Knihy
E-knihy

Svadba

a iné slávnostné príležitosti

Plat4M Books, 2016
Vydavateľstvo
Plat4M Books, 2016

Svadba a iné slávnostné príležitosti je nezvyčajná publikácia, ktorá nemá zastúpenie na našom trhu, i keď kníh s touto tematikou je isto viacero. Nie je len obyčajným návodom na použitie, i keď tu nájdete množstvo praktických tém k príprave svadby...

Čítaj viac

11,31 €

Bežná cena Bežne 11,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Svadba a iné slávnostné príležitosti je nezvyčajná publikácia, ktorá nemá zastúpenie na našom trhu, i keď kníh s touto tematikou je isto viacero. Nie je len obyčajným návodom na použitie, i keď tu nájdete množstvo praktických tém k príprave svadby, cirkevných slávností, stužkovej a ďalších rodinných udalostí. Okrem rád, ktoré vám pomôžu vyriešiť nejednu dilemu okolo náročných príprav svadby a osláv, tu nájdete tipy na nezvyčajné, a pritom esteticky hodnotné svadobné pozvánky, výzdobu, pohostenie, mejkap, účesy a šaty nevesty, ale aj tipy na darčeky.

Budúce nevesty tu nájdu skvelý praktický návod, ako sa starať o svoje telo a vizáž, aby boli v deň D tými najkrajšími. Viete o tom, ako si pripraviť harmonogram krásy? Pomôckami, ktoré isto mnohí ocenia, sú aj svadobný bontón a svadobné zvyky, z ktorých rôzne tiež môžete zakomponovať do vašej životnej udalosti. Rady a odporúčania, i to, čo je potrebné vybaviť, tu nájdu aj snúbenci, ktorí plánujú obrad v zahraničí alebo si berú cudzinca.

Kniha Svadba a iné slávnostné príležitosti je originálnou a cennou aj vďaka obrazovému materiálu v hlavnej kapitole, venovanej svadbe. Zaujímavým momentom knihy, ktorý nepochybne ocenia všetci potenciálni čitatelia, je prelínanie sa nádherných atmosférických fotografií s realitou – odporúčaniami a povinnosťami, ktoré je treba vyriešiť, aby bola vaša svadba skutočne podľa vašich predstáv. A to po všetkých stránkach, i tej finančnej.

Svadobný fotograf je nesmierne dôležitou súčasťou každej svadby, preto sme sa rozhodli na ilustrovanie tejto knihy prizvať známeho svadobného a rodinného fotografa – Jána Plachého. Tento pán fotograf bol v roku 2014 zaradený medzi TOP 100 svadobných fotografov sveta a v tom istom roku získala jedna z jeho fotografií pozíciu medzi TOP 10 svadobnými fotografiami na svete v súťaži Hasselblad Masters. V publikácii máte možnosť vidieť mnohé z jeho najkvalitnejších diel. Veríme, že atmosféru, ktorú knihe dodávajú vďaka svojej umeleckosti a originalite, oceníte a poteší vás – či už svadbu ešte len chystáte, alebo už ste svoj veľký deň zažili. Táto publikácia je ideálnym darčekom pre všetkých svadobných “čakateľov”.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Svadba - Janka Vančová, Yka Hricková, Sabína Zavarská
Svadobný plánovač Ela - Zuzana Maliníková
24,57 €
Ušetríte 2,23 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Janka Vančová

Janka Vančová píše, zbiera, zažíva a často aj prostredníctvom tých, ktorí sa potrebujú vyrozprávať, po celý život prežíva tie najrozmanitejšie príbehy, aké len život dokáže pripraviť. Príbehy na zamyslenie, priznania, pikantné zážitky so štipkou erotiky, ale aj šťavnaté humorné situácie, či trapasy a niekedy aj tak trochu všetko dohromady. Život je už raz skrátka taký, že nikdy nie je čierny, ani biely, ale prináša celé spektrum farbistých vnemov, zážitkov a emócií. A presne také sú aj Hriešne spovede, ktoré sú šteklivými príbehmi zo života. Autorka sa narodila, vyštudovala a žije v Bratislave. Už počas štúdia na FFUK aktívne spolupracovala s rôznymi redakciami a popri tom dlhoročne aj s redakciou časopisu Rodina, kde sa neskôr zamestnala ako redaktorka. Osud to však v podobe zaujímavej ponuky zariadil inak, a tak niekoľko nasledujúcich rokov pracovala ako redaktorka a zástupkyňa šéfredaktora v mesačníku Ženský magazín a neskôr aj ako šéfredaktorka mesačníka Moderná žena. V súčasnosti je šéfredaktorkou internetového portálu www.woman.sk. Napriek tomu, že písaniu sa venuje prakticky po celý život a v tejto oblasti rozhodne nie je žiadnym nováčikom, Hriešne spovede sú jej knižným debutom. Jednoducho na ne celkom prirodzene dozrel čas...

Sabína Zavarská

Absolventka Filozofickej fakulty UK v Bratislave, odbor žurnalistika – propagácia, sa venovala kreatívnej práci ako media manažér, projektový manažér, copywriter, neskôr redaktorka a šéfredaktorka viacerých médií. Aktuálne pracuje pre viacero internetových, i tlačených magazínov. Špecializuje sa okrem iného na novinky a rady v oblasti zdravia, vzťahov, detí, materstva a rodičovstva. Pre vydavateľstvo Plat4M Books pracuj už niekoľko rokov vo funkcii zodpovednej redaktorky a vedie FB profil Zdravie: Ako na to? Vo voľnom čase sa venuje psychológii, ale aj maľovaniu a iným druhom umenia. Je spoluautorkou knihy Svadba a iné slávnostné príležitosti a ďalších publikácií, napríklad Slovenské dejiny v obrázkoch od najstarších čias po súčasnosť.

Yka Hricková

Pracuje ako externá redaktorka pre niekoľko online redakcií. Vo svojej redakčnej činnosti sa venuje širokému spektru článkov z oblasti zdravia, krásy, vzťahov, rodičovskej problematiky, cestovania i športu. Je spoluautorkou knihy Svadba a iné slávnostné príležitosti, ktorá v roku 2016 vyšla vo vydavateľstve Plat4M Books.

Čítaj viac

Vydavateľstvo Plat4M Books vzniklo v apríli roku 2012 a prevzalo všetky aktivity knižnej sekcie digitálnej agentúry Plat4M. Vydavateľská aktivita Plat4M Books je pokračovateľom publikačnej tradície vydavateľstiev Semic Media, Foxi a Metro Media, ktoré v rokoch 1998 až 2010 priniesli na slovenský, český a maďarský trh viac ako 150 knižných titulov s celkovým predajom vyše tri milióny výtlačkov. Patria sem knihy, ktoré vyšli aj v desiatich dotlačiach a v státisícových nákladoch ako napríklad Oddelená strava, Detoxikácia organizmu, Monitor zdravia alebo Varíme s Podravkou.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Svadba - Janka Vančová, Yka Hricková, Sabína Zavarská
Svadobný plánovač Ela - Zuzana Maliníková
24,57 €
Ušetríte 2,23 €

„Neexistuje taká bezcenná kniha, v ktorej by nebolo napísané aspoň niečo dobré.“

Samuel Johnson