúci kvalitné a zmysluplné hračky na slovenský trh. Už od samotného vzniku sa snažíme prinášať Vám to najlepšie, čo možno vo svete hračiek nájsť. Na Slovensko sme priniesli množstvo kvalitných značiek a noviniek, ktoré sa stali vyhľadávanými a obľúbenými, a už teraz sa tešíme na ďalšie. Výberové hračky, ktoré bavia Vaše deti, vnímajú ich potreby, pocity a emócie, svojim zameraním prispievajú k správnemu vývinu dieťaťa a rozvoju jeho všestranných schopností. V ponuke vždy nájdete hračky pre bábätká a najmenších, hudobné hračky, hračky zamerané na prírodu a jej pozorovanie, edukačné, vedecké, podnecujúce fantáziu, kreativitu, estetické cítenie, rozvoj sociálnych zručností, pozornosti, ale i mnoho hračiek a doplnkov pre potešenie, zábavu, i pre dospelých.

  Ponúkame certifikované hračky konzultované s odborníkmi. Vysoký dôraz kladieme na funkčnosť, kvalitu, trvácnosť a nezávadnosť materiálov, z ktorých sú hračky vyrobené. Keďže vieme, že Váš čas je vzácny, pri výbere vhodnej hračky Vám radi pomôžeme a individuálne poradíme. Súčasťou filozofie obchodu Vnímavé hračky je chápanie nášho životného prostredia ako celku, a preto sa snažíme pracovať tak, aby sme ho zaťažovali čo najmenej.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Aqua maľovanie Slony -
  4 ročné obdobia -
  23,23 €
  Ušetríte 1,22 €

  „Vždy, keď vojdem do knižnice, nedokážem pochopiť prečo by som z nej mala niekedy odísť.“

  Marie de Sevigne