Knihy
E-knihy

Zrodená z ohňa

Trón zo skla 3

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Slovart, 2016
3. diel série
Trón zo skla

Celaena sa už vysporiadala s nebezpečnými protivníkmi i so srdcom rozlámaným na márne kúsky. Teraz myslí len na pomstu, no ako kráľova šampiónka musí slúžiť podlému tyranovi, ktorý má všetko na svedomí. Kapitán kráľovskej gardy...

Čítaj viac

7,90 €

Bežná cena Bežne 11,95 €

Ušetríte 34%
Stíhame do Vianoc

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Tretí diel najúspešnejšej fantasy série súčasnosti Trón zo skla v hlavnej úlohe s najobávanejšou nájomnou vrahyňou Celaenou Sardothien!Celaena sa už vysporiadala s nebezpečnými protivníkmi i so srdcom rozlámaným na márne kúsky. Teraz myslí len na pomstu, no ako kráľova šampiónka musí slúžiť podlému tyranovi, ktorý má všetko na svedomí. Kapitán kráľovskej gardy ju však vyšle do Wendlynu netušiac, že Celaenina minulosť aj budúcnosť sa skrýva práve v ďalekom kráľovstve férov. Pomoc férskej kráľovnej má však privysokú cenu...

Kým Celaena vo Wendlyne bojuje s démonmi minulosti, v Erilei sa na útok pripravujú nebezpečné sily. Chaol a Dorian sa púšťajú do boja s temnotou, akú nečakali ani v najhorších nočných morách. Obávané bosorky sa totiž spolčili s tyranským kráľom a krvilačná Manon sa nezastaví, kým pred ňou nebude celá Erilea kľačať na kolenách.

Ak dokáže Celaena prekonať samú seba, stane sa najväčšou hrozbou pre kráľa a jeho zem – ale aj pre seba. Nenechajte si ujsť najpopulárnejšiu fantasy sériu súčasnosti: Trón zo skla, Koruna z temnoty, Zrodená z ohňa... a nezabudnite na štyri exkluzívne novely k sérii Trón zo skla!
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zrodená z ohňa - Sarah J. Maas
Kráľovná v tieňoch - Sarah J. Maas
15,89 €
Ušetríte 8,01 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Heir of Fire
Rok vydania
2016
Počet strán
544
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
246322

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,9 / 5

81 hodnotení

77
3
1
0
0

Sára
13.6.2017
Vydanie PIATEJ časti
Oooooh bože! Tieto knihy sú geniálne! Práve čítam 3. časť a neviem sa dočkať na 28.7., keď výjde nová!! Netušíte náhodou kedy by mala aspoň predbežne výjsť piata časť?(búrka v impériu). A celkovo by som chcela vedieť či piata časť bude posledná.. Knihu vrelo odporúčam každému kto má rád bitky, fantasy, romantiku!! Toptoptoptoptop!!
Čítaj viac
Martina Naništová
Martina Naništová
Martinus
14.6.2017
Názor čitateľa
Pekný deň, séria bude pokračovať 5. aj 6. dielom, ktoré už máme v našej ponuke zaradené (5. diel je na https://www.martinus.sk/?uItem=242507 a 6.diel na https://www.martinus.sk/?uItem=262590). Oba ešte nemajú ustálené slovenské názvy, preto majú "pracovné" podoby. Pri päťke máme síce teraz uvedený termín vydania koncom roku 2017, no je možné, že sa bude meniť - na skorší či neskorší. Hneď ako sa kedykoľvek dozvieme inú informáciu ako máme na stránke, nájdete ju pri ňom. :)
Čítaj viac
Lucka
22.4.2017
Super kniha
Prvá polovica knihy bola pomerne slabá. Celaena v jednom kuse fňukala. Chaol s Dorianom sa doťahovali ako dvaja malý chlapci. Proste nuda, nuda a ešte raz nuda. Obrovský zvrat nastal až v druhej polovici knihy. Potom to už bola jedna veľká jazda. Veľa akcie, napätia a jedno veľké WAU za druhým. Autorka ma opäť utvrdila v názore, že vie perfektne písať knihy. Knihu rozhodne odporúčam.
Čítaj viac
Zdenka Valášeková
Zdenka Valášeková
29.1.2017
Perfektné
Som šokovaná. Táto séria je jednoducho úžasná. Prvá časť bola výborná, druhá lepšia, a tretia.... nemám slov. Ten koniec. Aedion, Sorscha, Dorian.... Nemôžem sa dočkať ďalšej časti. A prosím, nech už je máj a aj piaty diel. :)
Čítaj viac
Katka
19.1.2017
Ohromujúca
Ani neviem čo by som mala k tejto knihe povedať. Po prečítaní som ešte 5 minút sledovala prázdnu stránku. Pýtam sa- Čo to, pre Boha, bolo?! Jednoznačne ohromujúce, jedinečné, dokonalé. A ani tak to nevystihuje aké pocity vo mne táto kniha zanechala. Zďaleka nie. Veľké gratulácie autorke za niečo tak brilantné!

A vy tam. Vy ktorý máte na starosti ďalšie časti. Pre zmilovanie božie, zmilujte sa a vydajte to všetko na raz . To čakanie je neznesiteľné.
Čítaj viac
Monika Hricová
Monika Hricová
15.12.2016
Názor čitateľa
Ak túto knihu nemáte (prečo ju sakriš nemáte?) TAK SI JU IHNEĎ KÚPTE! Fakticky vymakané knihy! Toto je šte len tretia časť a neviem ako prežijem pokedy vydajú aj štvrtú! Kniha prečítaná do dvoch dní čo som od nej nemohla oči odtrhnúť...Myslím si, že táto séria kníh je moja závislosť.
Čítaj viac
Anna Zuzčáková
Anna Zuzčáková
14.12.2016
Trón zo skla
Najskôr som si myslela, že to bude niečo ako kniha Výnimočná od Kristin Cashore a ďalšie dva diely, ktoré zbožňujem, a pri prvej prečítanej knihe Trón zo skla mi to aj pripadalo podobné..preto tá hviezdička dolu pri prvej časti.. Ale druhá časť..to už bolo fakt niečo..a to už nevravím o tej tretej časti..bola som šokovaná pri niektorých odhaleniach. Výborný dej, samá akcia. Verte mi, že nudiť sa nebudete. Už sa teším na ďalšiu časť.
Čítaj viac
Martina
10.12.2016
Dokonalé

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Tiež som z tých, ktorí prepadli tejto geniálnej sérií..
Pravdou ostáva, že každá ďalšia časť je lepšia a kvalitnejšia.
Začiatkom tretieho dielu som nebola až taká nadšená. Nevedela som, čo čakať. Celeana odchádza, pričom svoju lásku ku Chaolovi potláča. V knihe vždy treba mať niekoho, komu držíte palce, no nie ? A zrazu do deje vstúpi niekto úplne iný - Rowan. Postava mnou tak veľmi nenávidená. Nech som sa však snažila akokoľvek, obľúbila som si ho.
Neustále som bola zvedavá na časti ich dvoch.
Rovnako bolo úžasné, ako utorka rozvíjala viac postáv.
Manon, krvilačná bosorka bez srdca a duše...A na konci ? Aj na bosorku dokonalý zlom v ktorom si aj ona uvedomila, že dajaké city predsa len má.
Jediné, čo by som vytkla je popis na zadnej strane knihy. Absolútne s dejom nesúvisí.
Tak isto, ako koniec knihy. približne 10strán do konca som nechápala, ako to tá autorka ide teraz všetko rýchlo "ukončiť", ostávalo toho tak veľa otvoreného. Ale dalo by sa povedať, že to zvládla.
Mrzelo ma, že Rowan napokon so Celeanou neodišiel, hoc sama mala predtým také myšlienky.
Každopádne som naozaj zvedavá na ďalšie pokračovanie !! :)
Škoda, že to ešte tak dlho potrváááá ... >_<
Čítaj viac
Ája
6.9.2016
B O Ž Í ! Tato knížka je nepřekonatelná. Zatím nejlepší ze série, smekám před autorkou za to, jaký svět se jí povedlo kolem hlavní hrdinky vystavět. Víly, magie, Jeřáb (ach och), proměna Celeany v Aelin Ashrywer Galathinius... všechno do sebe zapadá, knížka má spád, napětí, nažene čtenáři husí kůži a nenechá ho odtrhnout oči až do poslední stránky. A po poslední stránce si říkáte "cože? A kde jsou další? přeci to nemůže jen tak skončit!" a už se nemůžu dočkat dalšího dílu
Čítaj viac
Adela Timková
4.9.2016
Ó, môj bože
Trón zo skla bol dobrý, Koruna z temnoty bola ohromujúca ale toto bolo...(fúúch)... i keď čakáte, že sa niečo stane (lebo väčšinou sa niečo stane) ale Celaena jej vývoj, odkrytie jej pocitov, Chaol s jeho zmyslom pre čestnosť, ochranca, a vôbec všetci ostatní a ich vývoj, utrpenie sú absolútne dokonalé. Kto to ešte náhodou nečítal nech sa pripraví na rozbitie základov, revolúciu v osudoch hrdinov, ktoré boli vybudované. Autorke patrí jedna veľká poklona a obrovské ďakujem, že si tomuto svetu dala niečo tak úžasné.
Čítaj viac
Zdenka Gondová
4.9.2016
Aelin zrodená z ohňa
Nemám čo viac napísať, Marek Zákopčan to vystihol úplne presne. Len toľko, že po prečítaní Zrodenej z ohňa, som niekoľko dní nemohla čítať nič iné, Sarah J. Maas vie ako vygradovať príbeh. Nemôžem zabudnúť na úbohého Doriana a na to, čo mu urobil jeho krutý otec. Čakala som, že sa niečo stane, lebo toľko sa toho odohrávalo pod jeho nosom a žeby nič netušil.? Vedel o všetkom.... Výsledok je zatiaľ hrozivý.... Čakám odhodlane na pokračovania a aj tú špeciálnu knihu o kráľovstve a postavách príbehu. Zatiaľ som si kúpila Dvor tŕňov a ruží v češtine a vytešujem sa z nového príbehu o Feyre a Tamlinovi, kým sa vráti Aelin, Cahol, Aedeion, Dorian..... čarodejnica s Abraxosom.... vo svete sa už aj formuje team ABRAXOS, máme sa na čo tešiť :-)
Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 21 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
Zrodená z ohňa - Sarah J. Maas
Kráľovná v tieňoch - Sarah J. Maas
15,89 €
Ušetríte 8,01 €