Knihy
E-knihy

Kroniky Anunnaků

Obsahuje dosud nezveřejněné materiály

Fontána, 2016
Vydavateľstvo
Fontána, 2016

Co kdyby příběhy ze Starého zákona a dalších starověkých písemností, například ze Sumeru, Babylonie, Egypta a Řecka, nebyly pouhými mýty nebo alegoriemi, ale záznamy skutečných historických událostí? Zecharia Sitchin (1920-2010), pověstný svou...

Čítaj viac

17,38 €

Bežná cena Bežne 18,24 €

Ušetríte 5%

Posielame do 10 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Co kdyby příběhy ze Starého zákona a dalších starověkých písemností, například ze Sumeru, Babylonie, Egypta a Řecka, nebyly pouhými mýty nebo alegoriemi, ale záznamy skutečných historických událostí? Zecharia Sitchin (1920-2010), pověstný svou schopností číst a vykládat starověké sumerské a akkadské hliněné tabulky, se rozhodl brát slova našich nejstarších předků jako fakta a po desetiletích přepečlivého výzkumu prokázal, že odhaluji souvislý příběh o skutečném původu lidstva a civilizace na planetě Zemi. Jeho knižní řada Kroniky Země, která vzbudila široký zájem veřejnosti, ale také ostrou kritiku, začíná knihou Dvanáctá planeta, jež popisuje zrození lidstva po přistání Anunnaků ("těch, kteří přišli z nebe na zemi"), cizích "bohů", kteří stvořili moderního člověka ke svému obrazu a poskytly mu dary v podobě civilizace a rozsáhlých vědomostí.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kroniky Anunnaků - Zecharia Sitchin
Anunnakové a hledání nesmrtelnosti - Zecharia Sitchin
34,68 €
Ušetríte 0,86 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
405
Hmotnosť
510 g
Rok vydania
2016
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Fontána
Rozmer
148×205 mm
ISBN
9788073368388
Naše katalógové číslo
248022

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

2,3 / 5

3 hodnotenia

1
0
0
0
2

Jozef Líška
Jozef Líška
15.10.2018
Moje hodnotenie

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Je to moja prvá kniha od tohto autora , v prvej polovici knihy som sa trochu strácal ale ďalej ma kniha chytila . Vysvetľovanie v konfrontácii Starého zákona a Sumerských textov sa zdá logické , mne sa to páčilo . Dozvedel som sa veľa nových vecí o Nefilim a o ich možnom príchode na zem v cykloch obehu 12-tej planéty. Rozhodne odporúčam záujemcom o tento žáner.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Kroniky Anunnaků - Zecharia Sitchin
Anunnakové a hledání nesmrtelnosti - Zecharia Sitchin
34,68 €
Ušetríte 0,86 €

„Tu otvárajú mŕtvi živým oči.“

Nápis nad knižnicou v Murcii